escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sidzej a zaśmiecają?
0
@Hiacynk Sprawdziłem sobie składy to Team World wygląda jakby "lepiej" co dziwne:) Chyba, że te cwaniaki z Team USA nic mi nie mówią, a to prawdziwi wyjadacze:)
No i mam dwa spostrzeżenia. Ci kanadyjczycy są tacy dobrzy czy mało w lidze młodych graczy spoza USA?
i drugie spostrzeżenie... Japończyk Rui Hachimura to jak się nazywa bardziej pasuję mi do skoków to raz, a dwa, że on taki mało japoński jest:)
1
@zodiak_10 jakbyś troszkę śledził/oglądał Aleague to byś wiedział ze tam się często dzieją „niezrozumiałe” rzeczy:)
1
@sawyer00 myśle ze nie ma podjazdu do wymienionych przez Ciebie, ale to może przez to jak mnie do siebie zraziła na Oskarach. Jak wielka pani była zblazowana.
0
@FafitFCB ale dla mnie:)
1
@FafitFCB Jakoś nie zauważyłem, więc dla mnie jest, ale odbije piłeczkę. Skoro Kilkanaście postów u dołu było to zdjęcie to nie można było tam skomentować?:)
4
@BarcaInfo dzięki, bardziej mi chodziło, żeby kolega @FafitFCB ogarnął, że warto wrzucić coś, co się komentuję:) Dla takich jak ja, dla kogo taki post bez zdjęcia to zwykły śmieciowy spam:)
4
@FafitFCB no zgadzam się... a na którym?
0
@Colon nie znam:) ale wiem, że Ty wiesz wszystko o muzyce:)
0
@kokos_xd "będzie grał" to trochę na wyrost. Będzie członkiem drużyny, o prędzej:)
0
@Colon ja pier... co za bagno "...Polacy som..." no som som... somsiadem Czechów na przykład:)
0
@kerouac taktyk
2
@Wojtas1080pl D3:) tak:)
0
@NeroTFP króciutko:)
0
@lukas10 tylko Milik!:)
2
@ollo0 Pokazywał już w lidze mistrzów, myślę że da sobie radę. On w tym wieku w Chelsea i tak będzie jednym z bardziej doświadczonych:)
0
@Hiacynk Kontuzję Currego i Thompsona, do tego odejście Duranta (który i tak nie gra cąły sezon). Tankują, żeby mieć jak najlepszy pick w drafcie.
0
@Transu96 ciekawe czy powroty będą równie "modne" co odejścia...?
0
@Pawelec7 Znalazłem. Sorry za spam:)
2
@SuperVegeta jakbyś napisał po wrzuconym postem to więcej ludzi by wiedziało o czym piszesz...
2
@qbsonFCBarca trenują no look passy bez piłki:)
0
@Pawelec7"zanim rozegrał..." to już zagrali?:) Szukałem jakiś czas temu kilkukrotnie kadrę, ale nie znalazłem nic poza kilkoma nazwiskami. Mają tam ze dwudziestu piłkarzy?:)
2
@Hiacynk Żadnych włoskich:) Klopp:) Nagelsman i nie wiem:)
0
@gregory614 Nie pamiętam:)
@Rudi35 chodziło mi tylko o bajki z polonii 1:)
@avanes @jurekj86@shinthps zapomniałem o tych!:)
0
@barteggg08 zgłaszaj:)
1
@NeroTFP Nie przyjedzie, a wieczorem wyślę smsa, że nikogo nie było:)
1
Wczoraj padł temat bajek i kreskówek, że dzisiaj słabe itd.
Pamiętacie na Polonii 1 ( tak wiem, jakie bajki leciały tam nocą:D) takie kreskówki jak "Yattaman", "W królestwie kalendarza"? :)
2
@Striker O tym samym pomyślałem:)
0
@szymonekk rozpuszczalnik w pracy, w domu nespresso. Czasem ze spienionym mlekiem czasem, tylko kawa zalana mlekiem. "Na mieście" Latte/Kapuczino.
2
@kerouac nie znam Andyego i Agentek, ale Cartoon Network gdzie leciał Tom i Jerry, Jetsonowie, Flinstonowie klasyka :)