escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke 2,8 na obie strzela i powyżej 2,5 gola to sporo mi się wydaje...
0
@potrojnakorona co Cię zastanawia? Zagra pewnie tak jak od kilku miesięcy. Czyli na bardzo dobry poziomie. Odkąd Alaba gra na środku to Kanadyjczyk gra wszystko na lewej. I gra na bardzo dobrze.
1
@Witekk10 Ponoć ma się tam udzielać jak skończy współpracę z polsatem.
3
@IronSanHybrid i kucharze!!! to są najważniejsze osoby w studiach Ligi Mistrzów:)
0
@TheNekro94 ja właśnie robię tak:) zatracam się w muzyce:)
a na poważnie, to robisz sobie jaja, czy napisałem naprawdę tak niezrozumiale?:)
0
@draxidox Śmieszny to jest polsat bo za chwilę w studiu zostaną sami kucharze:) a do tego Borek w TVP:)
4
@Nano22 Douszne, małe:) Mnie jakoś też śmieszą te duże, mimo że są lepsze z tego co czytałem. Wygłuszają to co na zewnątrz i słychać "czysto" muzykę, bez żadnych zakłóceń. Douszne są do tego mniej "zdrowe". Co do bezpieczeństwa to raczej oba rodzaje są mało bezpieczne, jeśli w można tak powiedzieć. Nie widzisz i nie słyszysz co się dzieje naokoło, co jest zarazem fajne bo muzyka i mniej fajne bo złodziej, pijak, samochód czy dzisiaj hulajnoga:)
0
@Cadafaz zdecydowałem sie liczyć na seta:) póki co dobrze jest:)
0
@LeoMessi1994 oni naprawdę biegają!!:)
0
Urwie Roger seta?
0
@Maniek9444 Muller podobno rzucił coś w stylu "z tobą zawsze kur** jest to samo", ma temat Goretzki.
0
@Hiacynk yyyy (sygnał dźwiękowy oznaczający błąd)
1
@Messibestplayerintheworld Liga C+, Puchar anglii eleven, puchar wloch prawdopodobnie na stronie tvsport, bo w tv ma leciec real. Ale zdania są podzielone, gdzieś napisane, że i internet i tv real, a gdzieś ze real tv a internet inter.
W sumie to nawet nie trzeba sprawdzać:)
0
@socha ktoś wczoraj zapraszał na mecz bo właśnie Duńczyk miał zadebiutować:)
edit: @Hiacynk
edit 2: wszedłem na zapowiedź meczu na stronie Interu i przewidują, że Eriksen wejdzie z ławki. W ataku ma wystąpić Lautaro i Alexis:)
2
@macio_944 Taka smutna żabcia.
2
@barcanawieki kiedyś testy do policji były naprawdę trudne z tego co się orientuje. Mówiło się ze w straży miejskiej sa tylko ci co oblali te testy. Dzisiaj, te testy to śmiech na sali. Ludzie którzy kiedyś mieliby problem zeby by w straży dzisiaj sa w policji. Uważam ze straż jest niepotrzebna.
1
@PALCIO dla mnie też:) Gość jaka szybkość, technika, zastawienie się, to byłaby bomba na lewej stronie:)
3
@Kleps0n Nie mam pojęcia, ale już sam pomysł picia przez papier napojów jakichkolwiek, jest dla mnie mało zrozumiały.
0
@Transu96 Myślę, że nie jest to odpowiednie rozwiązanie. Cieszy "akcja" pozbycia się plastiku, ale chyba zamienienie na papier to nie bardzo.
0
@takisobiektos Przekonamy się niebawem:)
0
@NaFazieHitman ciężko mu idzie. Jak wygra tego seta to myślę, że weźmie mecz.
0
@Kuczek Paco też miał wejście smoka w BVB. Zachwytom nie było końca.
0
Przypomnę tylko, że wczoraj Federer też odpadał:)
0
@VenoM i ten wąsik :D
0
@Kengo Jestem tego samego zdania. Pisałem kilka dni temu tutaj, że dziwi mnie taki krok Monchiego. Gościa, który robi kogoś z nikogo. Ale Suso? No chyba, że wskrzeszą go...
0
@Rompul Milika bym przytulił:)
0
@AssisMoreira to chyba mój:)
0
@takisobiektos to było z przymrużeniem oka, spokojnie kolego. Poważny komentarz dodałem linijkę nizej.
1
@Chwytliwy hmmm cos mi to przypomina;)
2
@amanter jesli mnie obrażasz to wypraszam sobie. Raz w roku to i kura... Arthur jak również Busi mieli idealna pilke na strzał z Valencia. Zagrali do Leo, i to niezbyt celnie. W Barcelonie „boją” się strzelać z dystansu i nie wmówisz mi ze tak nie jest.