8

@krissu8 Kogoś z La Rambli.

0

@Kepojus Czyli 4?5?:)

0

@Kepojus jaki tier?:D

0

@Colon piłkarski plotek, od tygodni.

1

Generalnie jestem na nie.. ale jak przyjdzie to jednak będzie mega wzmocnienie. Natomiast najbardziej to już mnie męczą te niusy. Kiedyś poza pierdołami coś fajnego dało się znaleźć na LaRambli. Dzisiaj tylko przyjdzie albo nie przyjdzie.. i co chwila oddawany kolejny zawodnik, albo wymyślanie kolejnych "śmiesznych" ofert przez użytkowników forum. Od Shakiry do syna Messiego.
Pragnę już wrzesień i koniec okna:)

2

@zenoowity Powinni płakać po porażce żonom w rękaw. Ty zabierasz prace do domu i myślisz o niej cały czas.

0

@Chwytliwy Zawsze mnie fascynowało ile tam kasy włożyli w ofensywnych zawodników w ciągu ostatnich 4-5 lat, a defensywa jak była kulawa tak jest wciąż.

2

Już dajcie spokój z Neyem, ponarzekajcie trochę na pogodę...

0

@nawy12 taktyk.

0

@Witekk10 Znalazłem ostatnio gumę turbo z samochodami! To było coś:)

0

@Colon stad takie niedobre:)

0

@Colon ale nie leżakowały wcześniej te orzeszki w tej coli prawda? :)

1

@deyna2018 nie ma szans. Spuchną:)

2

@Elnuum postaw jednego szczura :)

0

@hoeniker czas gry grał co mecz na wysokim poziomie juz minal niestety. I to wiele miesięcy temu. I tak jak powiedziała @sidzej to nie jest opluwanie.

0

0

@drifboy25 bardzo za mało...

2

Kurs 1,4 to troche śmieszny kurs:)

1

@SeeleyBooth przykład Bojana powinien być nauczką dla wielu...

0

@FCB420 cudowne „ozdrowienia” ala Veratti;)

7

Wlasnie patrzę MLS. Bojan Krkic w pierwszym składzie w Montreal Impact :( bardzo daleko i bardzo słabo... (dodam ze w składzie Montrealu Bacary Sagna)

0

@Chwytliwy czas pokaze...;)

0

De Ligt na ławce ... ups.

2

@Losiex pisałem to juz jak Digne grał w Barcelonie. Ten gosc nie jest jakoś wielce gorszy o Alby. Jemu po prostu nie ufali. Ileż to on razy wychodził w stylu Alby za linie obrony przeciwnika i nie dostawał piłek... w Anglii odżył, fajnie.

0

@krzychu1526 no to i mój znajomy poprosi priv.

0

@Konradomoreno zagrales chociaz?

0

@gorgota wow!! Grubo ;)

2

5

@msmsms A można być patriotą chodząc na wybory, nie łamiąc prawa? Dbając o środowisko tj: segregując śmieci, oszczędzając wodę? Czy jeśli nie kibicuje polskiej drużynie narodowej bądź klubowej w cokolwiek to pierwsze punkty są niczym przy tym jaki jestem zły nie będąc kibicem?

1

@Konradomoreno Gole:) Duet Zaza - Belloti wygląda naprawdę nieźle w połączeniu z Wolves może być fajny mecz okraszony golami:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?