0

Ale ich pykniemy:)
Hmm albo oni nas:)

0

Robaldinho/Kluivert z byłych:)
Dzisiaj De Bryune/Leroy Sane.

3

Zespół w stu procentach do słów „aby się nie spieszyć” zagrał z Romą:)

1

Ja mam i pakiet Eleven i pakiet C+ w UPC. Dla mnie najgorszy możliwy scenariusz to jest liga mistrzow w Polsacie. Ci to będą jak za zboże krzyczeć za mecz/dodatkowy kanał.

0

Gosc zasługuje na pierwsza drużynę. W tej chwili i przy takiej formie Niemca, nie u nas. Ale zasługuje. W Liverpoolu fajnie by było:)

0

Wlasnie o tym myslalem:)

0

A ja uważam ze Napoli zrobi wszystko zeby w koncu wygrać. Zgarnąć upragnione mistrzostwo. Milan ostatnie 3 mecze bez zwycięstwo, Napoli dwa razy wygrało na ostatnie 3 meczu. Mam nadzieje ze Napoli wygra:)

2

Co pol roku obronca za 50mln plus.
Maja rozmach...

18

Troche?:)

0

Włączyłem przed chwila Eleven.
Słucham tych 3 panów. Jednego znam ze studia, drugiego tez. Słucham trzeciego i sobie myśle „jakbym słyszał Jasia Urbana”... to jego syn?

1

Otóż to. Ani Iniesta Ani Messi nie nadają się na kapitana. Dla mnie „ciapy” nie maja nic do powiedzenia. Pique jedyny którego widzę jako kapitana w tej druzynie na chwile obecna.
Piłkarsko są mistrzami, charakternie jednak na kapitanów się nie nadają.
Tylko moje zdanie.

0

To dawno:).

0

Tak sa teraz. Ja mówię o tym ze Liverpool gra od lat ładna dla oka pilke, a to raptem ich pierwszy półfinał od lat.

0

Ja tez liczę ze Liverpool wyjaśni Real. Nawet liczę ze wygra ten puchar. Ale jednak to Liverpool, dzis 3:0 z City a jutro 0:2 z Sunderlandem:)
(Tak wiem, nie ta liga:))

0

I póki co ten półfinał to chyba ich maks od czasów Dudek dance?..?

0

No dobry z jednym. W pucharze może gyc różnie. Ligi raczej nie przerżniemy:)

0

Arsenal grywa piękna pilke dla oka, Liverpool również. A od lat nic znaczącego nie wygrali. Również Napoli w zeszłym sezonie. Do tego Totki...

0

Liverpool ma fajna młoda pakę. Może powalcza z gigantami w przyszłym sezonie. Patrzę czasem na grę Lipska czy to w Bundes czy LE i bardzo mi się podoba. Nabity, szybko, ze strzałem. Dobry grajek.

1

Chyba czytałaś moje komentarze:)
Wyniki jak nigdy i gra jak nigdy. Wyniki kozackie, a gra mierna.

Teraz pytanie. Wolimy piękna grę z tytułami co jakiś czas czy kiepski styl z częstszymi tytułami?

6

Juz tryplet mieliśmy. Wstrzymaj się z przyznawaniem pucharu.

1

To marne niczym wczorajszy styl Barcelony.

4

Co się ma dziać? Naprawdę trzeba mieć klapy na oczach wielkości słonia, zeby nie docenić klasy Cristiano.
Wszystkie wiec te bluzgi i epitety będą świadczyć o „dojrzałości” piszących.

0

Mi nie chodzi o licytacje a irytację. Ten mecz oddali bez walki, przeszli obok. Maja wyniki jakich dawno nie mieli, druga porażka w sezonie na trzech frontach (chyba ze się myle, to poprawcie), ale stylu nie ma w tej grze. W wielu meczach męczyłem się oglądając. Naprawdę.
Zero zaangażowania, pomysłu. Żałuje tylko ze nie dał zmian w jedenastce

Skoro ten mecz to była formalność to dać szanse zmiennikom. Którzy sa głodni gry, a jeszcze jakby dostali te szanse na tym etapie rozgrywek to myśle ze tam by gryźli trawę. Suarez bez formy, Umtiti od momentu kontaktów z MU bez formy, Pique i Busi co chwila mówi się ze kontuzja, ze bóle. Ja nie mówiłem wymienić ich wszystkich od razu, ale można było pokombinować.

Prawda jest taka ze trener nie kombinował i wlasnie tym przekombinował.
Żal takiej szansy na LM.

0

Nasi nawet nie wyszli na boisko. Wczorajsza "gra" to śmiech na sali.
PSG strzeliło chociaż gola na wyjeździe.

2

„Smutek żal i niedowierzanie.”
Sensacje XXI wieku przedstawia Bogusław Wołoszański.

Kiedy to w 2017 roku Barcelona po pięknej remontadzie wyrwała wręcz z gardła awans do dalszej fazy ligi mistrzów PSG, wszyscy myśleli, że tytuł „frajerów roku” będzie należał do francuskiej drużyny przez lata.
Nic bardziej mylnego. Po zaledwie roku tytuł ten wędruję właśnie do Barcelony.

Smutek żal i niedowierzanie….
Cała Katalonia w rozpaczy.

1

To się musiało stać. Przykro mi, ze akurat w takim meczu. Rozmawiając ze znajomymi mówię ze Barcelona ma rewelacyjne wyniki od początku sezonu, ale niestety gra jest mierna. A dzisiaj to juz przeszli samych siebie.

3

A ja bym chciał a ja bym chciał...:)
To ja tez napisze. Verma i Jasper:)

0

No tak, tylko cała trójka jednak juz swoje lata ma:) wiec coraz częściej będą siadać, o ile bedzie miał ich kto zastąpić.

0

On gada ze wszystko zależy od niego, jak to on, ale myśle ze skoro jest taki temat to trener to załatwi i zobaczymy.
Fajne jest to ze chce pograć i zobaczyć w jakiej bedzie formie.

0

Drugi za rok mozemy smialo wykluczyć:) a pierwszy? Dopiero bedzie chciał istnieć w Europie. Rabiot juz istnieje. Nie jestem zwolennikiem Arthura. Nie znam go, nie śledzę jego statystyk i nie jaram się jego transferem jak 650 na 652 ktorzy nawet go nie widzieli w grze poza youtubem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?