escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gosciuu jakie lotnisko? chociaż w sumie i tak dobra cena, bierz.
0
@JohnA bvb wygra bundeslige.
0
@BigShaq oby Milik dobrze wszedł w sezon:)
1
@Kapitan hawk czekam kiedy „odpalą”... może dzisiaj :)
1
@norbi77 No bajeczne!!!
3
@student97r i jeszcze te „for him” z palcem do góry... tego zawodnika.
0
@clyde Czyli, że co ?? "Chyba znamy zwycięzcę na wygrywa ogienka letniego. "
0
@damianex10 jak dla mnie Ostry:)
0
@czygun Nie uwierzysz.... padło to dziś XXnaście razy:)
0
@ogoniasty ok, dzięki.
3
@BigShaq Giuly, Eto, Ronnie... ach.. piekne czasy:)
0
@MarioVeB! Widziałem to i spojrzałem z ciekawości w składy. Las Palmas to pomoc i atak max 21 lat, Sporting to nazwiska znane z boisk hiszpańskich. Nie wierzyłem w statystyki po pierwszej połowie..
0
Po pierwsze As znowu z fajna okładką... po drugie opinia Thiago Moty to ten "nasz" Mot(t)a?
0
@SHIBA i teraz sobie myśle... „jakim cudem stacja Płac Wilsona, wygrała jakiś tam konkurs ba najładniejsza stacje w Europie kilka lat temu?” Czy te „Twoje” stacje sa nowki sztuki bo nie wiem...
1
@VamosGirl A nie możesz wrzucić w koszyk, dodać wszystkie rabaty i sprawdzić czy cena zjechała? Czy to tak nie działa?
4
@adambądkowski93 Nie interesuje mnie co czuje Borek, gdyby nie on to myślę, że tworu "Hajto" nie byłoby w tv.
2
@VamosGirl Nikt od rana się nie znalazł?:)
15
@ArdoFCB Naprawdę jak widzę (słyszę) takie gwiazdy jak Sebuś, Żewłak, Tomuś H, to odechciewa mi się...
1
@KoSSa124 Nie klaszcze bo Rubik ma już cały zespół więc nie musi się starać:) i czyj suchar gorszy?:)
0
@Veb1233 No uśmiałem się:) najpierw z tego śmiesznego żartu, a potem z tych pelikanów powyżej:)
0
@NeroTFP Obejrzyj ... będziesz się turlał ze śmiechu:)
0
@NeroTFP Cwaniaczka? A kelner w "Testosteronie"?!:)
0
@th@les no to ruszy szambo dopiero...
10
@Losiex A na VARze Szymuś:) fan VARu..:)
0
@MesQueUnClub_87 @messi564 Ok, dzięki za informację:) Bo myślałem (czytając komentarze), że to kolejny mec"na poziomie" w wykonaniu Busiego. O młodzieńców nie pytam, bo widziałem, że fajnie się ruszali:)
0
@MesQueUnClub_87 @messi564 Panowie bo ja czegoś nie rozumiem, oglądałem wczoraj tylko druga połowę, więc o Busim się nie wypowiem, ale mam pytanie. Jechali tu go wczoraj jak burą pleć żeńska psa... To jak oan w końcu zagrał?
0
@sidzej Ekspresyjnie to mocno powiedziane.. co i tak nic nie zmieniło. To było straszne 45 minut (2 połowa). Mam nadzieję, że trener poczuł (w końcu), że coś jest nie tak...
2
@masq to co powiedział @Nolife1899 jedz dużo pomidorów i pij soki z tegoż warzywa:) tylko takie wiesz..., które stały blisko pomidorów:)
Co do kawy to warto ograniczyć.
1
@student97r Pisałem w nocy... gdyby nie Ter Stegen i nasz świetny międzynarodowy sędzia Marciniak, który powinien "nakazać" powtórzyć karnego, to byłby eurowpi..dol.
0
@Triv44 47. 15 znaków.