0

@ciupaw nie przeczytałem komentarzy kod razu dopisałem to samo:) byłeś szybszy:) skasowałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dejvv rozumiem, że „polskie dziennikarzyny” to jednak Hmm epitet tudzież obelga dla rodzimych dziennikarzy, No... może drwiny z nich. To jak nazwiesz kibiców z tego „forum” niewierzących w ten transfer?

0

@damianex10 to co powiedział @marcin62 , Jose sam powiedział, że już czas na reprezentację. A potrzebujących jest sporo:)

0

@dzikiWtrasie jak już pogoni na stałe Denisa, Rafinhe i Gomesa to bedzie maly pozytyw:)

0

Późno dojechali i pewnie szybko wyjadą. Szkoda...

0

@Undertaker87 pewnie juz nie da rady. Ma 36 lat, baluje co noc, żre niedobre i niepyszne rzeczy.

0

Tak wiem, stary, wolny, mało zwrotny... ale jaka tam by była znowu chemia z Leo na prawej stronie:)

0

@michal26 wybroni się sędzia. Jak dla mnie karny.

0

@damianex10 juz początek meczu z Chile mieli fajny. Ale jednak doświadczenie wzięło górę. Tu co prawda wygrywają, ale nie wróżę im zwycięstwa z Urugwajem.

2

@bielik Sami Urusi strzela +2,5;)

3

@MESSIah16 jak się spotyka jak ją zabił?

2

@MrShakira Ja bym obu pognił. Rafa jak jest zdrowy... czyli nie za często i nie za długo.

0

@MrShakira Denis poszedł na wypożyczenie do Arsenalu... tam też został zweryfikowany. Nikt nie da 30 ani za Denisa ani za Rafinhe. Obawiam się, że nawet 30 za obu nie będzie.

5

@LeoMessi1994 Przemęczyłbym się z nim jeszcze jeden sezon z nadzieją na nowego trenera od kampanii 20/21. i Tak wierzę w jego odzyskanie..

31

Nie chciałbym jego odejścia... nawet kosztem przyjścia Neymara.

1

@Cochise Neymar jest fenomenalny. Nie można mu odmówić, poziomu, techniki, szybkości itd:) Natomiast jak dla mnie, o czym już pisałem, za te wszystkie szarpania, ściemniania, wybryki, pozwy, nie miałby nawet czego u mnie szukać. Jest rozpieszczonym gnojem... tak sobie teraz pomyślałem, że gdyby zmienił agenta na Puyola :) może pomyślałbym o jego ponownym zatrudnieniu.
Natomiast na chwile obecną jak dla mnie Neymarowie od Barcelony won.

0

@Cobra303 Tym bardziej świadczy to o jego dojrzałości.

0

@Avada Kedavra Myślisz? nie daje mu tak dużo czasu.

6

@zodiak_10 niestety przebija i Cou i Dembele swoimi umiejętnościami. Nie chciałbym się ich pozbywać kosztem Neya. Jest naprawdę dobry, ale a) za sposób w jaki odszedł dla mnie nie ma tu wstępu. B) bedzie chciał duzo pieniędzy. C) martwią mnie jego coraz częstsze i dłuższe kontuzje. D) brazylijski rząd (?) położył łapki na jego kilkudziesięciu nieruchomościach za niepłacenie podatków. Jesli to prawda to kolejny kamyczek zeby go nie brać:)

0

@BarcaInfo Ok:) juz mi się ciśnienie podniosło po „ojciec Neymara” i nieuważnie doczytałem:)

0

@BarcaInfo to chyba zart... a nawet dwa. Jego ojciec to wielki zart, a jeszcze 100mln i trzech zawodnikow. No nie...

0

@Terminatorexi12 a kto miał się im postawić? Ta smieszna kadra z Japonii? Przeciez to 20letniw chłopaki. Wyłapałem dwóch 24latkow i dwóch powyżej 30 (w tym Okazaki). Reszta to 19-22. Widać ze trener traktuje ten turniej jak przetarcie dla młodych.

1

@kamiVeB a ktoś ostatnio mówił ze zgubił pare kilo i „dobrze wyglada”;)

0

@strazak1991 tylko z drugiego.

0

@SithRM kontrakt dla weteranów nie równa się mega kontrakt. To raz. A dwa, myśle ze akurat on, akurat na swojej pozycji dałby więcej niż mamy teraz.

0

@strazak1991 niech się tak skończy. To może Argentyna wyjdzie z grupy.

1

@Coutinho007 dać mu kontrakt dla weterana jak w NBA i niech zasuwa na swojej prawej stronie:)

0

@Wittgenstein on mówi ze to on dostał w tył głowy.

0

@marcin000019 hehe:)
Ogladalem pierwsza polowe. Załamałem się i „nie wyszedłem” na drugą. Żadnej akcji przez druga linie. Wszystko prawie laga do przodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?