0

@BarcaInfo on by na Carvajalu chętnie zagrał:)

0

@brzucho Super:) Widać, że gościa cenią jeszcze dzisiaj i to jakieś dzieci.. Widziałem, to juz jakiś czas temu i chętnie zobaczę jeszcze raz. Coś pięknego:)

0

Redakcjo - trzeci akapit, ostatnie zdanie "...Dalilah Muhammad podbiła rekord..." zakładam, że powinno być "pobiła"

1

@Momalsino rozumiem, że to piękny ronaldo a nie gruby ronaldo tak powiedział?

0

@MarioVeB! Wychodzi na to, że się nie znam:) Czy 15 trafień zaliczy? No oby... chociaż wątpię, no ale jak już podsumowałem... co ja tam wiem:)

0

@sztrupcak Zawsze stawiałem go wyżej niż Munira.

3

@MarioVeB! i strzelił gola na wagę zwyciestwa z Milanem przed chwila :)

0

@Kamilos84 on odszedł a nie został zwolniony... to chyba różnica.

Co do Legii to raczej szybciutko wyleci Vuko.

0

@clyde No ale to sparing... zakładam ze o tym mówisz.

0

@clyde mnie nie. Polsat „wygrał” przetarg o siatkówkę jak również i inne sporty. Co w tym dziwnego? TVP coraz lepiej sobie radzi np jesli chodzi o boks. Nie oglądam TVP, ale tez dziwi mnie wielkie oburzenie na ten superpuchar Ukrainy.

0

@Kacperfifa69 jak nie ma chemii to odpuść.

0

@Mario96w ale nie przypominam sobie zeby byli az tak mizerni, a zeby Atleti strzelili az tyle goli „wymagającemu” rywalowi.

0

@JaSzymon nie oglądam powtórek ... bo nie:)

0

Dobra to skoro juz mecz minął i komentarz się skończył to zadam pytanie. Miałem chęć obejrzeć derby Madrytu ale pomyslalem „nudne 1:1 albo wymęczone 1:0 dla którejś z ekip” ale wstałem zobaczyłem wynik, uszczypnąłem się sprawdzić czy jeszcze nie śpię i obejrzałem skrót. Skrot nie oddaje meczu... wiec zapytam. Czy Real był takim flakiem czy Atletico zagrało tak dobrze?

1

@Katalonik97 powinien, ale większe lapsusy miewał Szpaku ;) a i tak go szanuje:)

0

@Nano22 komentarze tylko potwierdziły to co widziałem w pierwszym kwadransie.

0

@Katalonik97 nie przesadzaj. On czyta może pierwszy raz jego nazwisko, bo może nigdy nie komentował jego gry, a tu znawcy do tej pory piszą/mówią Malcolm. Także jeśli to jedyny placek tego komentatora to spokojnie:)

0

Widzilem juz 2 niecelne podania deJonga!!:) ten mecz przejdzie do historii:)

1

Tak czytam Wasze komentarze i stwierdzam ze cała połowa wyglądała jak pierwszy kwadrans (tylko tyle mogłem obejrzeć), czyli Iniesta lepszy niż nasza cała druga linia. To przykre w sumie...

1

Dobry ten z ósemką u Japończyków. Myślicie ze do wyciagnięcia?:) U nas póki co brak drugiej linii...

0

@Misugi14 wlasnie miałem to pisać?! 7 razy?!?

2

@Wawrzyszewski Nas ostrzegali przed mieszkańcami Rockhampton w Australii. najpierw przepraszali (więc uznaliśmy, że to taki ich Radom:P), a potem ostrzegali przed językiem:)

1

@leo_messi_10 Elegancko!:) Piękna kolonia się tam tworzy. Interesuję się ligą Japońską troszkę (tak jestem popier... daczony;), ale nie wiem czy mają limit "obcokrajowców". W Chinach może być trzech na boisku, a w Japonii nie wiem.
Wie ktoś jak tam jest?

0

@Jericho albo z nimi:)

0

@Goh czyste konta, obronione karne i dodatkowe punkty za interwencję (nie pamiętam dokładnej liczby). Ale do takich interwencji bliżej Fabianowi niż Brazylijczykom, bo oni nie mają aż tyle pracy co Łukasz:)

4

@Jericho to słabe stereotypy:) ja dodam więcej, teściową też mam spoko:)

1

@dzikiWtrasie jak piątek to tylko



:D

0

@Lamora Hahaha dzieki!:)

0

@Ghotti Pięknie!!:) dzięki za info:)

0

@Ghotti Uwaga Spoiler.


Sezon, w którym Chapman wyszła z więzienia, nie był ostatnim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?