1

@Lord_Vader "wspulnego" jaki ojciec taki syn:)

1

@Kengo Za poważnie się nie zrobi:) nie trzeba być jakimś wybitnym taktykiem/analitykiem by przewidzieć początek meczów zarówno Realu jak i Barcelony w 1 pierwszych połowach tego sezonu. My dno i zaczynamy grę w drugiej połowie, natomiast Real siedzi od pierwszej minuty i z czasem puchnie.

2

@xArabx jak dla mnie tak.

0

@Jordi10 auć...

0

No myślę, że miał podstawy, żeby zagwizdać. Raczej obiektywnie, zabrali karnego Realowi.

2

Najlepsze - 0 z tyłu. Najgorsze - 0 z przodu.

0

@Hiacynk Ale to czego nie wykorzystało Cagliari to wstyd.

0

@Hiacynk E tam genialny... Cagliari powinno zamknąć mecz dużo wcześniej, a tak dali sobie wbić dwie w doliczonym:)

0

@Hiacynk Nacho grał z Valencią. Ale raczej z konieczności.

1

@Rewolucja123 Wybacz ale jeszcze mnie aż tak nie pogięło, żeby oglądać ich mecze (śledzę wyniki od kilku lat, ale nie oglądam) :)

0

25 minuta AlSadd czerwona i po karnym 0:3. dramat.

0

Zawsze próbują:)

0

@Kompletny )0:2

0

@Kompletny Z Monterrey jeszcze powalczyli, ale wcześniejszy mecz z Hienghene (kimkolwiek są:D) strasznie mnie rozczarował.

0

@ViscaBarca123 Weź się tato:) Al Sadd!:)

0

@AmigoBlancos Al Saad:)
0 18:30 (wiem ciężko porównać to z Bundesligą) również na TVPsport mecz o finał między Flamengo a AlHilal. Flamengo zostawiło całą Brazylię mocno za plecami, wciągnęli ligę nosem. Natomiast w drużynie z Arabii mamy Sebastiana Giovinco (wychowanek Juventusu, ostatnie sezony w MLS) oraz byłego supersnajpera z Lyonu Gomisa:)

0

@draxidox inny poziom poczucia humoru. Dla mnie to dno i chamstwo, a dla Ciebie śmieszy żart. Nie moja bajka.

6

@neymarjr_143 Mam dystans i to duży, ale jak "niewdzięczniku jebany " jest śmieszne to ok, mogę nie mieć poczucia humoru.

0

@Bagsik88 odpuść stary. Napisałem swoje zdanie wyżej. Piłkarze dla mnie mają być zaangażowani i zasuwać na boisku, jeśli do tego dojdzie ładna dla oka gra to przełknę porażki.

2

@draxidox takie trochę dno :)

0

@Bagsik88 Napisałem o ładnej grze i zaangażowaniu. Pamiętam jak tułaliśmy się w połowie tabeli, więc do wbijania szpilek wybrałeś słaby adres:)

0

@Bagsik88 Ale ja nic nie pisałem od EV. @Skaramuczi zapytał o Pepa więc o nim napisałem. Ja nie wymagam tytułów. Pisałem wielokrotnie na tym forum, że nie oczekuję wyników. Oczekuję zaangażowania i walki, a nie przechodzenia obok meczu. Wolę przegrać 3:2 po ładnej grze i zaangażowaniu niż wygrywać jak Atletico.

2

@Bagsik88 edytowałem bo nie wiem czy nie odebrałem błędnie Twojego "komentarz złoto - jak to się ma do Valverde? ", więc zapytam jeszcze raz. To była ironia czy poważnie pytasz mnie jak te wszystkie rekordy Pepa mają się do Valverde?

0

@Bagsik88 Więc to było durne pytanie jak to sie ma do Valverde czy ironia?

0

@Bagsik88 W żadnym zdaniu nie komentowałem Valverde, więc trochę dziwi Twoje pytanie:D

2

@barteq Chyba się nie dogadamy:)

5

@Skaramuczi Z każdą drużyną w jakiej był zniszczył wszystkie rekordy bramkowe, punktowe itd. On wyciągnął Busiego, On ściągał sobie ludzi z których robił kozaków na swoich pozycjach czy w Bayernie czy w City. Nie wygrał Ligi mistrzów? Ligi mistrzów nie zdobywa się systematycznością jak w lidze. Masz gorsze dzień czy dwa i jesteś w dupie a nie w lidze mistrzów.

2

@LloretDeMar Mnie nie musisz przekonywać:)

4

@barteq Przecież oni na nas siedzieli chyba całą połowę, my nie mamy problemu z pierwszymi dziesięcioma minutami tylko z dużą częścią pierwszej połowy a czasem i całą.

18

@Skaramuczi Dla mnie wciąż będzie mega trenerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?