escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho Ja uwielbiam ale ten akurat był dla mnie słaby:)
0
@Messibestplayerintheworld Masz może jeszcze asysty do tego?
0
@Danny Gaucho Aha... faktycznie abstrakcyjny... i w sumie mało śmieszny.
Dzięki Danny za wytłumaczenie:) Mój dzień będzie teraz łatwiejszy:)
0
@Danny Gaucho To błagam wytłumacz bo nie zasnę dziś:)
0
@Danny Gaucho Nie rozumiem czegoś. Syjamskie bliźnięta zrośnięte czymkolwiek tzn, że są jak sama nazwa wskazuję zrośnięte... ja tam widzę na zdjęciu dwoje dzieci oddalonych od siebie o kilkanaście cm.
0
@TR3YWAY to
Może być też osłabienie organizmu. Mało snu, jakies imprezki, może alkohol... albo po prostu przemęczenie.
0
Griezzie zagrywa zęby... chyba dupka zagrzeje miejsce na ławce.
0
@Barcelon1899 whisky sour. Ja pokochałem!
0
Wam się marzy XYZ a obawiam się ze decydujący głos bedzie miała kadra, a co za tym idzie to pewnie wybór Leo:)
2
@dlugi20 Dobrze, że ten Vidal się trafił... bo w tym teamie by nawet pół jaja nie było...
2
@jeyx77x kontuzjowany chłopie...
1
Wyjątkowo "słabo" prezentuję się pomoc francuzów tym razem w porównaniu do wcześniejszych powołań.
0
@MarioVeB! Oni mają formę w drugich polować:)
1
@Aaron10 Mino:D chciałbym zobaczyć jego mino jak to próbuje;D
1
@Gosciuu Może za dyszkę dogotowaliby te ziemniaki? Pytałeś?
1
@Mario96w Czy on powiedział prawdziwa włoska kawa..??
0
@Fenelon a widzisz, mnie również umknęło.. chociaż nie kręciłem afery, bo czułem, że to nie tak jak wyglądało:)
1
W meczach przedsezonowych po zmianie Messiego wyszła gównoburza, że ten nie przybił piątki Griezmanowi czy coś takiego. Mam nadzieję, że dzisiejsze okładki rozwiązały problem "Messi nie lubi Grieza" na dobre:) (tak, dopiero teraz przeczytałem przegląd prasy:)
0
@Klimas07 Pod filmem Kubiaka z podziękowaniami za samolot napisał "Kur.."
0
@Hushovt Nikt od nas nie powinien komentować... wtedy dopiero by go dupa piekła.
0
@Volk Twój hajs:) pytałeś o zdanie:) moje już znasz:)
0
@Volk ja bym Arsenalu nie tykał... poczekałbym do składów.
0
@Mow_mi_Douglas W kadrze tak:) Tu niekoniecznie:)
1
@krzychu1526 Jak dla mnie mistrzowski serial :)
0
@WiernyKibicToJa jakie tier?
0
@xofcbxo @Lord_Vader powiedział w punkt. To pytanie pada co drugi post, ciężko sprawdzić?
0
@macio_944 Tak, C+ wykupiło pakiet premium na La Rambli:)
0
@macio_944 bo wykupiła pakiet na ten sezon.
0
oszaleję:D wincyj pytań o to czemu Barca w C+:D
0
Dwa razy w roku płacz i lament.. 9 na 10 osób tu pisze, że złota piłka od lat to już nie to samo co kiedyś, że te jedenastki to sympatie a nie poziom reprezentowany... a potem wychodzi coś nowego a i tak większość płacze. Dajcie spokój:)
Skup my się na sobie, na te z żenadzie którą teraz gramy.