escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama a i w Chinach wymiata;)
7
O matko....:( uważam się za jednego z największych kibiców kadry. Czasami wręcz idiotę bo od lat na pytania „jak stawiasz z Niemcami/Hiszpanami/Portugalią/Włochami? i cała reszta mocnych drużyn” zawsze mówię „wygramy”. Czy to jesteśmy w formie jak za Nawalki czy totalnie bez formy jak lata przed Nawałką. Ale naprawdę Kur***!!! 3 mecze i 4 bramki??!! Z takimi tuzami jak Macedonia, Austria i Łotwa. Mając kur**!!! Lewego,Piątka i Milika. No smutne to....
0
@mn2000 akurat wczoraj to on był cieniem siebie. rzadziutki mecz w jego wykonaniu. On z hattrickiem powinien wczoraj schodzić.
0
@Jackazz wlasnie... liczę ze po przerwie ruszą.
0
No nie oszukujmy się. Takiego De Ligta nie chcielibyśmy widziec w Barcelonie:)
0
@dobryduch Ronaldinho
5
@czosnekfcb Kaka?
0
@Chwytliwy dla mnie to żart, że biorą się za takie "płotki", a nie City, PSG, Liverpool czy nawet nas.
0
Jeśli miałbym ja podsumować prasę (wiem, nikt o to nie prosił:D) to:
-Sidibie jak najbardziej na tak!
-Ney z tego co kojarzę miał sporo kontuzji w tym sezonie, a wczoraj kolejna w sparingu.
-No i transfery Realu. Jovic już jest, Eden pewnie za chwilę, a jak by doszli Eriksen i Pogba...albo przynajmniej jeden no to moglibyśmy mieć problem z nimi.
1
@ViscaBarca123 na i wpakował:) 97 minuta na 2:2:)
6
@MarioVeB! Mario:) karny jak byk... taki byk jak „troncona” noga przed korektą:)
1
@BykFCB lekki czy nie. Semedo faulował.
0
@MarioVeB! Jaką nogą uderzył w swoją drugą?
0
Błagam... naprawdę nie widzieliście karnego?
0
@kenneth99 a co się stało?
0
@Chrupas nawet dwa!:)
8
@bialagora co dzieńnie?
9
Griezmann się zdenerwował na odmowę w barcelońskiej szatni? Jak on wodził za nos tyle czasu wszystkich to było dobrze a jak teraz dostał pstryczka to się zdenerwował? Kanalia.
0
@Cvzx stary na tapecie jest nowa plotka. Ney wraca.
6
Gosc wie czego chce. Naprawdę fajnie się czyta jego wypowiedzi, tak dojrzale i tak „po trenersku”...;)
0
@Coutinho007 nie miał z czego rzeźbić trener. Nie potrafił zmobilizować i wyszło niestety jak wyszło. Bezjajeczny trener i bezjajeczna drużyna. Co do Suareza to fakt, nie miał kto, ale obawiam się ze ktokolwiek nie zostałby ściągnięty to i tak grał by Urus. Teraz pytanie na ile rządzi trener a na ile szatnia...? Chyba bycie ciepłym trenerem w szatni z tyloma gwiazdami to nie jest dobra metoda.
1
@Coutinho007 nie dostałem wciąż odpowiedzi. I może nad tym trzeba się zastanowić? Wymieniasz 5 gości, których „kto normalny wystawia ich bez formy”, po czym wystawiasz ich w swoich jedenastkach. Z gowna bata nie ukręcisz. Nie miał trener za dużej alternatywy, co oczywiście, jest również po części jego winą.
1
@Coutinho007 a kogo miałby wystawić na rewanz z liverpoolem Twoim zdaniem? Wypada Busi, Rakieta, Roberto, Cou i Suarez. Nie przepadam (delikatnie mówiąc) za Valverde ale tez opamiętaj się.
2
@geass dzisiaj z rana czytałem o Wengerze na tikitace. Spokojnie:) najpierw nie poleci Valdek, potem będziemy się martwić:)
1
@Cochise Chiny juz od jakiegoś czasu majstrują w Afryce. Zaraz się nie zdziwię jak będą na drugim kontynencie. Na czarnym lądzie w porównaniu do Chin to ciemnogród. Nie zdziwiły mnie chińskie maszyny i inżynierzy budujący im drogi.
0
@BarcaInfo rozumiem ze Podolski to nie nasz piłkarz, ale warto napisac, ze tez jest piłkarzem Vissel:)
0
@Janiama taktyczny:)
0
@Encore kiedy to było;)
0
@lukas10 po pierwsze zgadzam się, rozegranie roznych to tragedia juz od dawna. Po drugie można wycofać do przodu?;) bez urazy:)
3
Myśle ze to juz czas by Gerard poszedł na szpice bo te wrzutki nie mają sensu. Chociaż chciałbym się mylić.