0

Szkoda. Osłabi Włochów. Oby nie kosztem naszych:)

1

Chciałem się przekonać i do Denisa i do Deulofeu. Niestety obaj mnie zawiedli. Co do drugiego wszyscy pisali ze słaby. Natomiast Denis? No wiele osób go chwaliło, myśle kurde może cos ze mną nie tak, popatrzę jeszcze na niego. No i nie, nikt mi nie wmówi ze to gosc na poziomie Barcelony.

0

Za kilka lat jesli to się nie zatrzyma drużyny z Chin będą „najlepsze” bo najdroższe. Ceny rynkowe to nie odzwierciedlenie.

16

Czyli tak jak ja nie wiesz o czym on pisze?:)

4

Tak swoją droga to szkoda ze Masche odchodzi. Sledzilem jego kariera od przyjścia do Europy. Razem z Tevezem przychodzili do WHU. fajnie było dzis go zobaczyć:)

0

I tak nie wyszło

0

Wow, padłem. :)

0

Wlasnie się zastanawiałem czy to drugie nazwisko które czytam dzisiaj w kontekście City, i to drugie z Schahtara?:) dzięki:)

0

Tam generalnie fajna druzyna. I Wass i ten Gomez. No i przede wszystkim Sisto.

0

Ile jeszcze osób napisze jak zimno w Madrycie?:D

0

Bardziej znanego jako Fred, tak?:)

0

Troche brzmiało jakbyś miał cos przeciwko:)

0

Czemu konkurować? Im więcej info tym lepiej. Ja lubię takie ciekawostki.

0

Ktoś może potwierdzić?:

-bakumbu w Chinach (to ponoc fakt)

-Auba w lecie w Chinach

-mahrez za Cou w Live?

0

Prawda jest taka ze w jego miejsce wskoczy pewnie Lallana. Anglik przed kontuzja miał tez fantastyczne statystyki. Rozumiem ze Coutinho robił swoje, ale jesli Lallana wskoczy na swój poziom to nie poczują straty.

0

No to jakby poszedł do Basaksekir czy jak tam się pisze, to kadre by mieli na papierze naprawdę niezła:)

0

Tyle, że Paulinho poza tym ze grał w Totkach (znanym klubie) nie błysnął, jak sie okazuje, na miarę swoich możliwości. Bakumbu pokazuje, że potrafi grać w pilke. W niezłej druzynie w mocnej lidze. Kasa kasą, ale dla mnie nie powinien odchodzić. Jednak pytanie jak zarabiasz 2tys a dostalbys propozycje 4 to bys poszedł, a jak zarabiasz (nie wiem ile on tam ma, ale na pewno kupe) kilka milionów a mozesz mieć kilka więcej i stanąć z rozwojem... co bys wybrał?
Bakumbu gra jednak w słabej kadrze, Paulinho wychodził w pierwszym składzie w mega mocnej Brazylii, nie stracił kontaktu z poważna piłka. Bakumbu by stracił...
Tyle ode mnie:)

1

Dodawaj:)
Co do samego newsa mam nadzieje ze Chińczycy „nie oszaleją” znowu. Czy Gomez czy Bakumbu to za młodzi gracze jak na Chiny.

2

Nie trzeba wchodzić tam by popatrzeć na żenujący poziom komentarzy. Niestety tutaj coraz więcej. Z reszta wszędzie jadu od groma. Ludzie widzą drzazgi w dupie innych a nie widzą kłody przed swoimi nogami.

0

Zawsze uważałem go za brata Teveza:) tacy podobni:)

0

Z jednej strony ten ranking troche śmieszny patrząc na dalsze miejsca. Z drugiej... Haha wiem sam sobie zaprzeczę, ale widzieć Ville w 100 az miło:)

1

Po co to? Odrobine szacunku...

0

Jako jeden z nielicznych, który go bronił zanim jeszcze kupili, to ja się cieszę:)

0

Nie wypowiadam się o tym piłkarzu (Arthurze) bo go kompletnie nie znam. Chodziło mi tylko o to, że sądząc po połowie sezonu, mozemy chyba zapomnieć ze Roberto zobaczymy w pomocy.

0

Jak mamy nie zapominać skoro on tam w ogole nie gra?

1

„Przyjaciele”. Chyba nikt ich nie pobije:) do tego masa świeższych:)

0

Wiesz co więcej? Naganne zachowanie, został wyrzucony, dogadali się bo chce ktoś ktoś mocniejszy?

0

Spoko, ale tez nic nie wspomniałeś o Celcie. To juz jest dla mnie news, a Ty napisałeś tylko o levante czyli to co wczoraj napisała redakcja.

0

Tak, jest cały artykuł o tym.. wczoraj.

0

Nic o Dembele?:) :
- z nim wszystkich ogramy
- ciekawe za kogo wskoczy
- ciekawe czy jego talent się dalej bedzie rak rozwijał
- jest lepszy od Mbappe
I takie tam:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?