escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP jeszcze kilka dni i rocznica!! Żeby tylko nie robił biby jak Neymar na urodziny:)
0
@Colon Biorę ludzi spoza Barcelony:)
Oblak
Kimmich, David Luiz (sympatia), Varane, Davies
Nabi Keita, KDB, Isco
Mbappe, Robek, Momo Salah
1
@qbsonFCBarca Haha:)
2
@Szicek10 jak byłem dzieciem i bolało mnie gardło, to zawsze tak, że nawet nie mogłem śliny przełknąć a co dopiero zjeść coś. Zawsze rodzice mi robili gorące mleko z czosnkiem i masłem/miodem. Rano i wieczorem. To było takie gónwo... że aż szok. Ale wystarczyło kilka dni i gardło wracało do normy. A dziś? Tylko coś rozbiera moja małżę to słyszę "zrobisz mi mleko?" :) niedobre ale skuteczne, i tak też mają działać krople żołądkowe!!:)
2
@qbsonFCBarca od 55-60 obowiązkowe testy co kilka lat.
0
@klopx Nie ma dla mnie znaczenia. Piłkarz jest dobry przez kilka lat. Turniej to loteria, albo celujesz z formą albo nie. Czy to Mistrzostwa czy Liga mistrzów. Dzisiaj można za najlepszych, i nie mówię tego jako polak rodak, zestawić Messiego, CRa i Lewego. Miewają gorsze momenty, ale kolejne lata są na topie.
1
@Embargo No domyślam się i absolutnie się nie dziwie:)
0
@Jakchcesz Benzyna gra w Realu, nie interesuje mnie za ile go sprzedadzą:) Gorsze odejście Leo:)
0
@Embargo No to już skandal!:) Nawet cheerleaderek nie ma!!:)
0
@FCB24 Nie wytrzymałem wczoraj dłużej niż kilka minut:) w tym dwie kilkusekundowe akcje i przerwy:D
Wiem, że to nie odpowiedź na Twoje pytanie, ale chciałem się podzielić swoimi przemyśleniami:)
0
@gloin12 Mi szkoda, ale bardziej z sympatii do nich niż jakichś wielkich umiejetności, Tello I Deulofeu. Niemniej jednak Bojan jak dla mnie był ponad nimi wszystkim w danym okresie.
0
@barteq Mi się świetnie go ogląda. ( w ogóle co to za stwierdzenie?:D Świetnie kogoś okglądać:P) Jak się porusza z piłką, przyjęcie, zagrania...
@kkbarca Nie ma typowego ofensywnego pomocnika do kreowania. I teraz tak. Nie kupujmy pomocnika do kreowania bo Messi schodzi i kreuję. Na prawą stronę nie potrzeba nikogo bo tam zaczyna Leo i będą się dublować. Ciężki orzech do zgryzienia. Ja powtarzam od lat. W naszej drużynie brakuje OD LAT strzałów z dystansu przez zawodników z drugiej linii.
12
To się nie dzieje naprawdę....
2
@gloin12 W tym wieku lepszy był tylko Bojan. Adama? Cuenca? Jeffren? Oni niewiele powąchali pierwszej drużyny.
0
@kamilos1214 Dzielą z kimś konto. Można dzielić na maksymalnie 4 osoby.
1
@Kidd Ale te pakiety na pewno masz dodatkowo płatne:) Myślę, że warto je wyszczególnić tutaj.
1
@NismoFCB Dla mnie nic z tych kanapek nie jest szajsem:) A co do gustu, to ponoć o nich się nie rozmawia:) Co człowiek to gust:) Ale te kanapki zawsze zjem z rozkoszą, chociaż ostatnio częściej Wieśmaca:)
0
@FC1899Barca Technicznie to był kozak, naprawdę.
1
@DonMatteo901 Milion to będzie w pierwszy weekend:) Zenonian Rhapsody:) I to w sumie trochę smutne.
3
@KamQiX Wieśmac:) Ewentualnie W BurgerKingu whoopera;)Jeśli jeszcze są:)
1
@Kidd A mi jakoś nie szkoda Atletico:) Nie przepadałem nigdy za nimi. Jak nie brutalne faule, to kunktatorskie 1:0. A idź pan w... z taką drużyną:)
1
@sintesox Mówiłem od dawna, że naszą lewą stronę może zbawić tylko dwóch graczy. Pierwszy to Neymar, a drugi trafił do Realu z Chelsea.
0
@TheNekro94 Nikt w klubie nie ma jaj, że pożegnać koleżków Leo. (głownie chodzi mi o pana Urugwajczyka)
2
@Coutinho007 ciezko nie przyznać racji @takisobiektos Atleti uważam ze nie jestem klubem dla ofensywnych graczy. Przede wszystkim dla tylu ofensywnych. Felix wcześniej wymiatał tu cień, Lemar? Kto to jest w ogóle?
2
@Hiacynk mam nadzieje ze strzeli z 8 goli:)
1
@norbi77 pamietam i o tym pisałem od razu po meczu, podobna sytuacje miał Busi, choc trochę mniej klarowną. Nasi boja się strzelac ... niestety.
0
@AnnaMarianna notting hill:)
0
@Hiacynk poziom jest wyższy we Włoszech to jasna sprawa, niemniej jednak ogórków na miarę naszej eklapy jest duzo mniej w Holandii niż wielu się wydaje :)
0
@Hiacynk troche przesadziłeś. Jest Willem II, Az Alkmarr, punkty urywają tez i utrecht i herenveen. A i Ajax ostatnio ma problem z laniem po 8:0. Porażka z Groningen 1:2 niedawno, pod koniec roku porazki z Willem i Alkmar.
6
@laliga40 DeLigt gra w pierwszej jedenastce tylko dlatego ze wypadł Demirel. Był fatalny w pierwszych spotkaniach i usiadł na ławie. To ze zdobył teraz gola nie czyni go jeszcze świetnym zakupem.