escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Julia Roberts z Notting Hill:)
1
@VamosRakieta moge się tylko polecić na przyszłość ;)
1
@VamosRakieta postarałem się. Wszedłem na Twój profil, chciałem oficjalnie, po imieniu, ale nie ma. W związku z czym VamosRakieto jesteś NIE MO ŻLI WY:)
2
United gra w 12 przeciwko 10 z city. Sterling jest dzis bardzo niemożliwy.
0
@Hiacynk on juz w Totkach chodzi jak motorek, miałem cicha nadzieje ze on przyjdzie za Alvesa, ale wyszło jak wyszło.
0
@Kubox @Hiacynk właśnie dlatego go szanuje:)
5
@Hiacynk Pisałem już kiedyś na ten temat. Gość w tym wieku miał dwie poważne kontuzję. Na jedną i drugą nogę. Za każdym razem wracał i strzelał. Ludzie go wyśmiewają za te pudła bo to takie nasze - polskie, śmiać się z kogoś. U mnie ma, nic nie znaczący dla niego :), szacunek:)
0
Gdyby kolega pytał to Chausheva Silvana nieźle gra:D
0
@Kubox najlepsze:)
34
@Rewolucja123 Bez względu na to co byśmy wygrali, nie chciałbym tu tego pana jeszcze na kolejny sezon.
2
@koszol Cr lepszy od Leo. Wygrałem:)
0
@Artsss musiałem, sorry:)
1
@Artsss trochę czego wniesie?
2
@jacob345 Dla mnie chyba jednak trochę lepszy, chociaż Belfer też mi się bardzo podobał:)
2
Będąc na wyjeździe noworocznym w Bieszczadach, brat namówił mnie na Watahę. Jak dla mnie bomba. A wy??? Hit czy kit?
0
@Veb1233 Nie pisze serio:) nudy wzięły górę:)
0
@ollo0 Bez żartów, a gdzie Alena?! :)
0
@Hiacynk zobaczymy:) liczę na gole.
0
@Hiacynk zastanawia mnie brak Godina. To może być dużą przewagą dla Napoli.
1
@8Iniestazo8 cudo. Racja:)
0
Włączyłem sobie wlasnie NYKnicks - LAClipers. Od początku trzeciej kwarty rzuciły obie drużyny kilkanaście razy. Raz nie trafili. Tu bedzie wysooooooki wynik. Dawno nie widziałem takiej skuteczności.
0
@Janiama myśle ze jedyna nadzieją jest ulewa taka dajmy na to tygodniowa.
2
@Janiama jakiej pomocy oczekujesz? Bo jak ja widziałem samolot nad jednym z pożarów który lał wodę... to dla mnie wyglądało tak jakby na mnie splunął np komar. Ja bym tego nie odczuł. Można gdybać „niech wszystkie kraje wyślą samoloty do lania...” czy cos w tym stylu. To co wtedy? Skąd tyle wody...? Jak nie spadnie deszcz, a idzie tam lato, w ktorej to porze roku rzadko pada, to tam naprawdę dojdzie do czegoś tragicznego... chociaż w sumie tam juz jest tragedia.. ale skala jej może być niestety jeszcze większa.
1
@Odesseiron mnie to przeraża. Kilku dni temu rozmawiałem z małżą gdy pokazywali w tv płonące miejsca na wschodnim wybrzeżu w których byliśmy w kwietniu, ze dla nas to takie „wow, super, byliśmy w Australii, pojezdzilismy, zobaczyliśmy itd, ale ludzie co roku maja tam katastrofę.” Nie taką jak w tym roku, ale jednak mają. Dramat.
1
@FDJ hehe:) śmieszny żarcik:) kotlecik na skrzydle:)
0
@Hiacynk puchar angielski, jak również mecz np Marsylii (ze swoim składem) przeciwko druzynie z 4 (?) ligi pokazał jak mocni traktują puchary:)
1
@Ratamahatta nie lubię bigosu ale za „mam nadzieje.... bede miał duzo poleceń”. Juz za to dałbym Ci conajmniej 11 herbów :)
2
@-barca4ever- Peaky Blinders.
0
@Hiacynk widziales sklady Totkow? Sklad Evertonu na rezerwy Liverpoolu? Widziales jak męczy się WHU Takim składem z nołnejmem (jak dla mnie) z niższych lig angielskich? Ja bym uwazal z tą dwucyfrówką:)
0
@Szakalaka12369 robi robotę, robi różnice.