escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masakrator05 a czemu miałby kłamać Abidal..?
0
@Jordi10 taktyk
1
@IronSanHybrid nie trzeba daleko szukać. Wystarczy pobyć/poczytać/posłuchać o naszym rodzimym bagienku.
0
@FC1899Barca i obaj przychodzili jako pionki. Którzy w odpowiedniej skali, zrobili więcej niż wielkie tuzy za grube miliony Cou i Dembele:)
0
@FC1899Barca ale masz świadomość, że ów pionek może okazać się strzałem w 10 jak Paulinho czy Vidal?
1
@EldoradoHaze hahaha grubo:D
0
@BarcaInfo Pięknie:) o naszym Bartku Pawłowskim z Malagi tez pisali swojego czasu:) Widać co profesjonalista to profesjonalista:)
0
@escarabajo Nie mogę edytować więc pisze nowy:) Miał być "Kiedyś Sir Alex Ferguson podobno ściągnął do MU Bebe z Portugalii oglądając tylko youtuba:)"
0
@Nano22 ja tak mialem tutaj z Arthurem:) 3/4 La Rambli piało jaki to jest grajek ochy i achy, a niewielu potrafiło odpowiedzieć gdzie, na czym i ile jego meczów widzieli w lidze brazylijskiej:D
Kiedyś Sir Alex Ferguson podobno ściągnął do MU Bebe z Portugalii:)
2
Tak sobie włączyłem MTV... patrzę, słucham i ku memu ogromnemu pozytywnemu zaskoczeniu... nastąpiła reaktywacja Pussycat Dolls:D
18
@Pilka_jest_okragla LM z LM w LM:)
1
@takisobiektos dzieki:)
0
@Prezes_sycylijczyk
bez typów, ale gdybym musiał to Atleto wali na 0:1 i karny dla Valencii:)
over 1,5
over 3,5
over 1,5
bez Hiszpanii na jednym kuponie:)
0
@panczo Luz. Chodzi mi o to, że może wydarzyć się wszystko. Ludzie się tu palą albo im nie idzie po prostu, przychodzą gwiazdy lig Cou, Rakitic, Dembele, Turan, a później stają się przeciętniakami. Co oczywiście nie znaczy, że tak by było z Sancho czy Lautaro. Ale takie wróżenie z fusów, że tylko on może wejść w buty Leo, to trochę na wyrost.
Z resztą podobnie jest w polskiej lidze i Legii:) Ale o eklapie nie gadamy:)
3
@panczo nie, proponuje zluzować majty... bo wiekowy Neymar, jednosezonowy Lautaro, mogą w Barcelonie zjeść Sancho, albo też być równie słabymi.
1
@Katalonbar nie jestem nim:( co gorsza pewnie nawet nie obejrzę. chlip chlip.
20
@panczo hehe:) Dembele przychodził jako najlepszy zawodnik niemieckiej ligi. Błagam...
0
@takisobiektos masz jakiś konkretny punkt?
0
@takisobiektos ale wciąż żadnych konkretów, wiele przepisów zostaje do interpretacji przez sędziego. Ten akurat gwizdnął, ja też bym tak zrobił.
0
@takisobiektos na takiej https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8222142#comment-8222142
ewentualnie jak nie chce Ci się czytać to @Katalończyk 99 wyjaśnił to co ja mam na myśli:)
1
@marcin000019 dla mnie jest.
1
@IronSanHybrid oby się to odbiło na tej stacji. za reklamy, za kodowanie i gotowanie w studiach LM.
2
@Qlewer podobno ma się gościnnie udzielać w tvp.
ps. polsat zginie bez tych wszystkich którzy odejdą/odeszli i bardzo dobrze!:)
2
@IronSanHybrid WOW!!!
0
@Futbol36 zajebisty wręcz!! Jeszcze Mati B. na bardzo długim urlopie:)
Oby dostali po dupie za te kodowanie:)
0
@Bobo25 Tak samo myślę. Wczoraj nie wiem co tam było do sprawdzania. Karny jak byk.
1
Dobra widzę na LaRambli spory ból pośladków. Większy niż "w mediach" jak niektórzy piszą. Mam pytanie, nie znam się aż tak na przepisach. I nadmienię tylko, że według mnie tak CR jak i Juve zagrali wczoraj kupę. Natomiast moje pytanie brzmi, czy według Was powinien być karny? Według mnie tak, co mnie obchodzi, że obrońca był tyłem. Znam przepisy, że jeśli najpierw piłka odbiję się od innej części ciała a potem w rękę to nie ma ręki, wiem, że jeśli "przy ciele" to również nie ma, że jeśli widać ruch "chowania ręki" to też nie ma. Ale co z tym, że zawodnik jest tyłem do piłki jak wczoraj? Jest to gdzieś ujęte w przepisach?
0
@Wojtas1080pl J5
3
@sidzej Ja pamiętam tylko te "dobre" serie. Staram się ignorować głupoty, z tymże co dla mnie jest głupotą, dla kogoś innego może być wartościowe. Na chwile obecną czytam podsumowanie NBA @student97r , co wrzucam do wora jako "seria" no i seria @contowsky ze zdjęciami jest dla mnie top na tej stronie.
5
@Rysiu Jacy użytkownicy taka seria:) tak samo w telewizji jedynej słusznej. Jacy odbiorcy taki Zenek:)