0

@mekston wlasnie zrezygnowałem z C+ nie mam niestety gdzie oglądać ...

0

@Encore korekta!!!:(

0

Po tym meczu wskakuje na pierwsze w fantasy w naszej lidze;)

0

@Kacperfifa69 ma ktoś ma ktoś? Tez chce.

0

@Transu96 jak wejdzie ;)

0

@Encore ja Jesus, Kean, Hallera. Bede kibicował temu trzeciemu. Liczę ze w tej lidze zasłuży na kadre Francji.

0

@kerouac a jednak wiele osób go wzięło:)

0

do Graczy fantasy... wymieniliście Aguero? Pisałem wczoraj, ze gość nie zagrał nawet minuty w sparingach i nie warto na niego dzis stawiać, a duża cześć miała go na kapitanie...

0

@JaSzymon do tego w pierwszej połowie.

0

@Teletubis 37 Momo kapitan

1

@Xenoxi zadziała jesli kapitan nie gra.

1

@Katalończyk 99 nie zartuj stary...

0

@Sabrina_spellman oby pierwsze....błagam...;)

0

Salah na kapitanie:)

1

@kamilos1214 chyba nie do mnie:)

0

@Danny Gaucho kiedyś to było...:)

3

@Odesseiron mnie rozpierlala "półtorej roku":D

0

@n0MED generalnie nie wiem czy grałeś. Tam masz opcję do wyboru, że albo punktują wszyscy włącznie z ławką albo kapitan razy trzy. Takie dodatkowe punkty. Ja generalnie idę w kapitana pomocnika bo oni dostają najwięcej za gole i asysty. Znaczy najwięcej dostają obrońcy, ale nie sądzę, że panowie z Liverpoolu powtórzą taki sezon jak zeszły. No i obrońcy od razu tracą punkty przy straconym golu.

0

@n0MED Powiem Ci, że poszedłbym w kapitana w the Reds. WHU się wzmocniło i w sparingach nieźle wyglądali. A co do Aguero..? Nie zagrał w żadnym sparingu, nie sądze, że zagra od pierwszej minuty. Ale co ja tam wiem:)

Co do holendra to grał ostatnio we wszystkim od początku, zdziwiłbym się gdyby nie wystąpił dziś. Chyba, że jakaś kontuzja o której nie wiem.

0

@Avada Kedavra Pewnie będzie dużo, jak zacząłem kumać sport to była Renata Mauer, Była mOtylka J., można by wymienić kogoś z naszych złotek Niemczyka, Irena Szewińska lata temu. Nie wiem czy Anita to numero uno...

Edit właśnie! @BigShaq Jeszcze Justyna

0

@sztrupcak Dobrze napisali w tej relacji. Takiego okienka totków to chyba najstarsi kibice nie pamiętają.

1

@KamQiX do 1 sierpnia. a potem co dzień to dalej:)

0

@DonAndrzejos zakończył amerykański sen?:)

0

1

@messicocacola pewnie jak wszędzie, musisz obrócić to kilka razy.

1

@MesQueUnClub96 Robert, jak zwykle:)

2

@MartiNJ11 Wtedy imponująco wyglądałaby ławka:)

0

@MartiNJ11 Jak dla mnie bomba. ładowali kilka bramek na mecz i siedzieli "na ogonie" Juve, co w dzisiejszych czasach w lidze włoskiej nie jest łatwe.

0

@Kamill10 Wymieniać Chiny i Japonię? czy śledzisz trochę?

0

Abstrahując już od naszego składu, to gdyby Napoli było w formie jak za Sarriego to ta ich ofensywa wygląda imponująco:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?