escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo on by na Carvajalu chętnie zagrał:)
0
@brzucho Super:) Widać, że gościa cenią jeszcze dzisiaj i to jakieś dzieci.. Widziałem, to juz jakiś czas temu i chętnie zobaczę jeszcze raz. Coś pięknego:)
0
Redakcjo - trzeci akapit, ostatnie zdanie "...Dalilah Muhammad podbiła rekord..." zakładam, że powinno być "pobiła"
1
@Momalsino rozumiem, że to piękny ronaldo a nie gruby ronaldo tak powiedział?
0
@MarioVeB! Wychodzi na to, że się nie znam:) Czy 15 trafień zaliczy? No oby... chociaż wątpię, no ale jak już podsumowałem... co ja tam wiem:)
0
@sztrupcak Zawsze stawiałem go wyżej niż Munira.
3
@MarioVeB! i strzelił gola na wagę zwyciestwa z Milanem przed chwila :)
0
@Kamilos84 on odszedł a nie został zwolniony... to chyba różnica.
Co do Legii to raczej szybciutko wyleci Vuko.
0
@clyde No ale to sparing... zakładam ze o tym mówisz.
0
@clyde mnie nie. Polsat „wygrał” przetarg o siatkówkę jak również i inne sporty. Co w tym dziwnego? TVP coraz lepiej sobie radzi np jesli chodzi o boks. Nie oglądam TVP, ale tez dziwi mnie wielkie oburzenie na ten superpuchar Ukrainy.
0
@Kacperfifa69 jak nie ma chemii to odpuść.
0
@Mario96w ale nie przypominam sobie zeby byli az tak mizerni, a zeby Atleti strzelili az tyle goli „wymagającemu” rywalowi.
0
@JaSzymon nie oglądam powtórek ... bo nie:)
0
Dobra to skoro juz mecz minął i komentarz się skończył to zadam pytanie. Miałem chęć obejrzeć derby Madrytu ale pomyslalem „nudne 1:1 albo wymęczone 1:0 dla którejś z ekip” ale wstałem zobaczyłem wynik, uszczypnąłem się sprawdzić czy jeszcze nie śpię i obejrzałem skrót. Skrot nie oddaje meczu... wiec zapytam. Czy Real był takim flakiem czy Atletico zagrało tak dobrze?
1
@Katalonik97 powinien, ale większe lapsusy miewał Szpaku ;) a i tak go szanuje:)
0
@Nano22 komentarze tylko potwierdziły to co widziałem w pierwszym kwadransie.
0
@Katalonik97 nie przesadzaj. On czyta może pierwszy raz jego nazwisko, bo może nigdy nie komentował jego gry, a tu znawcy do tej pory piszą/mówią Malcolm. Także jeśli to jedyny placek tego komentatora to spokojnie:)
0
Widzilem juz 2 niecelne podania deJonga!!:) ten mecz przejdzie do historii:)
1
Tak czytam Wasze komentarze i stwierdzam ze cała połowa wyglądała jak pierwszy kwadrans (tylko tyle mogłem obejrzeć), czyli Iniesta lepszy niż nasza cała druga linia. To przykre w sumie...
1
Dobry ten z ósemką u Japończyków. Myślicie ze do wyciagnięcia?:) U nas póki co brak drugiej linii...
0
@Misugi14 wlasnie miałem to pisać?! 7 razy?!?
2
@Wawrzyszewski Nas ostrzegali przed mieszkańcami Rockhampton w Australii. najpierw przepraszali (więc uznaliśmy, że to taki ich Radom:P), a potem ostrzegali przed językiem:)
1
@leo_messi_10 Elegancko!:) Piękna kolonia się tam tworzy. Interesuję się ligą Japońską troszkę (tak jestem popier... daczony;), ale nie wiem czy mają limit "obcokrajowców". W Chinach może być trzech na boisku, a w Japonii nie wiem.
Wie ktoś jak tam jest?
0
@Jericho albo z nimi:)
0
@Goh czyste konta, obronione karne i dodatkowe punkty za interwencję (nie pamiętam dokładnej liczby). Ale do takich interwencji bliżej Fabianowi niż Brazylijczykom, bo oni nie mają aż tyle pracy co Łukasz:)
4
@Jericho to słabe stereotypy:) ja dodam więcej, teściową też mam spoko:)
1
@dzikiWtrasie jak piątek to tylko
:D
0
@Lamora Hahaha dzieki!:)
0
@Ghotti Pięknie!!:) dzięki za info:)
0
@Ghotti Uwaga Spoiler.
Sezon, w którym Chapman wyszła z więzienia, nie był ostatnim?