1

@Arkon @sztrupcak Dlatego powtórzę, dziwię się że ofensywni zawodnicy przychodzą do Atletico:)

1

@FCMichalo Pep co mecz wystawia inny skład w ofensywie, jeszcze nie widziałem tego u naszego speca.

0

@Arkon Costa poza składem u Simeone? Nie sądzę...

1

@wachaFCB Costa, Morata, Lemar, Felix teraz Rodrigo. Zastanawiam się jak taki "ofensywny taktyk" jakim jest Simeone poukłada to, żeby wszystkich zadowolić:) Nie jest to moim problemem oczywiście, ale już w przypadku Felixa wypowiedziałem się, że dziwie się ofensywnym zawodnikom chcącym przejść do Atletico.
Co prawda mecz przedszeonowe w ich wydaniu były niezłe, ofensywne i "bramkowe", ale raczej nie widzę takich wyników w sezonie. Chociaż mogę się zdziwić:)

0

@Volk generalnie głupoty jest grać kursy poniżej 1,1. Natomiast myśle ze mozesz być spokojny, skoro mówisz ze Az weszło to i 3 gole Bayernu będą. Rozumiem, ze przy 3 zwrot tak?

0

@Kajtek77 Sanches w prawie każdym meczu w presezonie wychodził w pierwszym składzie. Prezentował się Hmm conajmniej nieźle. Dzisiaj w pierwszym w pucharze Niemiec wraz z cała najmocniejszą gwardią. Gosc był zagubiony po EURO, natomiast myślec że wraca na „swoje” tory.

0

@jakubkuba07 Żartujesz?:)

0

@4drian0 Dla mnie to wciąż rozpieszczony gnój, który nie jest wart tego klubu po tym w jaki sposób odszedł. Ale moje zdanie nie jest brane pod uwagę przez zarząd:)
Gościa powinien szejk usadzić i utrzeć nosa. Może nie nazwałbym go szczurem, ale mentalnie to dzieciak jak dla mnie. Dużą krzywdę na pewno robi tatuś.
Niemniej jednak "Nie" dla niego w Barcelonie, no ale jeśli przyjdzie, jak już wspomniałem, będę mu kibicował.

0

@4drian0 Ja, jakiś czas temu, powiedziałem że naszą lewą stronę może ożywić dwóch ludzi. Jeden trafił do Realu (wiem, że ma zbędna kilogramy, ale jakoś o jego poziom jestem spokojny), a drugim jest Neymar. Nie jestem za jego przyjściem, nie byłem też za przyjściem Griezzmana. Natomiast Jak przyjdzie będę mu kibicował. Czy jestem chorągiewką?

0

@FCMichalo No właśnie:)

1

@FCMichalo Nie wierzę, że powiedział tak odnosząc się do jakichś zakupów Bayernu a potem biorą Perisica:D

1

Jeśli Bayern chce wypożyczyć Cou a potem musi go kupić to raczej Barca znów straci grube miliony. Bayern nie szasta kasą. Zdziwię się gdy zapłacą 80+.

0

@kerouac Neymar nie jest więziony. Skąd ten pomysł?

2

@NGTRX Jakoś tak jak niektórzy piszą samo "Melo" to mi się tylko kojarzy z Felipe Melo:)

0

@Lewando Byłem na samej górze kilkanaście lat temu. Niewiele widać. Małe ludziki biegające na wielkiej zielonej murawie:)
Natomiast 3-4 lata temu byłem w pierwszym rzędzie przy chorągiewce... (jak na załączonym obrazku - avatar). Chyba nie muszę wymieniać różnic?:)

2

@Danny Gaucho ma. Kaziu Deyna!!

0

@IronSanHybrid Wczoraj już była gównoburza - tam jest "ruszasz".

2

@Odesseiron No niby tak, w sumie przez tyle lat to i tak wychowali wielu dobrych graczy.
ps. Jeszcze jest Kodro - napastnik z podwójnym obywatelstwem (drugie to BiH).

1

@Danny Gaucho @Odesseiron @student97r Czytałem o nim (Christian Ganea) kilka tygodni temu i tak sobie pomyślałem "czy to już aby nie jest naciąganie trochę?". Co myślicie?

4

@BigShaq Uwielbiam gościa, z resztą do tej pory śledzę jego poczynania:)

0

@kamilo0066 bezbarwne 0:0 albo jedna bramka. Ale chciałbym się rozczarować ;)

0

@krissu8 spokojnie. Daj im chwile. Wejdzie i zapunktuje z ławki.

0

@Jacu327 80 i jeszcze Bisaka.

2

Tak patrzę na te sklady Manu i Chelsea.. i takie jakieś niemrawe...

1

@WhySoSerious najgorsze jest to, że zrobili to „bez udziału” Wisły Płock. Jako, ze jestem warszawianinem i kibicem Legii, tak takie zagrywki sa dla mnie na bardzo niskim poziomie. Mało tego... nawet gdyby Wisła wiedziała o tym to co to jest za argument?! Nie maja juz siły? Porobili transfery, śmieszny trener rotuje co mecz pol kadry, a teraz nagle nie „maja siły”? Zenada.

0

@Socjopata wyglada ze tak:/

0

@Mizander albo ja nie rozumiem albo Ty nie zrozumiałeś. Mówię ze Griezman naśladował cieszynke Suareza po golu SUAREZA. Zwróć uwagę na jego zachowanie po pierwszej bramce Luisa.

0

Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak po pierwszym golu Suareza, Griezman całuje palce w stylu gryzonia. To chyba znak, ze atmosfera jest przednia:) dobra prognoza.
Jesli było to sorry:)

2

@Transu96 zrobił:D

0

@Encore oby;) Jesus i Sterling:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?