0

@Janiama a i w Chinach wymiata;)

7

O matko....:( uważam się za jednego z największych kibiców kadry. Czasami wręcz idiotę bo od lat na pytania „jak stawiasz z Niemcami/Hiszpanami/Portugalią/Włochami? i cała reszta mocnych drużyn” zawsze mówię „wygramy”. Czy to jesteśmy w formie jak za Nawalki czy totalnie bez formy jak lata przed Nawałką. Ale naprawdę Kur***!!! 3 mecze i 4 bramki??!! Z takimi tuzami jak Macedonia, Austria i Łotwa. Mając kur**!!! Lewego,Piątka i Milika. No smutne to....

0

@mn2000 akurat wczoraj to on był cieniem siebie. rzadziutki mecz w jego wykonaniu. On z hattrickiem powinien wczoraj schodzić.

0

@Jackazz wlasnie... liczę ze po przerwie ruszą.

0

No nie oszukujmy się. Takiego De Ligta nie chcielibyśmy widziec w Barcelonie:)

0

@dobryduch Ronaldinho

5

@czosnekfcb Kaka?

0

@Chwytliwy dla mnie to żart, że biorą się za takie "płotki", a nie City, PSG, Liverpool czy nawet nas.

0

Jeśli miałbym ja podsumować prasę (wiem, nikt o to nie prosił:D) to:
-Sidibie jak najbardziej na tak!
-Ney z tego co kojarzę miał sporo kontuzji w tym sezonie, a wczoraj kolejna w sparingu.
-No i transfery Realu. Jovic już jest, Eden pewnie za chwilę, a jak by doszli Eriksen i Pogba...albo przynajmniej jeden no to moglibyśmy mieć problem z nimi.

1

@ViscaBarca123 na i wpakował:) 97 minuta na 2:2:)

6

@MarioVeB! Mario:) karny jak byk... taki byk jak „troncona” noga przed korektą:)

1

@BykFCB lekki czy nie. Semedo faulował.

0

@MarioVeB! Jaką nogą uderzył w swoją drugą?

0

Błagam... naprawdę nie widzieliście karnego?

0

@kenneth99 a co się stało?

0

@Chrupas nawet dwa!:)

8

@bialagora co dzieńnie?

9

Griezmann się zdenerwował na odmowę w barcelońskiej szatni? Jak on wodził za nos tyle czasu wszystkich to było dobrze a jak teraz dostał pstryczka to się zdenerwował? Kanalia. 

0

@Cvzx stary na tapecie jest nowa plotka. Ney wraca. 

6

Gosc wie czego chce. Naprawdę fajnie się czyta jego wypowiedzi, tak dojrzale i tak „po trenersku”...;)

0

@Coutinho007 nie miał z czego rzeźbić trener. Nie potrafił zmobilizować i wyszło niestety jak wyszło. Bezjajeczny trener i bezjajeczna drużyna. Co do Suareza to fakt, nie miał kto, ale obawiam się ze ktokolwiek nie zostałby ściągnięty to i tak grał by Urus. Teraz pytanie na ile rządzi trener a na ile szatnia...? Chyba bycie ciepłym trenerem w szatni z tyloma gwiazdami to nie jest dobra metoda. 

1

@Coutinho007 nie dostałem wciąż odpowiedzi. I może nad tym trzeba się zastanowić? Wymieniasz 5 gości, których „kto normalny wystawia ich bez formy”, po czym wystawiasz ich w swoich jedenastkach. Z gowna bata nie ukręcisz. Nie miał trener za dużej alternatywy, co oczywiście, jest również po części jego winą. 

1

@Coutinho007 a kogo miałby wystawić na rewanz z liverpoolem Twoim zdaniem? Wypada Busi, Rakieta, Roberto, Cou i Suarez. Nie przepadam (delikatnie mówiąc) za Valverde ale tez opamiętaj się. 

2

@geass dzisiaj z rana czytałem o Wengerze na tikitace. Spokojnie:) najpierw nie poleci Valdek, potem będziemy się martwić:)

1

@Cochise Chiny juz od jakiegoś czasu majstrują w Afryce. Zaraz się nie zdziwię jak będą na drugim kontynencie. Na czarnym lądzie w porównaniu do Chin to ciemnogród. Nie zdziwiły mnie chińskie maszyny i inżynierzy budujący im drogi. 

0

@BarcaInfo rozumiem ze Podolski to nie nasz piłkarz, ale warto napisac, ze tez jest piłkarzem Vissel:)

0

@Janiama taktyczny:)

0

@Encore kiedy to było;)

0

@lukas10 po pierwsze zgadzam się, rozegranie roznych to tragedia juz od dawna. Po drugie można wycofać do przodu?;) bez urazy:)

3

Myśle ze to juz czas by Gerard poszedł na szpice bo te wrzutki nie mają sensu. Chociaż chciałbym się mylić. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?