escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@leo_messi_10 raczej zmiana wchodzi w grę weekendowa.
0
@Ajan Ja jestem niemile zaskoczony Twoją pisownią. Oczekuje poprawy.
29
@MichalZZZ co zbroiłeś, że kazała Ci to napisać ?:)
0
@Colon szukałem. Głównie wychodziły mi statystyki Dirka z NBA.
Edit drugi team to druzyna syna Schumachera. Wystąpił tez w meczu Sven Hannawald.
0
@Colon masz gdzieś sklady Dirka? Grali jacyś „emeryci” piłkarscy albo koszykarscy?:)
A Mateusz grał wczesniej w młodzieżowych kadrach i mieli nadzieje ze kiedyś zagra w pierwszej druzynie z orzełkiem na piersi.
0
@MesQueUnClub96 Mnie generalnie dziwi taki szum wokół niego. Wielki kloc potrafiący strzelić bramkę po stałym fragmencie, czy to wystarczy na taką kwotę? jak dla mnie nie...
3
@BarcaInfo Cou i Dembele za Neya? No Barto... byłby dla mnie królem świata jakby w to wszedł:)
0
@Zieliniak tak (15 znaków)
9
@betonito Ty tak poważnie?
0
@Tollusiek Oglądałem i zgadzam się z komentatorami. Dałbym mu pół roku na przemyślenia.
0
@Criss18Barca Jeden z niewielu, któremu nie można nic zarzucić. Nie raz ratował dupę Legii. Takich ludzi tam brakuje, kończy się romantyczna epoka grania całej kariery w jednym klubie. Epizod Arka w Legii pokazuję, że nie trzeba być latami w jednej drużynie i być tylko "najemnikiem".
0
@mkord maja najmlodzą kadre w lidze zgłoszona do tych rozgrywek. Co oczywiście o niczym nie świadczy, ale gorzej niż w zeszłym sezonie chyba nie bedzie.
0
@Barca1992 na przekór Twoim słowom idzie Lech w tym sezonie... zobaczymy jak daleko zajdą.
0
@grizzy10, @DinoBar dzięki panowie. Dobry zawodnik. Szkoda Eintrachtu...
1
@Adamski69 Dokąd Haller?
1
@BigShaq jakie chłopaczki przy Nikoli:)
0
@Wuuden Ja bym wolał, żeby w ogóle nie przegrywali, grali pięknie dla oka i wygrywali wszystkie trofea:)
0
Po pierwsze - Redakcjo naprawdę nie ma lepszego zdjęcia? Rozumiem, że styl za jego rządów wygląda jak świat przez te jego zamknięte oczy, no ale naprawdę...:)
po drugie: nigdy nie oglądałem tak rzadko meczów Barcelony jak ostatnie dwa sezony, jednak dziwnie wierzę, że te transfery i ten rok będzie wyjątkowo lepszy niż ostatnio. Nie mówię o wynikach, bo te jakby podsumować są naprawdę dobre, ale chodzi mi o styl...:)
2
@Encore jak Valencia? A to nie Hiszpania?;)
6
@Encore Fornalik chętnie go zobaczy na skrzydle w Piaście;)
1
@Forza_Juve takie juz są. Taka ich natura, nic na to nie poradzimy:)
2
@Forza_Juve Czemu chamskie? Pooglądaj jak „współpracują”, skurczybyki dają rade.
Ps tez ich nie lubię za króla lwa!!:)
0
@Makalu oglądałem akurat cały odcinek. To chyba lwica była atakowana. Przykro patrzeć ale niestety taka kolej rzeczy. Jesli lubisz takie „filmy” to polecam „Nasza Planeta” na netflixie.
0
@Colon oby sie przystosował. Jak będzie niczym w Atleti i Francji biegnąc z kontrą stawał na połowie boiska i cofał piłkę, stracę resztki szacunku do niego. Oczywiście nikt się nie przejmie, ale niech wie jeśli to przeczyta!!:)
1
@wachaFCB stoi dwa razy haha!!:)
0
@Odesseiron Wczoraj gdzieś czytałem, że MU chcą 170mln a jakieś dwie odrębne firmy wyceniły Pogbe na nieco ponad stówkę.
0
@FafitFCB świetne:)
0
@Mathew86 Nie wiem... dokąd?
0
@MrShakira Poszedł do Pepa? ciekawe gdzie... Walker, Danilo i Alves? Pieknie:)
0
@Pawelec7 Ciekawi mnie ten Hagi.. Rumuni fajnie sie pokazali na mistrzostwach. A on jednak straszył obrońców... I co dwaj napastnicy z Niemiec. Trzeba mu sie przyglądać... znaczy nie trzeba, ale można:)