5

@trolownik oddałby życie? Masz pewność...?

0

@Keson Właśnie chciałem to napisać.

0

@barcanawieki Już parę lat temu słyszałem takie "nowości", mianowicie: Bondem zostanie kobieta, albo czarnoskóry aktor (Chodziło o Idrisa Elbę). Wtedy było przeciąganie liny przez Craiga, zakładam, że chodziło o większą kasę, którą wyciągnął w końcu w następnych filmach z serii. Dzisiaj widzę, że łączą te "nowości". Czarnoskóra kobieta Bondem... no żart. Dla mnie osobiście najlepszy Bond to właśnie Craig no i batman to Bale. Ale wiem, co kto lubi:)

0

@ulik10 naprawdę były takie „inteligentne zarzuty”? Nieprawdopodobne. Nie interesują mnie prezentacje, nie interesują mnie ceremonie odbierania medali. Z takich rzeczy wystarczy mi to co w sumie zobaczę tutaj. Czyli co? Nie jestem kibicem? Oglądam mecze, zdarzyło się również być na Camp Nou na meczach, ale nie ogladalem Griezmana prezentacji to żaden ze mnie kibic?

0

@ksobi Samir na prowincji, ale podobny co?:)

0

@ksobi a nie Samir Nasri?:)

0

@Encore oby w 10 chociaż szkoda Paula. No ale na takich 3 na pewno nie byłoby miejsca :)

0

@BartqRKO West znowu z Hardemem?:) a to ci dopiero.

0

Paulina kolejny gol. No cóż, mecz bez gola, meczem straconym:)

1

@Homeopata8989 Mając w kadrze takich ludzi jak Hazard(y), Kevin DeBruyne, Mertens... można grać. A to i tak tylko kilku lepszych niż w Manu.

2

@Homeopata8989 też walczy od transfer? Czy boi sie latać niczym BieJ Barakus z Drużyna A?

0

@IronSanHybrid No i fajnie... bo trochę mnie zdziwiło jego zachowanie, z resztą Fornalika chyba też, jak tak patrzyłem na jego minę. Rozumiem adrenalina, złość itd. Fajnie, że przeprosił.

3

@Naturopata brat @Socjopata ??:) z przymrużeniem oka:)


1

Nawet niezłą jedenastkę można by stworzyć:)

2

@Szreko Drogby i Yayi:)

0

@badej60 sam bym dołączył:)

0

@Colon mam słabość i ja...;)

0

@Grzesior667 na pewno Cou na lewym skrzydle to porażka, ale ja wciaz wierze ze jednak zmieści go trener w pomocy.

1

@MrShakira zostawiłbym Cou ... wole jego przesuniętego do pomocy niż kontuzjowanego Dembele.

0

@student97r kurde jeszcze od wody drużynach czytałem ale zapomniałem które to. Niemniej jednak powtórzę się, to najgorętsze okienko NBA jakie pamietam.

4

Messi Messim a czemu media milczą o zachowaniu Jesusa gdy schodził po czerwonej kartce? Tez pokazał jakiś gest przekupstwa czy cos w tym stylu.

0

@bolinho89 taktyk

1

@kerouac na początku jedna akcja taki podpalony... później juz raczej rozjemca.

0

@4drian0 zgadzam się.

0

@daniel32778 Messi odepchnął Medela, a temu idiocie wiele nie potrzeba.

15

@mariosss20 nie. Oszukują tu wszyscy.

2

@Encore whaaaaaaat? To chyba jedno z najgorętszych „okienek” od lat co? Nie przypominam sobie takich przetasowań w tak krótkim czasie, tylu znaczących zawodnikow.

0

@speed1 ja tego nie neguje. Nie wiem jak jest. Jeśli dają to biorę, to oczywiste. Jednak był okres, że „co chwila” była przedłużana umowa i wysoka podwyżka. Juz chyba się to skończyło, popraw mnie jeśli się mylę.

3

@koksik2700 myśle o tym od lat. Umowa co chwila przedłużana, pieniądze zarabia niewyobrażalne. Ciągłe podwyżki. Czy oni mu dają czy on sam żąda? I czemu tak często? Była chwila ze chyba co dwa lata...

0

@Katalończyk 99 dawno ten plebiscyt to plebiscyt popularności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?