3

Świetny kierunek! U nas raczej i tak obecnie nie pogra.

1

@MesQueUnClub_87 A szkoda. Ceniłem go już w Sociedad, a jak widzę co odpierdziela w MLS to ściągnąłbym go nawet "na chwilę".

8

@Pawelec7 Ja tam go szanuję. Miał dwie okropne kontuzję, wyleczył, doszedł do siebie. Może ma gorszy okres, ale kiedy dostaje szansę to pokazuje, że grać potrafi.

1

@Mroziu Nie do końca, Edmilson przychodził już "na emeryturę", a Rafa przychodził juz jako ograny i ukształtowany gracz. Jak dla mnie nietrafione przykłady.

0

@Toretto Ja powiem inaczej niż przedmówcy. Musi wyjść, tam jest tylko Lewy. żadnego zmiennika.

0

@Chaoss Dawaj linka!

0

@Suzu tak chciałem dopytać, bo gość niżej napisał swoją opinię a komentarz napisany taki "sam z siebie" w eter:) jakby nie można było pod opinią użytkownika poniżej:)

0

@Arczi57 O kim mówisz?

0

@bias I właśnie w tym miejscu myślę, że warto przypomnieć skład Kaiserslautern z 98 roku:)

A na poważnie to szkoda, marne wyniki ostatnimi czasy. Flamengo wciągnęło ligę w tym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@avanes ta, zwłaszcza jak z fejsbukiem się coś stanie na chwile:D

0

@Hiacynk odnoszę wrażenie ze Genk niegrające absolutnie o nic, będące w „dolnej tabeli” w swojej lidze, odpuści ten mecz. Niewiele brakuje , zeby awansować do grupy mistrzowskiej w Belgii, czy jak to się tam nazywa, co za tym idzie będą się oszczędzać. Tak wiec taki przeciętniak jak Napoli powinno sobie poradzić z drugim garniturem Belgów :)

0

@Tasde Ja nie wiem naprawdę nie wiem jak to mam komentować:)

1

@Tasde Kluby angielskiej mają delikatnie mówiąc wyszczane na lige europy. Tam nawet 12 drużyna w tabeli ma więcej kasy z praw telewizyjnych niż zdobywca ligi mistrzów. Więc po co maja się spinać z wąską kadrą na śmieszną ligę europy?

0

@Encore Dla mnie ten wpis wpasował @Tasde w grupę "płaskoziemców futbolu".

4

@Tasde "Premier League to słaba liga. Ma więcej drużyn w TOP 6 ale od ~10 miejsca w dół to już straszne ogóry." no nie wierzę w to co czytam...
oglądasz trochę angielskiej piłki? Nawet nie wiem jak to skomentować. Jak oglądam np Aston Villę (16 obecnie w tabeli) to aż miło popatrzeć, gdzie takim tuzom jak Granada, Getafe czy innym Leganesom to "słabiaków" z Anglii.
"Dół tabeli w Hiszpanii lepszy niż dol tabeli w Anglii"... no nie wierze:(

0

@_catalan wlasnie!!!! Pamietam te jego bramkę:) i niech gadają jaki on teraz zły w tym zarządzie itd... nie zmienia to faktu ze od niego zacząłem romans z Barceloną który trwa do dzis!!:)

0

@urbie999 pokażesz kupon?

0

@AmigoBlancos za 4-5 to chyba na prawej Odriozola..? Jest szansa na powrót Hakimiego?

1

@kamilo0066 Zadzwon i się umów, od jakiejś kwoty chyba można "wytargować" lepszy przelicznik.

1

@Janiama "Ja piszę od dzisiaj Barcelona zwycięzca LM w sezonie 2019/20 :) " do następnego meczu obawiam się:(

0

@Pawelec7 zbyt "lalusiowaty":)

0

@Encore Myślę, że opinie będą podzielone. Ja żadnym wyznacznikiem nie jestem, ale dla mnie na zawsze tylko Jordan (od mistrzowskich Bulls zacząłem przygodę z NBA). Dla innego Kobe, a za chwile mówisz Lebron. Ale ilu zawodników było wcześniej.

0

@student97r Lebron z wiekiem podobnie jak Lewy. Po gosciach w ogóle nie widać, żeby mieli się ochotę zatrzymać.

Co do koszykarzy to szkoda, że Jordan tak "nisko" :(

1

@student97r Dopisz jeszcze kto to:) w sensie ilu i kto przekroczyl 33tys:) Znaczy ja już wiem:)

0

@Suzu Jeszcze nikt? Co jest z Wami...?
"France football i skończyłem czytać":D
W sumie się nie dziwie, to ostatnie słowa:D

4

Złota piłka i złota piłka zaczęło się. Czy ci co dzisiaj by chcieli zwycięstwa Leo "bo jak nikt inny nie zasłużył", po wygraniu tegoż Ballona przez kogoś innego nie będą "krzyczeć", że ta nagroda jest już nic nie warta?
Ja krzyczę od razu, dla mnie może ją wygrać Hulk grający w Chinach Czy Samper w Japonii. Dla mnie nie ma już żadnej wartości.

1

@malicinho Obok Maldiniego? Puyol!!:)

9

@Nano22 Jeśli w pracy na magazynie Waszym zadaniem jest podnoszenie kartonów to jak dla mnie oczywistym jest, że nie zrobisz tego za "nią". Przecież nie wykonasz pracy za siebie i za kogoś. Co innego oczywiście jednorazowa pomoc przy takiej czynności.

3

@Witekk10 oglądałem trochę meczu z Wisłą i naprawdę wyglądał nieźle. Pytanie jak się będzie dalej sprawował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?