10

@konraden przepraszam. Tak naprawdę chciałem wyrazić tu swój szacunek dla niego jak również chciałem zostać obsypany zielonymi herbami.

0

@BARCA_FOR_EVER nie, na samej gorze za bramką. Może trochę po prawej stronie. Jak bedziesz miał możliwość i kasę, to bierz nizej:)

1

@bixmix 3.15 na fortunie.

1

@barcelonaLM Odszedł najlepszy strzelec Leganes do Sevilli.

0

@BARCA_FOR_EVER byłem 10 lat temu na takim meczu:) było 2 słownie DWÓCH kibiców Espanyolu :D
Bilet za 160-180 zł. Trybuna na samej górze. I teraz tak:
Bilet kupiony w Polsce jakiś czas przed meczem. Na stadionie mnóstwo wolnych miejsc, co za tym idzie smialo można kupić przed meczem. Na pewno trochę się zmieniło, ale raczej nie na takiego potentata jak Espanyol:)

29

Wiem ze nigdy tego Arek nie przeczytasz, ale gardź hejtem:) graj swoje;)

Liczę ze właśnie w takich meczach się dobrze pokaże. No nie na tyle, żeby nas wyeliminować, ale na tyle dobrze żeby zrobić krok w przód.

1

@Witekk10 Henry i Ronaldinho.

0

@Kuczek ja mam i wolałbym oddzielne:)

0

@Avada Kedavra zależy czy chata ma milion metrów czy małe skromne mieszkanko. Jeśli to drugie to chyba jednak kuchnia, kosztem dwóch mniejszych pomieszczeń. I koniecznie z oknem!!:)

2

@Skaramuczi A żona/kobieta/narzeczona/partnerka (matka dziecka) wie, że tylko Dżoana Ci w głowie?:)


Gratulacje!!:)

0

@puyol_presidend5 my trafiliśmy super okazje normalnie wyszłoby 1000 więcej, ale nawet 6000 za ten okres to się super „opłaca”:)

0

@Chwytliwy wiem kurła jaki był kiedyś!:)

0

@Avada Kedavra zapamiętam:)

0

@Avada Kedavra @Zip to mój pierwszy raz, sorry:)

6

Mam dziś wolne, pomyślałem pójdę sobie do kina. Pojechałem jak to typowy ja, kupić coś na mieście, żeby nie przepłacać w kinie. Padło na KFC. Zakupiłem co chciałem wchodzę do kina, na salę. Patrzę siedzi tylko jeden typ. Usiadłem obok niego. Będzie nam raźniej:)

hasztag tramwaj:)
Dobrze znawcy?:)

0

@Chwytliwy Wiem:) Żartuję sobie.

0

@Kengo Pozycja Suso na tej liście po ostatnim wybitnym występie w Milanie wygląda niezwykle śmiesznie:)

1

@Alex66 Od odejścia Valdemara nie będzie bramkarz potrzebny:)

0

@JohnConstantine1899 Dobry ruch:)

0

@JohnConstantine1899 Ta jego wielkość maleje z każdym tygodniem siedzenia na ławkę w Chelsea. Do tego ma 33 lata.

0

@JohnConstantine1899 W przeciwieństwie do Chelsea, która gra jednym napastnikiem to Giroud był trzecim do gry. W Interze grają dwoma, więc już bliżej do wchodzenia na ogony czy w pucharze:)

0

@leomessi1710 Ten mecz miał być rozegrany kilka tygodni wcześniej. Ten albo ten weekendowy. Któryś jest przeniesiony tylko nie wiem dokładnie który.

1

@puyol_presidend5 samo safari będąc już w Kenii czy ogólnie? Safari braliśmy od "naganiaczy" z plaży, wykupywanie w biurach podróży w Polsce jak się okazało jest bardzo nieopłacalne. Na miejscu sprawdziliśmy firmy, których pracownicy nas "nagabywali" i obczailiśmy ceny duuuuuuużo tańsze niż biura podróży u nas. 2 tygodnie all inclusive z trzema wycieczkami fakultatywnymi (snurkowanie godzina od hotelu, "wyprawa" na rafę plus dwudniowa wycieczka na safari z hotelem i wyżywieniem) ok 5000zł na głowę.

5

@contowsky 2 lata temu będąc w Kenii wybraliśmy się na safari. W środku parku, mieliśmy hotel na wzgórzu. Na dole było takie bajorko, które widzieliśmy z balkonu. Przyszedł mały słoń i właśnie identycznie się bawił:) Z tej wody widać było tylko tyłek z małym ogonkiem. Komiczny widok jak się "gnojek" bawi w tej wodzie:)

0

@krzychu1526 Wszyscy piszą kto tam mu podziękował na twiterze instagramie fejsbuku czy innej naszej klasie, pomyślałem, że napisze o Tobie:)

0

@barcafan9512 odejdzie po wypełnieniu kontraktu.

2

@krzychu1526 podziękował właśnie Ernesto na La Rambli:)

źródło własne.

0

@Encore Fajnie, chociaż był okres w Orlando, że nie lubiłem go... Gortat wtedy był jego zmiennikiem i wchodził na 2-3 minuty w meczu:D A noc nieprzespana:)

1

@Flores Mundo i Sport Barcelona As i Marca Madryt;)

0

@Encore Monster!!:) 30 wsadów i jedna trójka:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?