1

@MrShakira 12 dni. 4 lata temu. Pod koniec września (wciaz skwar). Około 1200 na osobę bilety i mieszkanie. Mieszkanie z airbnb, kolega wyżej pisał ze nie poleca, ja polecam bardzo. Byliśmy z airbnb w Barcelonie, Albanii jak również Gdańsku. Pytanie w ile osób? My braliśmy całe mieszkania. Bilet na ligę mistrzow w pierwszym rzędzie na hit (:D) z Apoelem 260-300 złotych. Nie pamietam dokładnie. Wiele miejsc do zobaczenia, komunikacja, zwłaszcza metro świetna sprawa. Sa osoby które były „niedawno” wiec mogą powiedziec cos więcej:)

Ps dodam tylko ze jesli zdecydujecie się na zwiedzanie Sagrady to kupcie bilety w domu siedząc na 4literach przez internet niż stać godzinami do kasy w Barcelonie :)
Tak jak pisała @Jola92 rowniez odradzam jedzenie na La Rambli:)
No i koniecznie idźcie na targ La Boquria. Jakie tam sa kolory przypraw, owoce ach...:)

1

@Lord_Vader nie postrzegam, bo nie oglądałem. Nie mówię, że jest złym, ale moim skromnym zdaniem lepszego od Bale’a nie bedzie. Dla mnie juz Affleck był nieporozumieniem, a teraz Pattison? Ech...
to tylko moje zdanie. Mam swoje bziki. Batman to tylko Bale a 007 to tylko Daniel Craig.

0

@Lord_Vader nowy Bartman? Pattison Batmanem?! :(

7

@masakrator05 moze to Niemiec skoro "jajaja"?

2

@IronSanHybrid No nie widać:) Moja małża tez mówi, że to on "skradł" ten serial:)

2

@IronSanHybrid Właśnie chciałem napisać, że tu są wymieniani różni aktorzy ale przecież Eric też świetna gra.

3

@Mario96w Akcent agentki Scully i gra Maeve też super:)

0

@nvidd zależy na ile, jakie konkretne dni (loty w weekend są najdroższe) i co Was interesuję. Z mojej strony noclegi polecam na airbnb. Nigdy nie miałem parcia na hotele itd, więc jeśli Was interesuję mieszkanie to polecam tę właśnie stronę. Ja chyba 4 lata temu zapłaciłem za bilet i mieszkanie niedaleko metra ok 1200 zł na 12 dni. Z tymże nas było czworo, mieszkanie duże, bo dwie sypialnie, dwie oddzielne "pełne" łazienki i salon z kuchnią.

0

@Kidd ja masz auto "na topie" to pójdzie w sekundę:)

ja np sprzedałem Nissana w autoryzowanym salonie Skody bez pierdzelenia się w "a tu jest ryska, a czy auto było bite...?" i tym podobne teksty od potencjalnego kupca. Skoda sprawdziła, dała ofertę do zaakceptowania:)

0

@Veb1233 Ja zwróciłem na to uwagę i znowu się przyczepie jak do Ter Stegena w meczu z Valencią. Rozumiem, że mają takie zalecenia od trenera, żeby rozgrywać krótko, nawet jak jest pressing. Natomiast to kolejne podanie, które fartem nie kończy się dla nas źle. Wcześniej tylko nieudolność przeciwników nie kończyła się golem, a tu zabrakło kilku cm, żeby przejęli piłkę. Super, że poszła po tym zagraniu akcja na gola. Ale ja się boję, że fart się skończy kiedyś.

0

@NeroTFP ale że Maćka Murawskiego wzięli?:)

0

@tobiasson92 kto by nie przyszedł i kto by nie odszedł to Legia i tak bierze te żenująca ligę.

2

@Majkel34 Anthony

0

@JackH ci zawodnicy z topu zrezygnowali z mistrzostw świata Bo wiedzieli ze za rok igrzyska, w których chcą wziąć udział :)

0

@barcelonaLM dziękuje.

1

Nie wiem czy było czy nie ale nie widziałem. Patrząc na dzisiejsze mecze widzę przy lidze Niderlandów tudzież lidze niderlandzkiej wszystkie mecze odwołane... znacie powod?

0

@HansLanda @matirix20 az taka fatalna nie była:)
O Harley zaraz wychodzi film:)

0

@MESSIah16 rozmawiałem o tym ze znajomymi. Wszystkie role wybitne, ale wysnułem takie spostrzeżenie ze to postać Jokera jest tak charakterystyczna, tak oryginalna, tak „mocna”, ze to może ona kreuje aktorów :) warto dodać ze Jared Leto też na chwile wdał się w Jokera i skradł show w „Legionie samobójców”.

0

@prokofiew wg mnie idealnie podsumował @mistermajkel swpim pytaniem. Ja bym wolał wiedzieć wszystko jak również powiedzieć wszystko. Skoro pomimo tego co napisałeś auto jest sprawne to nie masz cisnienia sprzedać go komuś „na wczoraj”. Ja bym wyśpiewał wszystko:)

1

@insp1re Roma-Bologna gole i rogi, Śląsk wygra;)

0

@Gaucho nie zobaczysz, bo Setien z Busim sie kochają niczym Ivan z Valverde.

0

@Fabiano93 Rozumiem, że to takiego grania potrzeba ruchu innych zawodników, ale skoro ci są kryci albo nie pokazują się to powinno się grać "na siłę" do kogokolwiek?

1

@itmustbejoke Ter Stegen brał:D

0

@Fabiano93 tylko przez nieudolność piłkarzy Athleticu nie straciliśmy gola. Ale ok, nie straciliśmy, ciekaw jestem jakbyś śpiewał jak byśmy stracili tego jednego/dwa gole po tych babolach? I teraz papier (la Rambla) przyjmie wszystko. To takie pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać.

0

@Fabiano93 jak nie mam do kogo zagrać to wypie..alam piłkę do przodu a nie gram kilkukrotnie do przeciwnika nieopodal pola karnego. Bo wole stracić piłkę niż gola. ale co ja tam wiem.

1

@arda Najpierw to mógł zamknąć mecz Ter Stegen swoimi durnymi zagraniami w pierwszej połowie.

21

@arda mi krwawią mniej.

1

@gurales ale podanie diagonalne było i mi już wystarcza:)

2

@MesQueUnClub22 cala la rambla huczała:) ponoć panowie mieli sobie do powiedzenia kilka mocnych słów i musieli ich rozdzielać koledzy z drużyny.

3

Żebyś miał tyle jaj w grze co w gębie panie piłkarzu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?