escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@badej60 dawać z Parejo:) a nie, to nie Valdemar:)
2
@qbsonFCBarca no ja się uśmiałem:)
0
@barteq Może i to się uda:)
0
@barteq Ciężko powiedzieć co planuje zarzad:D
0
@barteq Bo to jedyna szansa na pieniądze. Pytanie czy wiążą z nim przyszłość.
0
@barteq Ale on by chyba przyszedł "na chwilę" a nie na wygryzienie Suareza.
0
@lucca87 @barteq zgadzam się:)
Bardziej mnie zastanawia czy teraz chcą "zapchać dziurę" (chociaż absolutnie nie uważam np Aubameyanga zapchajdziurą) za Suareza i czekają aż w przyszłym roku skończy się komus kontrakt, albo zostaje rok do zakończenia i wtedy ruszyć na łowy. Obawiam się, że to będzie ktoś bliżej Boatenga niż Auby.
0
@student97r Niech prześciga, lubię gościa:)
0
@student97r To zajebista ciekawostka:) Mając w drużynie Hardena wykręcać takie liczby:) Szacun:) Nie wiedziałem że był tylko Lerbon/że jest ich tylko dwóch.
Swoją drogą Russel wraz z Mbappe, jeszcze dwóch i będą już wszystkie cztery wojownicze żółwie ninja:)
0
@Faun "za siebie i za kogoś" czyli to czego mnie uczyli na kursie " Zasada ograniczonego zaufania".
0
@dominik127pl Cavani z tego co piszą to walczy "na noże", żeby odejść do Atletico. Pytanie czy o Barcelonę tez by tak walczył jakby wiedział, że jest coś na rzeczy.
2
Wszyscy piszą o napastniku to napisze i ja:)
Pytanie jaki jest pomysł na napastnika naszego zarządu. Teraz ktoś doświadczony i starszy i za pół roku jakiś topowy snajper, czy może ktoś z kim jeszcze kolejny sezon będzie rywalizował Suarez. Ja bym chciał Wernera. Oglądam czasem Lipsk, Niemcy, no dla mnie to on pięknie chodzi:) Jeśli Werner nie dziś, to myślę, że Auba, dla mnie to profesjonalista pełną gębą. Nie przypominam sobie żadnych afer z nim (poprawcie jeśli się mylę).
I teraz odpowiadając sobie na pytanie:) Jeśli zarząd chce napastnika teraz na pół roku czy nawet na jeszcze następny sezon i dopiero sprowadzić klasowego napadziora w sezonie 21/22 to na dziś raczej tylko Auba, chociaż tak sobie myślę, czemu nie powalczą o Cavaniego?
A jeśli napastnik pełną gębą no to widzę dwóch Lautaro i Werner.
2
@Chwytliwy No dzisiaj przekichane mieć ten egzamin. Tak jak napisał @Faun kiedyś wystarczyło być wzrokowcem. Prawda jest taka, że jakby banalnie to nie brzmiało, jeździć Cię nie nauczy nic tak jak nauczy Cię ulica.
2
@TheNekro94 Wielu jest piłkarzy dobrze wyglądających z piłką przy nodze, tylko my już trochę przywykliśmy do tego, jak również to co napisał @Nano22 teraz jest Messi. To może też być taka "tęsknota" za Ronniem, Henrym Kaką itd, bo na nich się mogłeś wychować. Ale nie powiesz mi, że np De Bruyne, Silvów w City się źle ogląda. De Jonga u nas, Mbappe. Ja uwielbiałem na Alvesa patrzeć jak się grą cieszył. Ale pokolenie "naszych" piłkarzy albo siedzi w Chinach/USA albo już nie gra. Ba! Ja uwielbiałem patrzeć na Yaye, Keitę, mimo tego, że to wyglądający jak kloce piłkarze, potrafili zrobić coś fajnego z piłką.
1
@contowsky co do Australii mówią że groźna, ponoć 9/10 najniebezpieczniejszych zwierząt na świecie żyje właśnie tam, ale widząc takiego misia koale na wyciągnięcie ręki, śpiącego na drzewie, az trudno uwierzyc w te „strachy”. Niestety byłem zawiedziony, ani krokodyli, ani węży ani pająków nie widziałem:)
A na poważnie piszczalbym jak mała dziewczynka gdybym zobaczył:)
0
@SeeleyBooth Na każdego przychodzi czas... byłem zły na Rijkarda jak wpuszczał "tego gnoja" (Messiego) za Giuly'ego, później byłem zły na Pepa, że wpuszczał Busiego za Yaye. A dziś? Leo najlepszy na świecie, Busi przez lata również:)
3
@BarcaFan2001 ja tam zawsze z łezką wrócę do czasów gdy "trzecim stoperem" stawał się Yaya.
1
@JohnA Pytanie jaki smak lubisz i czy te smakowe Ci odpowiadają:) Ja np na działce mam kilka "owoców". Winogrona, maliny, porzeczki. Robimy z tego sok i jak mam chęć to dodaje do wody:)
1
@JohnA Przynajmniej półtora litra wody (delikatnie gazowanej) dziennie.
Nie lubię tych wszystkich soków, pepsów czy inny colów (od czasu do czasu do jakiegoś drinka). Jest to wszystko dla mnie za słodkie. Natomiast co do braku smaku, to są przecież różnosmakowe soki, żeby dodać kilka kropel do wody i już masz napój, który Ci smakuje. Oczywiście co sobie marysia życzy:)
3
@bielik MJ23 (15 znaków)
0
@SeeleyBooth Ansu i Perez sa lepsi od Włocha?
0
kolega prosił, żeby zapytać jak fanom rapu, hip hopu, nawijki czy jak tam sobie marysię życzą, sie podoba jego utwór:)
0
@socha dlatego nie podałem nazwiska:)
1
@skubi99 Nie muszę sobie wyobrażać:) nasz najznakomitszy detektyw możliwe że tak wygląda od tyłu:)
2
@Nano22 @messi564 @IronSanHybrid carbonara wybitny makaronik ... mniami!!:) Nie wiem co masz do szpinaku, ale ja dzisiaj mam makaron ze szpinakiem i łososiem i tak naprawdę tylko grzyba (pieczarki) brak. I aglio olio tez przepyszny. Taki "prosty" a dobry, w sumie "z niczym" ale bajka.
0
@bananbarca O to chodzi.Gość miał dwie poważne kontuzję i za każdym razem wraca i to w świetnej formie:)
powodzenia chłopaku, wrócisz i Ty do biegania i grania :)
0
@Colon nigdy nie wstawiałem tu fotki:)
To jednak nie ja:)
Brat tez nie:)
1
@tristan87 To jak wyglada w pięknej słonecznej zimie daje mi podstawy by wierzyc Ci na słowo:)
0
@Colon wynajęty domek. Trasa taka jaką mnie brat przeciągnął:) A na poważnie nie wiem. W Wetlinie mieliśmy nocleg. Początek trasy był oddalony od nas kilka km. Weszliśmy pod chatkę Puchatka i poszliśmy dalej. Łącznie 6-7 godzin, mam nadzieje że chociaż troche wyjaśniłem. Jak mówię, nie chodzę po górach nie znam się :)
1
@tristan87 byłem 1-5 stycznia. Kilka dni wcześniej spadł śnieg. Mimo ze jestem zdecydowanie letniowodny niż zimowosniegowy to widoki na szczycie przepiękne.