1

@Borneo Z każdym meczem w to wierzę:) W w zaangazowanie itd:)
popraw "odpoczoł".

0

@Losiex Ach myślałem ze babol:) sorry:)

3

@barteq pierwsze 10 minut? ja oglądałem inny mecz:)

1

@Losiex Real strzeli w pierwszej połowie :)
Popraw trzeci akapit "Śmiem śmieć.."

1

@Borneo Jeśli nie strzelą, ale nawet jeśli strzelą to wierzę, że wygramy. Natomiast porównując pierwsze połowy ich i nasze gdy ładują nam gole tuzy z Huesci czy Mallorci to mam pewne obawy:)

0

@Yanek Eleven ma Australię i niech zaczną puszczać!:)


Edit. Podobno:)

0

@PanZagadka Aston Villa - dzieci z Liverpoolu. Zdecydowanie Niemcy ciekawsze:)

8

Barcelona ma od lat problem w początkowej fazie meczu z pressingiem Realu. Pamiętam, że tylko rozregulowany celownik Higuaina bronił nas przed blamażem w niektórych meczach. Jeśli zacznie Real tak jak z Valencią, a obrona zagra na swoim "niezbyt wysokim ostatnio" poziomie, to może nie być za dobrze.

0

@Hiacynk w czwartek hit w Belgii. W pucharze zmierzą się Anderlecht z Brugge:)

1

@Qlewer :)
A na poważnie mam nadzieję, że i TVP podejdzie profesjonalnie do środowego meczu i wybierze taki, w którym będzie mecz "o coś".

Chociaż z drugiej strony po pierwszych meczach z PSG, Liverpoolem i Romą też dwumecz był zamknięty:)

1

@Criss18Barca w Napoli dwóch Polaków. Napoli bardziej polskie!!:)

0

@LuisSalvano patrząc na naszą grę to mam ją dużo większą niż wcześniej, chociaż generalnie nigdy mi jej nie brakowało:) Zdecydowanie wole skupić się na Napoli niż wyśmiewać się jak to City popchnie Real:)

0

Panowie i Panie... poczekajcie z heheszkami. jeszcze Napoli nas pyknie a Real City. Wstrzymajmy się z gdybaniem na kogo trafimy po Napoli i że raczej Realu już nie będzie w następnej fazie:)

0

@Maciegg Nie wiem, może ktoś wyżej zna odpowiedź.

0

@Maciegg Ja miałem inna sytuację. Kupowałem bilet w kasie i pani pokazuję miejsca na monitorze. I tak było mniej więcej w połowie trybuny dostępnych kilka miejsc obok siebie, bo było nas kilka osób. Myślę sobie "spoko, byłem juz kiedyś, ale na samej górze, teraz będę kilka pięter niżej". Po czym przychodzimy na mecz, patrzymy na te sektory itd.. i miejsca mamy w pierwszym rzędzie. Nie wierzyliśmy i aż podszedłem do stewardów, żeby mnie poprowadzili. I naprawdę. Okazało się, że mamy pierwszy rząd:)

Życze i Tobie, żeby Cie usadzili w takim miejscu:)

0

@matirix20 w tej chwili idą na mistrza w Arabii saudyjskiej m.in. z Nordinem Amrabatem i Ahmedem Musa:)

0

@matirix20 juz od ponad roku, jak nie dwóch, nie gra w MLS:)

0

@DonMatteo901 przesłuchałem skoro takie „doskonale”. Jestem zażenowany. Ale co ja tam wiem ;)

1

@Encore A ja mam nadzieję, że jednak nie przebije MJa. Dla mnie MJ to legenda, Hardena szanuję za liczby, ale w moich oczach legendą nie jest.

3

@codemat Co do Sagrady, jeśli już nie wstaniecie tak rano... :D i macie w planach wejść, kupujcie bilety przez internet w domu:) Szkoda czasu stać w 100kilometrowej kolejce po bilet:) pokazujesz wydrukowane czy w tel i wchodzicie jak VIPy:)

0

@Tomek54321 luzik:)

0

@Tomek54321 to w ile procent bo już nie wiem:) w 80 czy 10?:)

1

@blaugrana16 Alaba też w swoim najlepszym czasie był "topem" na lewej. Maja obstawioną stronę:) Prawą z resztą też.

1

@Alanooo Nie musisz, ja Ci powiem:) Zagrał nadzwyczaj dobrze w porównaniu do ostatnich miesięcy:) Miło było patrzeć:)

0

@Baaarca95 a reszta?:)

0

@Volk Powiem Ci tak, jak zobaczyłem wczoraj ich skład (czyli pierwszy) kontra jakiś noł nejm z Nowej Kaledonii czy huk wie skąd to pomyślałem "o.. załadują jak ogórkom z 5". A tam dwie cofki, 30 rogów i remis... Monterrey ich zje, tym bardziej, że do formy (mam nadzieję, że za chwilę wróci do Europy) wraca tam Vincent Janssen.

0

@Danny Gaucho A w tle patrzy z zazdrością Pogba:)

0

@Veb1233 Real Madrid- Man City
Lyon-Valencia
Napoli-Leipzig
Dortmund-Liverpool
Chelsea-Bayern
Atalanta-Barcelona
Tottenham-Juventus
Atlético-Paris

0

@AmigoBlancos Fajnie:) Wszystkie ofensywne drużyny. Mogą byś dobre mecze dla oka:)

0

@Baaarca95 Najprędzej btts. City traci przynajmniej jedną bramkę od wielu spotkań, do tego nie ma stoperów. Chociaż z drugiej strony... Salzburg "od lat" strzelał przynajmniej jednego gola u siebie... do wczoraj:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?