0

Z tego co pamietam za czasów Manuela Pellegriniego w Realu, ów trener zdobył historyczna ilość punktów dla Realu ale i tak zajął drugie miejsce. Wywalili go po sezonie:) taka ciekawostka.

0

Szkoda... mógłby grać w lepszej druzynie.

0

Borussia w ostatniej kolejce walczy ze swoiją imienniczką z moenchengladbach, która walczy o LM. z kolei bayern w ostatniej gra z Frankfurtem, który tez walczy o LM. Bedzie mega ciekawie!:)

0

Nie chce zawodnika który „sam wystarczy”. Myśle, ze powinnismy uciekać od uzależnienia od jednej osoby.

1

Tak się rozpisałem a później doczytałem ze NIE MOŻE być na emeryturze. Uważam, że to dyskryminacja!!:)

To ja zrobię inaczej. Napisze piłkarza obecnie i w nawiasie (o ile tak bedzie) zawodnika który juz nie gra a uważam go za lepszego od obecnego grajka.

Hulk (Roberto Carlos)

Messi (Ronaldinho)

Messi (Ronaldinho)

Higuain (Piotr Włodarczyk)

Busquets (Maciej Iwański)

Aduriz

Balotelli

Lewy

Mascherano

Dawid Janczyk (jeszcze w tym sezonie „biegał” w Odrze Widzisław, uznaje go do końca sezonu jako zawodnika aktywnego). Jeśli nie uznacie mi tej odpowiedzi;) to stawiam tu Hulka. Uważam, że Rosją i Chinami zepsuł sobie kariere. Mógłby grać w topowych klubach, gdyby nie wybrał kasy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

Dziękuję Yaya. Byłeś jednym z moich ulubieńców :)

0

Jest!:) teraz czekam na „Le Perisien i nie czytam dalej” Hahaha:)

0

Na pewno, niemniej jednak nie jeść i nie pic przez cały dzien to chyba problem na piłkarza:)

0

Tak.

0

To raptem trzeci dzień Ramadanu, ale myśle ze to i tak może wpłynąć na zawodowca, a mimo to gosc zasuwa 90 minut:) miło się na to patrzy.

1

Statystki nie grają, liczby tez nie itd. Natomiast wrażenia wizualne... niech dostają i 10:0, ale niech widzę zaangażowanie. A wczoraj zaangażowany był tylko Vidal, o którego transfer, o zgrozo, bałem się bardzo.

2

Wstrzymywałem się z tą opinią, bo jednak już parę lat kibicuje tej drużynie i bywały sezony gdzie byliśmy w połowie tabeli a gdzie tam o pucharach pomarzyć, ale tak sobie myślę, że teraz mogę.

Naprawdę oczy mi krwawią jak oglądam mecze Barcelony od kilku sezonów. To smutny widok.. Chciałbym jednak chyba jakiegoś Brazylijczyka z jajem... Od czasów Ronaldinho były tańce, uśmiechy, samby i widowisko. On, Alves, Ney a dziś... jakby mieli wyjść, zagrać i wrócić do domów. Taki tam przykład pierwszy z brzegu:)

2

To nie jest różnica jednej bramki. To jest różnica klas, zaangażowania, walki i chęci (jeśli chodzi o ten dwumecz). Pierwszy mecz to fura szczęścia.

0

Możesz Jurgen. Duża w tym zasługa Twoja.

1

Niestety katastrofalny mecz. Zwłaszcza Alba. Zagrał w sezonie 762 spotkania na bardzo wysokim/rewelacyjnym poziomie a wczoraj? No cóż... powtórzę to co pisałem wczoraj. Gdy zaczyna palić się grunt pod nogami, to stajemy się bezjajeczną drużyną, jeśli do tego dodamy brak kapitana z charyzmą juz od lat... to wychodzi co wychodzi.

0

W wielu meczach gramy syf. I albo mamy szczęście albo Messiego. Kiedyś dwóch stoperów i cofający się Yaya Toure pomiędzy nich a dziś 4 obrońców, 3 defensywnych pomocników i wciaz dostajemy 4 gole. Żal patrzeć...

3

W niebieskiej części Manchesteru?

2

Za rok Ci przypomną. Taka tradycja.

1

W pierwszym meczu fura szczęścia. Kilka chwil temu, nawet grama. Śmiem twierdzić, ze gdyby w pierwszym meczu nie doznał kontuzji Keita to wynik nie byłby tak kolorowy dla nas. Gość był wszędzie, a wczoraj? No cóż... brak charyzmy, brak ducha walki, brak kapitana. Ani Iniesta nie był wybitnym kapitanem ani Messi nie jest. Przykre.
Naprawdę trenera bronią wyniki. Bez wzgledu na Romę i Liverpool, ale tak jak bezjajecznie ta druzyna wyglada jest jak dla mnie, kibica juz od paru lat, przykrym widokiem.

1

To jest absolutnie niewiarygodne:) powtarzalność Barcelony w dawaniu ciała jest na naprawdę wysokim poziomie:)
Gdy pali nam się grunt to stajemy się tak bezjajeczni, ze aż przykro patrzeć.
Może za rok.

0

We dwóch dali rade, niemniej jednak uważam ze Semedo jako obronca wypadł lepiej niż Roberto w poprzednim meczu. To raz. A dwa, to dziwie się ze nie powtórzył tego wariantu trener z Semedo i Roberto od początku dzisiaj.

0

Mi utkwiły w pamięci tylko te, których nie zatrzymał. I zmień ton smyku.

1

No ale jednak Mane zastopował. Juz tyle wiatru tam nie było.

1

Naprawdę mnie dziwi brak Semedo, Przeciez Roberto do momentu wejścia Semedo był tragiczny. Tra gi czny. Mane znowu otwarta strona.

1

zabraklo odpowiedzi. Tam powinno być „niczym. i tu i tu chwila nieuwagi i wyladujesz w rowie.”

1

Prawda jest taka, ze nikt ich nie zastąpi.

0

Grubo ze składem :)

0

Nura... do słowa „Nigeryjczyk” myslalem ze kobieta.
Młody gostek... przykra sprawa.

2

I te komentarze „don balon i dalej nie czytam”. Od lat to samo. Nie czytasz? Nie komentuj. Takie moje zdanie. 95% artykułów wyssane z palca, gdzie by kto nie napisał, ale w modzie jest „don balon, as, marca, Mundo, fakt, wyborcza, przyjaciółka, pani domu i dalej nie czytam”:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?