escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 A jakbyś napisał Cristiano Ronaldo to by się coś stało?
6
"Oczywiście drużyna Estonii nie posiada takiej jakości, jaką mają zwykle inne ekipy. " i to mi się podoba, a nie "zbliżający się rywal jest trudnym rywalem, będzie nam ciężko bla bla bla" a jadą na puchar do czwartej ligi.
0
@sidzej czyli jest źle. Przecież przed Nawałką było było niepięknie.
1
@krzychu1526 a ja żonę;) kolega chciał. Dzięki ;)
5
Ktoś wczoraj wrzucał krótki film jak zawstydziła się Martyna Grajber... możecie podrzucić jeszcze raz?
4
@NeroTFP jesli chodzi o Zgierz to trzeba spytać Paczesia ;)
0
@hank_moody No grubo...
0
Zaczęło się od Kluiverta. Potem był tylko Ronnie. Pozniej przez wiele lat wlasnie E2 i Yaya byli moimi ulubieńcami.
Ps. Wiem ze grali razem, No ale z Ronniem nikt nie mógł i nie może się równać jak dla mnie :)
0
@WisniaKala ja również poproszę c
0
@robsesh Polska wygra.
1
@Janiama Jak szanuję Ciebie i cenie Twoje zdanie, tak z przykrością muszę się nie zgodzić:) Nie sądzę, żebyśmy na "ambicji" pokonali Hiszpanów. Natomiast Serbia? No Jokic miał fenomenalny sezon, do tego ci, o których wspomniałeś. Obawiam się, że z żadnymi nie wygramy.
Co nie zmienia faktu, że i tak serduchem za naszymi i wierzymy!:)
0
@marcinnikt Niemcy są faworytem, chociaż to trochę dziwne. Też bym poszedł w stronę Holandii. Co prawda oglądałem Niemcy z Estonią (tak wiem, to tylko Estonia) ale jak chodzili, zwłaszcza Kimmich...
Ja bym szedł bts/+2,5.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ArdoFCB Ilcic z Atalanty. Ale przy naszych nazwiskach to w sumie tylko Oblak klasa:)
0
ciiii nie zapeszać!!!:)
1
@VamosRakieta Średnio. nawet słabo, ale zakończyli drugą kwartę trójką i liczę, że to będzie bodziec:)
Edit jest lepiej:)
0
Och ten Berdnardeszi... brałbym go do nas.
0
@NeroTFP Narosły:) Pisałem o tym kilka dni temu. Nikt się nie spodziewał takich wyników tak koszykarzy jak i siatkarek:) I tak już szacunek dla nich wszystkich... ale skoro ten balon jest pompowany... to niech jeszcze nie pęka:)
0
@NeroTFP Pierwsze kwarty w sumie mamy najgorsze, patrzę z optymizmem "w przyszłość" tego meczu:)
0
Nic się nie dzieje pod koszem. Marnie wyglądamy pod tablicą, nawet swoja, w pierwszej kwarcie.
1
@barcelonaLM naprawdę? Kursy 1.02, 1.06? Chociażby przy takich „pewniakach” z handicapem, nawet najmniejszym.
3
@VanBest ładnie nawet ma szansę na objęcie posady trenera Barcy?
0
@MarioVeB! Koło odchodzi z WP? Nieźle ;)
0
@kolo123 Dla mnie, jako nieoglądającego, ma same plusy:)
1
@VamosRakieta ja wierzę bardziej:)
0
@Kajtek77 Realnie i tak zaszliśmy już bardzo daleko.
Tylko zwycięstwo!:)
0
@kolo123 nie oglądałem, ale znam aktorów i muszę przyznać, że jest ona również największym plusem tego serialu:)
1
Aż dziw, że nie ma Buffona:)
Dziwnie tak wygląda zestawienie bramkarzy bez Gianluigiego...
0
@sidzej O tym właśnie pisałem we wcześniejszych komentarzach. Tam potrzeba mu przede wszystkim "wyleczyć" głowę. Reszta powinna pójść z górki... niby takie proste..
0
@Miszak Wszystko ma.... i wszystko nie ma. Na moje obawiałbym się Polek:) Ale z całym sercem z nimi:)