0

@NeroTFP jeszcze kilka dni i rocznica!! Żeby tylko nie robił biby jak Neymar na urodziny:)

0

@Colon Biorę ludzi spoza Barcelony:)
Oblak
Kimmich, David Luiz (sympatia), Varane, Davies
Nabi Keita, KDB, Isco
Mbappe, Robek, Momo Salah

1

@qbsonFCBarca Haha:)

2

@Szicek10 jak byłem dzieciem i bolało mnie gardło, to zawsze tak, że nawet nie mogłem śliny przełknąć a co dopiero zjeść coś. Zawsze rodzice mi robili gorące mleko z czosnkiem i masłem/miodem. Rano i wieczorem. To było takie gónwo... że aż szok. Ale wystarczyło kilka dni i gardło wracało do normy. A dziś? Tylko coś rozbiera moja małżę to słyszę "zrobisz mi mleko?" :) niedobre ale skuteczne, i tak też mają działać krople żołądkowe!!:)

2

@qbsonFCBarca od 55-60 obowiązkowe testy co kilka lat.

0

@klopx Nie ma dla mnie znaczenia. Piłkarz jest dobry przez kilka lat. Turniej to loteria, albo celujesz z formą albo nie. Czy to Mistrzostwa czy Liga mistrzów. Dzisiaj można za najlepszych, i nie mówię tego jako polak rodak, zestawić Messiego, CRa i Lewego. Miewają gorsze momenty, ale kolejne lata są na topie.

1

@Embargo No domyślam się i absolutnie się nie dziwie:)

0

@Jakchcesz Benzyna gra w Realu, nie interesuje mnie za ile go sprzedadzą:) Gorsze odejście Leo:)

0

@Embargo No to już skandal!:) Nawet cheerleaderek nie ma!!:)

0

@FCB24 Nie wytrzymałem wczoraj dłużej niż kilka minut:) w tym dwie kilkusekundowe akcje i przerwy:D

Wiem, że to nie odpowiedź na Twoje pytanie, ale chciałem się podzielić swoimi przemyśleniami:)

0

@gloin12 Mi szkoda, ale bardziej z sympatii do nich niż jakichś wielkich umiejetności, Tello I Deulofeu. Niemniej jednak Bojan jak dla mnie był ponad nimi wszystkim w danym okresie.

0

@barteq Mi się świetnie go ogląda. ( w ogóle co to za stwierdzenie?:D Świetnie kogoś okglądać:P) Jak się porusza z piłką, przyjęcie, zagrania...

@kkbarca Nie ma typowego ofensywnego pomocnika do kreowania. I teraz tak. Nie kupujmy pomocnika do kreowania bo Messi schodzi i kreuję. Na prawą stronę nie potrzeba nikogo bo tam zaczyna Leo i będą się dublować. Ciężki orzech do zgryzienia. Ja powtarzam od lat. W naszej drużynie brakuje OD LAT strzałów z dystansu przez zawodników z drugiej linii.

12

To się nie dzieje naprawdę....

2

@gloin12 W tym wieku lepszy był tylko Bojan. Adama? Cuenca? Jeffren? Oni niewiele powąchali pierwszej drużyny.

0

@kamilos1214 Dzielą z kimś konto. Można dzielić na maksymalnie 4 osoby.

1

@Kidd Ale te pakiety na pewno masz dodatkowo płatne:) Myślę, że warto je wyszczególnić tutaj.

1

@NismoFCB Dla mnie nic z tych kanapek nie jest szajsem:) A co do gustu, to ponoć o nich się nie rozmawia:) Co człowiek to gust:) Ale te kanapki zawsze zjem z rozkoszą, chociaż ostatnio częściej Wieśmaca:)

0

@FC1899Barca Technicznie to był kozak, naprawdę.

1

@DonMatteo901 Milion to będzie w pierwszy weekend:) Zenonian Rhapsody:) I to w sumie trochę smutne.

3

@KamQiX Wieśmac:) Ewentualnie W BurgerKingu whoopera;)Jeśli jeszcze są:)

1

@Kidd A mi jakoś nie szkoda Atletico:) Nie przepadałem nigdy za nimi. Jak nie brutalne faule, to kunktatorskie 1:0. A idź pan w... z taką drużyną:)

1

@sintesox Mówiłem od dawna, że naszą lewą stronę może zbawić tylko dwóch graczy. Pierwszy to Neymar, a drugi trafił do Realu z Chelsea.

0

@TheNekro94 Nikt w klubie nie ma jaj, że pożegnać koleżków Leo. (głownie chodzi mi o pana Urugwajczyka)

2

@Coutinho007 ciezko nie przyznać racji @takisobiektos Atleti uważam ze nie jestem klubem dla ofensywnych graczy. Przede wszystkim dla tylu ofensywnych. Felix wcześniej wymiatał tu cień, Lemar? Kto to jest w ogóle?

2

@Hiacynk mam nadzieje ze strzeli z 8 goli:)

1

@norbi77 pamietam i o tym pisałem od razu po meczu, podobna sytuacje miał Busi, choc trochę mniej klarowną. Nasi boja się strzelac ... niestety.

0

@AnnaMarianna notting hill:)

0

@Hiacynk poziom jest wyższy we Włoszech to jasna sprawa, niemniej jednak ogórków na miarę naszej eklapy jest duzo mniej w Holandii niż wielu się wydaje :)

0

@Hiacynk troche przesadziłeś. Jest Willem II, Az Alkmarr, punkty urywają tez i utrecht i herenveen. A i Ajax ostatnio ma problem z laniem po 8:0. Porażka z Groningen 1:2 niedawno, pod koniec roku porazki z Willem i Alkmar.

6

@laliga40 DeLigt gra w pierwszej jedenastce tylko dlatego ze wypadł Demirel. Był fatalny w pierwszych spotkaniach i usiadł na ławie. To ze zdobył teraz gola nie czyni go jeszcze świetnym zakupem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?