escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@trolownik oddałby życie? Masz pewność...?
0
@Keson Właśnie chciałem to napisać.
0
@barcanawieki Już parę lat temu słyszałem takie "nowości", mianowicie: Bondem zostanie kobieta, albo czarnoskóry aktor (Chodziło o Idrisa Elbę). Wtedy było przeciąganie liny przez Craiga, zakładam, że chodziło o większą kasę, którą wyciągnął w końcu w następnych filmach z serii. Dzisiaj widzę, że łączą te "nowości". Czarnoskóra kobieta Bondem... no żart. Dla mnie osobiście najlepszy Bond to właśnie Craig no i batman to Bale. Ale wiem, co kto lubi:)
0
@ulik10 naprawdę były takie „inteligentne zarzuty”? Nieprawdopodobne. Nie interesują mnie prezentacje, nie interesują mnie ceremonie odbierania medali. Z takich rzeczy wystarczy mi to co w sumie zobaczę tutaj. Czyli co? Nie jestem kibicem? Oglądam mecze, zdarzyło się również być na Camp Nou na meczach, ale nie ogladalem Griezmana prezentacji to żaden ze mnie kibic?
0
@ksobi Samir na prowincji, ale podobny co?:)
0
@ksobi a nie Samir Nasri?:)
0
@Encore oby w 10 chociaż szkoda Paula. No ale na takich 3 na pewno nie byłoby miejsca :)
0
@BartqRKO West znowu z Hardemem?:) a to ci dopiero.
0
Paulina kolejny gol. No cóż, mecz bez gola, meczem straconym:)
1
@Homeopata8989 Mając w kadrze takich ludzi jak Hazard(y), Kevin DeBruyne, Mertens... można grać. A to i tak tylko kilku lepszych niż w Manu.
2
@Homeopata8989 też walczy od transfer? Czy boi sie latać niczym BieJ Barakus z Drużyna A?
0
@IronSanHybrid No i fajnie... bo trochę mnie zdziwiło jego zachowanie, z resztą Fornalika chyba też, jak tak patrzyłem na jego minę. Rozumiem adrenalina, złość itd. Fajnie, że przeprosił.
3
@Naturopata brat @Socjopata ??:) z przymrużeniem oka:)
1
Nawet niezłą jedenastkę można by stworzyć:)
2
@Szreko Drogby i Yayi:)
0
@badej60 sam bym dołączył:)
0
@Colon mam słabość i ja...;)
0
@Grzesior667 na pewno Cou na lewym skrzydle to porażka, ale ja wciaz wierze ze jednak zmieści go trener w pomocy.
1
@MrShakira zostawiłbym Cou ... wole jego przesuniętego do pomocy niż kontuzjowanego Dembele.
0
@student97r kurde jeszcze od wody drużynach czytałem ale zapomniałem które to. Niemniej jednak powtórzę się, to najgorętsze okienko NBA jakie pamietam.
4
Messi Messim a czemu media milczą o zachowaniu Jesusa gdy schodził po czerwonej kartce? Tez pokazał jakiś gest przekupstwa czy cos w tym stylu.
0
@bolinho89 taktyk
1
@kerouac na początku jedna akcja taki podpalony... później juz raczej rozjemca.
0
@4drian0 zgadzam się.
0
@daniel32778 Messi odepchnął Medela, a temu idiocie wiele nie potrzeba.
15
@mariosss20 nie. Oszukują tu wszyscy.
2
@Encore whaaaaaaat? To chyba jedno z najgorętszych „okienek” od lat co? Nie przypominam sobie takich przetasowań w tak krótkim czasie, tylu znaczących zawodnikow.
0
@speed1 ja tego nie neguje. Nie wiem jak jest. Jeśli dają to biorę, to oczywiste. Jednak był okres, że „co chwila” była przedłużana umowa i wysoka podwyżka. Juz chyba się to skończyło, popraw mnie jeśli się mylę.
3
@koksik2700 myśle o tym od lat. Umowa co chwila przedłużana, pieniądze zarabia niewyobrażalne. Ciągłe podwyżki. Czy oni mu dają czy on sam żąda? I czemu tak często? Była chwila ze chyba co dwa lata...
0
@Katalończyk 99 dawno ten plebiscyt to plebiscyt popularności.