0

@LeoMessi1994 A jakbyś napisał Cristiano Ronaldo to by się coś stało?

6

"Oczywiście drużyna Estonii nie posiada takiej jakości, jaką mają zwykle inne ekipy. " i to mi się podoba, a nie "zbliżający się rywal jest trudnym rywalem, będzie nam ciężko bla bla bla" a jadą na puchar do czwartej ligi.

0

@sidzej czyli jest źle. Przecież przed Nawałką było było niepięknie.

1

@krzychu1526 a ja żonę;) kolega chciał. Dzięki ;)

5

Ktoś wczoraj wrzucał krótki film jak zawstydziła się Martyna Grajber... możecie podrzucić jeszcze raz?

4

@NeroTFP jesli chodzi o Zgierz to trzeba spytać Paczesia ;)

0

@hank_moody No grubo...

0

Zaczęło się od Kluiverta. Potem był tylko Ronnie. Pozniej przez wiele lat wlasnie E2 i Yaya byli moimi ulubieńcami.

Ps. Wiem ze grali razem, No ale z Ronniem nikt nie mógł i nie może się równać jak dla mnie :)

0

@WisniaKala ja również poproszę c

0

@robsesh Polska wygra.

1

@Janiama Jak szanuję Ciebie i cenie Twoje zdanie, tak z przykrością muszę się nie zgodzić:) Nie sądzę, żebyśmy na "ambicji" pokonali Hiszpanów. Natomiast Serbia? No Jokic miał fenomenalny sezon, do tego ci, o których wspomniałeś. Obawiam się, że z żadnymi nie wygramy.

Co nie zmienia faktu, że i tak serduchem za naszymi i wierzymy!:)

0

@marcinnikt Niemcy są faworytem, chociaż to trochę dziwne. Też bym poszedł w stronę Holandii. Co prawda oglądałem Niemcy z Estonią (tak wiem, to tylko Estonia) ale jak chodzili, zwłaszcza Kimmich...
Ja bym szedł bts/+2,5.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ArdoFCB Ilcic z Atalanty. Ale przy naszych nazwiskach to w sumie tylko Oblak klasa:)

0

ciiii nie zapeszać!!!:)

1

@VamosRakieta Średnio. nawet słabo, ale zakończyli drugą kwartę trójką i liczę, że to będzie bodziec:)

Edit jest lepiej:)

0

Och ten Berdnardeszi... brałbym go do nas.

0

@NeroTFP Narosły:) Pisałem o tym kilka dni temu. Nikt się nie spodziewał takich wyników tak koszykarzy jak i siatkarek:) I tak już szacunek dla nich wszystkich... ale skoro ten balon jest pompowany... to niech jeszcze nie pęka:)

0

@NeroTFP Pierwsze kwarty w sumie mamy najgorsze, patrzę z optymizmem "w przyszłość" tego meczu:)

0

Nic się nie dzieje pod koszem. Marnie wyglądamy pod tablicą, nawet swoja, w pierwszej kwarcie.

1

@barcelonaLM naprawdę? Kursy 1.02, 1.06? Chociażby przy takich „pewniakach” z handicapem, nawet najmniejszym.

3

@VanBest ładnie nawet ma szansę na objęcie posady trenera Barcy?

0

@MarioVeB! Koło odchodzi z WP? Nieźle ;)

0

@kolo123 Dla mnie, jako nieoglądającego, ma same plusy:)

1

@VamosRakieta ja wierzę bardziej:)

0

@Kajtek77 Realnie i tak zaszliśmy już bardzo daleko.

Tylko zwycięstwo!:)

0

@kolo123 nie oglądałem, ale znam aktorów i muszę przyznać, że jest ona również największym plusem tego serialu:)

1

Aż dziw, że nie ma Buffona:)
Dziwnie tak wygląda zestawienie bramkarzy bez Gianluigiego...

0

@sidzej O tym właśnie pisałem we wcześniejszych komentarzach. Tam potrzeba mu przede wszystkim "wyleczyć" głowę. Reszta powinna pójść z górki... niby takie proste..

0

@Miszak Wszystko ma.... i wszystko nie ma. Na moje obawiałbym się Polek:) Ale z całym sercem z nimi:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?