escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 oni też pytali tylko nie zrozumiałeś:)
a na poważnie... grubo:) fajnie się bawią.. no i Thiago...:)
0
@APRA Też tak myślałem, dopóki nie porozmawiałem na ten temat z matką dzieci i panią psa. Praca zdalna to zło:)
0
@Zieliniak Coś tam pokazał w Rennes a przede wszystkim w BVB i to rozbudzą moją wyobraźnie na temat tego zawodnika. Niestety jaka głowa jest każdy widzi. Do tego kontuzje.
No ale to tylko moje zdanie.
0
@Colon Ronnie.
3
@gorgota musi Ci coś udowodnić? Jak dla mnie jak ogarnie głowę to będzie w topie.
0
@n0MED Princessa, Prince Polo, Góralki. Zwykły wafelek w czekoladzie:)
4
@Suzu Super! Świetna wiadomość.
2
@gumaz Żałujesz już, że zapytałeś? Nie czytaj odpowiedzi.
0
@maxi186 przyjęcie słabe.
0
@Deathwing112 znaczy ze co sprawdza?
0
@MesQueUnClub_87 perełka co? Oby udźwignęła
1
@Kredon wiesz... patrząc na te zdjęcia to każda piękność ma w necie przynajmniej jedno zdjęcie baaaardzo niekorzystne ;)
5
@Encore użyłem innych słów ale powiedzmy ze cos w ten deseń;)
0
@Kredon oby nie bo Ana ładna;)
0
@Colon rafa nadal
0
Ta Louisa Lippmann to taka miła dziewczyna :)
1
@norbi77 Will w formie, Martin widać nadszarpnięty zębem czasu:)
0
@Striker haha nie gadaj. Co za różnica czy zapomnisz czy nie. Powiedz, że wypiłeś kiedyś jednego i skończyłeś:)
1
@Zip co jest gorsze Alzheimer czy Parkinson? Żadna różnic. Przy Alzheimerze zapomnisz, że wypiłeś a przy Parkinsonie rozlejesz zanim wypijesz:)
1
@FanBarcy22 Gramy bez Lampego bez Gortata niby największych gwiazd, chociaż już zachodzących, a i tak poszło nam super. Wygraliśmy swoja grupę. Z kim byśmy nie zagrali to nie będziemy faworytami, ale w sumie w grupie też nie byliśmy.
Ja mam nadzieję, że tak koszykarski jak i siatkarski balon nie pęknie za szybko, bo tak nasi w kosza jak i nasze w siatkę radzą sobie ponad nasze oczekiwania.
Oby jak najdłużej!
Polska mistrzem Polski!!:)
0
@KrystianR Ja rozumiem, że można mu chcieć podziękować. Ale chyba można to zrobić w inny sposób. przyjść powiedzieć "Dziękujemy Ivan, świetna robota. Ale mamy inny projekt, chcemy oprzeć drużynę na innych zawodnikach bla bla bla", a nie on się dowiaduję z prasy, że chcą go wypchnąć:/
0
@RosjaninBut Komentarze stąd nie dotrą ani do jednego ani do drugiego. Śmierć córki przeżył chyba każdy kibic szanujący ten klub i jakieś tradycje i piłkarzy. I właśnie może ci sami kibice szanujący ten klub i tradycje współczują Ivanowi takiego traktowania.
Jedne sprawa nie wiążę się kompletnie z drugą. Dla mnie potraktowanie Ivana było mierne, bez żadnego honoru.
4
@Barcamoja czyli akceptujesz takie normy, że przychodzi do Ciebie szef i mówi "słuchaj Barcamoja, jesteś już niepotrzebny i chętnie Cie oddamy do innej firmy za lepszego pracownika"? Albo co gorsza, dowiadujesz się, że jesteś słabym i niepotrzebnym pracownikiem z gazet...
Świat brutalny światem brutalnym, ale choć trochę szacunku trzeba mieć. Takie moje zdanie.
22
Można go lubić bądź nie. Jego gra może się podobać bądź nie. Jednak kilka "żył wypruł" dla tej drużyny i szacunek mu się należy. A jeśli to prawda, że wypychali go na siłę, to mam coraz mniej szacunku do tego śmiesznego zarządu.
0
@Borneo Nie słyszałem też, żeby publicznie powiedział, że interesuje go tylko Barcelona.
Popraw mnie jeśli było.
0
@Colon dziecko zmajstruj:) dam Ci w 500+ :)
0
@fantasyoosh Akurat poza wszystkimi golami, zwodami itd w wykonaniu Neymar, w głowie raczej mam wybryki, lekceważące podejście i cyrki z transferem. No od początku nie darzyłem go jakąś sympatią, dla mnie to wciąż mentalnie gówniarz.
0
@Colon No nie zubożeje, ale też "biedak" nie da mi za podpis pod kontraktem:)
0
@normasubiektywna Tak wiem, że nie wyraziło zgody, przytoczyłem tylko taki fragment, który mnie "zainteresował".
0
@Colon Nie wiem i ja jakie ma wydatki, ale śmiem twierdzić, że to nie jest jakos astronomicznie dużo w jego wypadku. Natomiast tak, zarabiają za dużo i to tylko moje przypuszczenia.