escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co pamietam za czasów Manuela Pellegriniego w Realu, ów trener zdobył historyczna ilość punktów dla Realu ale i tak zajął drugie miejsce. Wywalili go po sezonie:) taka ciekawostka.
0
Szkoda... mógłby grać w lepszej druzynie.
0
Borussia w ostatniej kolejce walczy ze swoiją imienniczką z moenchengladbach, która walczy o LM. z kolei bayern w ostatniej gra z Frankfurtem, który tez walczy o LM. Bedzie mega ciekawie!:)
0
Nie chce zawodnika który „sam wystarczy”. Myśle, ze powinnismy uciekać od uzależnienia od jednej osoby.
1
Tak się rozpisałem a później doczytałem ze NIE MOŻE być na emeryturze. Uważam, że to dyskryminacja!!:)
To ja zrobię inaczej. Napisze piłkarza obecnie i w nawiasie (o ile tak bedzie) zawodnika który juz nie gra a uważam go za lepszego od obecnego grajka.
Hulk (Roberto Carlos)
Messi (Ronaldinho)
Messi (Ronaldinho)
Higuain (Piotr Włodarczyk)
Busquets (Maciej Iwański)
Aduriz
Balotelli
Lewy
Mascherano
Dawid Janczyk (jeszcze w tym sezonie „biegał” w Odrze Widzisław, uznaje go do końca sezonu jako zawodnika aktywnego). Jeśli nie uznacie mi tej odpowiedzi;) to stawiam tu Hulka. Uważam, że Rosją i Chinami zepsuł sobie kariere. Mógłby grać w topowych klubach, gdyby nie wybrał kasy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
Dziękuję Yaya. Byłeś jednym z moich ulubieńców :)
0
Jest!:) teraz czekam na „Le Perisien i nie czytam dalej” Hahaha:)
0
Na pewno, niemniej jednak nie jeść i nie pic przez cały dzien to chyba problem na piłkarza:)
0
Tak.
0
To raptem trzeci dzień Ramadanu, ale myśle ze to i tak może wpłynąć na zawodowca, a mimo to gosc zasuwa 90 minut:) miło się na to patrzy.
1
Statystki nie grają, liczby tez nie itd. Natomiast wrażenia wizualne... niech dostają i 10:0, ale niech widzę zaangażowanie. A wczoraj zaangażowany był tylko Vidal, o którego transfer, o zgrozo, bałem się bardzo.
2
Wstrzymywałem się z tą opinią, bo jednak już parę lat kibicuje tej drużynie i bywały sezony gdzie byliśmy w połowie tabeli a gdzie tam o pucharach pomarzyć, ale tak sobie myślę, że teraz mogę.
Naprawdę oczy mi krwawią jak oglądam mecze Barcelony od kilku sezonów. To smutny widok.. Chciałbym jednak chyba jakiegoś Brazylijczyka z jajem... Od czasów Ronaldinho były tańce, uśmiechy, samby i widowisko. On, Alves, Ney a dziś... jakby mieli wyjść, zagrać i wrócić do domów. Taki tam przykład pierwszy z brzegu:)
2
To nie jest różnica jednej bramki. To jest różnica klas, zaangażowania, walki i chęci (jeśli chodzi o ten dwumecz). Pierwszy mecz to fura szczęścia.
0
Możesz Jurgen. Duża w tym zasługa Twoja.
1
Niestety katastrofalny mecz. Zwłaszcza Alba. Zagrał w sezonie 762 spotkania na bardzo wysokim/rewelacyjnym poziomie a wczoraj? No cóż... powtórzę to co pisałem wczoraj. Gdy zaczyna palić się grunt pod nogami, to stajemy się bezjajeczną drużyną, jeśli do tego dodamy brak kapitana z charyzmą juz od lat... to wychodzi co wychodzi.
0
W wielu meczach gramy syf. I albo mamy szczęście albo Messiego. Kiedyś dwóch stoperów i cofający się Yaya Toure pomiędzy nich a dziś 4 obrońców, 3 defensywnych pomocników i wciaz dostajemy 4 gole. Żal patrzeć...
3
W niebieskiej części Manchesteru?
2
Za rok Ci przypomną. Taka tradycja.
1
W pierwszym meczu fura szczęścia. Kilka chwil temu, nawet grama. Śmiem twierdzić, ze gdyby w pierwszym meczu nie doznał kontuzji Keita to wynik nie byłby tak kolorowy dla nas. Gość był wszędzie, a wczoraj? No cóż... brak charyzmy, brak ducha walki, brak kapitana. Ani Iniesta nie był wybitnym kapitanem ani Messi nie jest. Przykre.
Naprawdę trenera bronią wyniki. Bez wzgledu na Romę i Liverpool, ale tak jak bezjajecznie ta druzyna wyglada jest jak dla mnie, kibica juz od paru lat, przykrym widokiem.
1
To jest absolutnie niewiarygodne:) powtarzalność Barcelony w dawaniu ciała jest na naprawdę wysokim poziomie:)
Gdy pali nam się grunt to stajemy się tak bezjajeczni, ze aż przykro patrzeć.
Może za rok.
0
We dwóch dali rade, niemniej jednak uważam ze Semedo jako obronca wypadł lepiej niż Roberto w poprzednim meczu. To raz. A dwa, to dziwie się ze nie powtórzył tego wariantu trener z Semedo i Roberto od początku dzisiaj.
0
Mi utkwiły w pamięci tylko te, których nie zatrzymał. I zmień ton smyku.
1
No ale jednak Mane zastopował. Juz tyle wiatru tam nie było.
1
Naprawdę mnie dziwi brak Semedo, Przeciez Roberto do momentu wejścia Semedo był tragiczny. Tra gi czny. Mane znowu otwarta strona.
1
zabraklo odpowiedzi. Tam powinno być „niczym. i tu i tu chwila nieuwagi i wyladujesz w rowie.”
1
Prawda jest taka, ze nikt ich nie zastąpi.
0
Grubo ze składem :)
0
Nura... do słowa „Nigeryjczyk” myslalem ze kobieta.
Młody gostek... przykra sprawa.
2
I te komentarze „don balon i dalej nie czytam”. Od lat to samo. Nie czytasz? Nie komentuj. Takie moje zdanie. 95% artykułów wyssane z palca, gdzie by kto nie napisał, ale w modzie jest „don balon, as, marca, Mundo, fakt, wyborcza, przyjaciółka, pani domu i dalej nie czytam”:)