escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ciupaw nie przeczytałem komentarzy kod razu dopisałem to samo:) byłeś szybszy:) skasowałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dejvv rozumiem, że „polskie dziennikarzyny” to jednak Hmm epitet tudzież obelga dla rodzimych dziennikarzy, No... może drwiny z nich. To jak nazwiesz kibiców z tego „forum” niewierzących w ten transfer?
0
@damianex10 to co powiedział @marcin62 , Jose sam powiedział, że już czas na reprezentację. A potrzebujących jest sporo:)
0
@dzikiWtrasie jak już pogoni na stałe Denisa, Rafinhe i Gomesa to bedzie maly pozytyw:)
0
Późno dojechali i pewnie szybko wyjadą. Szkoda...
0
@Undertaker87 pewnie juz nie da rady. Ma 36 lat, baluje co noc, żre niedobre i niepyszne rzeczy.
0
Tak wiem, stary, wolny, mało zwrotny... ale jaka tam by była znowu chemia z Leo na prawej stronie:)
0
@michal26 wybroni się sędzia. Jak dla mnie karny.
0
@damianex10 juz początek meczu z Chile mieli fajny. Ale jednak doświadczenie wzięło górę. Tu co prawda wygrywają, ale nie wróżę im zwycięstwa z Urugwajem.
2
@bielik Sami Urusi strzela +2,5;)
3
@MESSIah16 jak się spotyka jak ją zabił?
2
@MrShakira Ja bym obu pognił. Rafa jak jest zdrowy... czyli nie za często i nie za długo.
0
@MrShakira Denis poszedł na wypożyczenie do Arsenalu... tam też został zweryfikowany. Nikt nie da 30 ani za Denisa ani za Rafinhe. Obawiam się, że nawet 30 za obu nie będzie.
5
@LeoMessi1994 Przemęczyłbym się z nim jeszcze jeden sezon z nadzieją na nowego trenera od kampanii 20/21. i Tak wierzę w jego odzyskanie..
31
Nie chciałbym jego odejścia... nawet kosztem przyjścia Neymara.
1
@Cochise Neymar jest fenomenalny. Nie można mu odmówić, poziomu, techniki, szybkości itd:) Natomiast jak dla mnie, o czym już pisałem, za te wszystkie szarpania, ściemniania, wybryki, pozwy, nie miałby nawet czego u mnie szukać. Jest rozpieszczonym gnojem... tak sobie teraz pomyślałem, że gdyby zmienił agenta na Puyola :) może pomyślałbym o jego ponownym zatrudnieniu.
Natomiast na chwile obecną jak dla mnie Neymarowie od Barcelony won.
0
@Cobra303 Tym bardziej świadczy to o jego dojrzałości.
0
@Avada Kedavra Myślisz? nie daje mu tak dużo czasu.
6
@zodiak_10 niestety przebija i Cou i Dembele swoimi umiejętnościami. Nie chciałbym się ich pozbywać kosztem Neya. Jest naprawdę dobry, ale a) za sposób w jaki odszedł dla mnie nie ma tu wstępu. B) bedzie chciał duzo pieniędzy. C) martwią mnie jego coraz częstsze i dłuższe kontuzje. D) brazylijski rząd (?) położył łapki na jego kilkudziesięciu nieruchomościach za niepłacenie podatków. Jesli to prawda to kolejny kamyczek zeby go nie brać:)
0
@BarcaInfo Ok:) juz mi się ciśnienie podniosło po „ojciec Neymara” i nieuważnie doczytałem:)
0
@BarcaInfo to chyba zart... a nawet dwa. Jego ojciec to wielki zart, a jeszcze 100mln i trzech zawodnikow. No nie...
0
@Terminatorexi12 a kto miał się im postawić? Ta smieszna kadra z Japonii? Przeciez to 20letniw chłopaki. Wyłapałem dwóch 24latkow i dwóch powyżej 30 (w tym Okazaki). Reszta to 19-22. Widać ze trener traktuje ten turniej jak przetarcie dla młodych.
1
@kamiVeB a ktoś ostatnio mówił ze zgubił pare kilo i „dobrze wyglada”;)
0
@strazak1991 tylko z drugiego.
0
@SithRM kontrakt dla weteranów nie równa się mega kontrakt. To raz. A dwa, myśle ze akurat on, akurat na swojej pozycji dałby więcej niż mamy teraz.
0
@strazak1991 niech się tak skończy. To może Argentyna wyjdzie z grupy.
1
@Coutinho007 dać mu kontrakt dla weterana jak w NBA i niech zasuwa na swojej prawej stronie:)
0
@Wittgenstein on mówi ze to on dostał w tył głowy.
0
@marcin000019 hehe:)
Ogladalem pierwsza polowe. Załamałem się i „nie wyszedłem” na drugą. Żadnej akcji przez druga linie. Wszystko prawie laga do przodu.