0

@Danny Gaucho Ja uwielbiam ale ten akurat był dla mnie słaby:)

0

@Messibestplayerintheworld Masz może jeszcze asysty do tego?

0

@Danny Gaucho Aha... faktycznie abstrakcyjny... i w sumie mało śmieszny.
Dzięki Danny za wytłumaczenie:) Mój dzień będzie teraz łatwiejszy:)

0

@Danny Gaucho To błagam wytłumacz bo nie zasnę dziś:)

0

@Danny Gaucho Nie rozumiem czegoś. Syjamskie bliźnięta zrośnięte czymkolwiek tzn, że są jak sama nazwa wskazuję zrośnięte... ja tam widzę na zdjęciu dwoje dzieci oddalonych od siebie o kilkanaście cm.

0

@TR3YWAY to
Może być też osłabienie organizmu. Mało snu, jakies imprezki, może alkohol... albo po prostu przemęczenie.

0

Griezzie zagrywa zęby... chyba dupka zagrzeje miejsce na ławce.

0

@Barcelon1899 whisky sour. Ja pokochałem!

0

Wam się marzy XYZ a obawiam się ze decydujący głos bedzie miała kadra, a co za tym idzie to pewnie wybór Leo:)

2

@dlugi20 Dobrze, że ten Vidal się trafił... bo w tym teamie by nawet pół jaja nie było...

2

@jeyx77x kontuzjowany chłopie...

1

Wyjątkowo "słabo" prezentuję się pomoc francuzów tym razem w porównaniu do wcześniejszych powołań.

0

@MarioVeB! Oni mają formę w drugich polować:)

1

@Aaron10 Mino:D chciałbym zobaczyć jego mino jak to próbuje;D

1

@Gosciuu Może za dyszkę dogotowaliby te ziemniaki? Pytałeś?

1

@Mario96w Czy on powiedział prawdziwa włoska kawa..??

0

@Fenelon a widzisz, mnie również umknęło.. chociaż nie kręciłem afery, bo czułem, że to nie tak jak wyglądało:)

1

W meczach przedsezonowych po zmianie Messiego wyszła gównoburza, że ten nie przybił piątki Griezmanowi czy coś takiego. Mam nadzieję, że dzisiejsze okładki rozwiązały problem "Messi nie lubi Grieza" na dobre:) (tak, dopiero teraz przeczytałem przegląd prasy:)

0

@Klimas07 Pod filmem Kubiaka z podziękowaniami za samolot napisał "Kur.."

0

@Hushovt Nikt od nas nie powinien komentować... wtedy dopiero by go dupa piekła.

0

@Volk Twój hajs:) pytałeś o zdanie:) moje już znasz:)

0

@Volk ja bym Arsenalu nie tykał... poczekałbym do składów.

0

@Mow_mi_Douglas W kadrze tak:) Tu niekoniecznie:)

1

@krzychu1526 Jak dla mnie mistrzowski serial :)

0

@WiernyKibicToJa jakie tier?

0

@xofcbxo @Lord_Vader powiedział w punkt. To pytanie pada co drugi post, ciężko sprawdzić?

0

@macio_944 Tak, C+ wykupiło pakiet premium na La Rambli:)

0

@macio_944 bo wykupiła pakiet na ten sezon.

0

oszaleję:D wincyj pytań o to czemu Barca w C+:D

0

Dwa razy w roku płacz i lament.. 9 na 10 osób tu pisze, że złota piłka od lat to już nie to samo co kiedyś, że te jedenastki to sympatie a nie poziom reprezentowany... a potem wychodzi coś nowego a i tak większość płacze. Dajcie spokój:)
Skup my się na sobie, na te z żenadzie którą teraz gramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?