escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlvaroHanso styl
0
@MesQueUnClub_87 znoszę je trzeci rok, znosiłem przed erą Pepa, dam radę:)
0
@MesQueUnClub_87 uważam ze Espanyol to żaden „wyjazd” nawet jeśli chodzi o kibiców zza miedzy. Pisząc o „zmęczeniu podróżą” to była taka ironia ze znowu stracili punkty „na wyjeździe”. To są derby. To raz. Ostatnia drużyna w lidze to dwa. Grali jednak mimo wszystko prawie w domu to trzy. Odpowiedz na Twoje pytanie brzmi tak. Tak, myślałem ze przyjadą i rozjadą ich 5:0.
0
@MesQueUnClub_87 naprawdę...? „Jako gość”? Czym tłumaczyć tego „gościa?” Z obecnego sezonu? Zmęczeniem podróżą? Czy czym? Przecież to jest żenujące. „Wyjazd” kilka przystanków od domu, do
Ostatniej drużyny w lidze. Jak dla mnie wstyd. Zero usprawiedliwienia. Nawet miernym trenerem.
1
@Messibestplayerintheworld niech zamknie nasze obie plus te setki z La Rambli;)
0
@Messibestplayerintheworld niestety śmieszki smieszkami ale przykro ro czytac.
0
Czyli nie oglądając meczu moge śmiało stwierdzić, że niby mecz w Barcelonie ale jednak gra jak na wyjezdzie?:)
0
@Kengo nie gadaj. Zapraszam w Bieszczady :)
3
@FCBMati10 taki juz charakter tego narodu. Mentalność brazylijska wzięła górę.
2
@FCBMati10 jesli patrząc na statystyki to nie i myśle ze nie miał az takiego wpływu na drużynę jak Leo. Niemniej jednak ten gość zawsze w moich oczach będzie najlepszym w historii. Dla mnie to on zrewolucjonizował futbol. Cieszył się grą jak mało kto.
0
Sporo tych „wyzwań” to takie mocno na siłę...
0
@tristan87 Czyli kilku dziennikarzy stanęło murem za byłym szefem przeglądu i odeszło po jego zwolnieniu a teraz po "chwili" Koło idzoe do C+? Dobrze rozumiem tę całą szopkę?
1
@student97r A w Nowy Rok na C+ angielska odkodowana, chyba z 18 meczów:) gdyby ktoś nie miał.
0
Fajny wywiad:) Mogliby więcej anegdot opowiedzieć:) zwłaszcza przytoczyć to "Pamiętasz, co mówiłem ci na boisku? Ja pamiętam, co ty opowiadałeś mnie – żartował Carles"
0
@zodiak_10 I niech ktoś mi wmówi, ze Iniesta czy Messi (z czułym szacunkiem, pokorą i całą resztą) to świetni kapitanowie.
0
@IrekPOL chyba puchar Gampera. Pamietam te scenę, piękna:) Ronnie sam był w szoku:)
0
@Danny Gaucho Czytałem, że mega pozytywny gość. Potrafi wziąć mikrofon od dziennikarza i zacząć z nim/zamiast niego prowadzić z kimś wywiad.
Może być dla niektórych drewniany czy nie i może wygląda, że ostatnio ma gorszy okres, ale w piłkę grać potrafi. Zwłaszcza z Robkiem:)
13
@Avada Kedavra Dajmy czas Artecie:) Pierwsza połowa w ich wykonaniu była naprawdę super. Ozil bardzo dobry mecz.
1
@Hiacynk Juventus:)
0
Zdajecie sobie sprawę, że Inter wie, że może lecieć w kulki z wypożyczeniami i kwotami widząc i wiedząc jak postępuje Vidal?
Zarząd nawet gdyby nie chciał to Vidal i tak "zmusi" klub, żeby poszedł nawet i za czapkę gruszek.
1
@sawyer00 mi tez zdecydowanie bliżej do
Arsenalu niż Chelsea:)
1
@sawyer00 dobry mecz;) takiego Arsenalu w tym sezonie raczej nie widziales jeszcze:)
0
@prokofiew tak City w lidze jak i Liverpool w LM nie obronią tytułów :)
5
To w jego miejsce proponuje Naiggolana :)
0
@Chaoss każdy indywidualnie może jechać/nie jechać po takiej ilości alkoholu. Myśle ze jesli ważysz 80-90 kg to smialo.
0
@Esteban_ piękne:)
0
@SeeleyBooth Przynajmniej podobały się mamie?:)
1
@Janiama a ja żałuje ze nie powołali Adriana, ja wiem ze to Australia, wiem ze Chiny, ale i tu i tu (choc w Australii tworzył świetny duet z Bobo, lali wszystkich) ale jednak liczby miał. Mogliby go sprawdzić przed mistrzostwami. Tym bardziej ze skrzydłowych mamy jak na lekarstwo.
0
@Kluivert_P chciałem wlasnie odpisać ze ja mam to w pamięci :)
4
@MontelQ tak my jak i Real zjadamy resztę:)