escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Polecieli do niego do Madrytu? Czy "przypadkiem" się spotkali? Nie czepiam się, tylko pytam czy masz może info co robił w Madrycie trener Barcy? Może po prostu oglądał Real przed klasykiem?
0
@negreanu @LuisSalvano to nie jest dla mnie żaden argument, który przesądza o pewnym już awansie City:)
powtarzam, JAK DLA MNIE:) pewniakami na dziś są tylko Bayern i Atalanta:) (gdzie oczywiście i oni mogą nie awansować:)
0
@LuisSalvano jedna bramka dla mnie, nawet przy rewanżu nic nie znaczy. To liga mistrzów, liczy się dyspozycja dnia.
4
@Jakchcesz Nie przesądzałbym Liverpoolu. Dla mnie dzisiaj są dwa pewniaki: Atalanta i Bayern
0
@Arkon Pisałem o ekstraklasie a nie tylko o Legii.
Co do napastnika masz rację:) gram w fantasy i zrobiłem dwie drużyny, jedną z samych Polaków. Ciężko znaleźć Polskiego napastnika, który gra i punktuję:) Chyba czas na Buksę z Wisły:)
0
@masakrator05 Barcleona, Atalanta, BVB, Bayern, City, Lipsk, Liverpool:)
0
@cules100pro śmieszne:)
0
@Arkon Liczyłem na Wszołka, będę liczył i na Kapustkę. Dzisiaj jak patrze na składy w meczu polskiej ligi i widzę 4 czy 5 polaków na 22 zawodników to jednak przykre. Zamiast promować niejednokrotnie śmiesznego młodzieżowca to wprowadzić przepis na przynajmniej 5-6 polaków w wyjściowym składzie.
0
@Arkon To pokazuję jak nisko jest nasza liga:) w Piaście Valencia jak był to jeden z najlepszych zawodników w lidze, poszedł do Champonship i nie ma siły na treningach:)
0
@Gaucho za Rijkarda chyba i Pepa:) cofali do środka Yaye i Busiego na trzeciego stopera a skrajni obrońcy byli skrzydłowymi:) i oni faktycznie byli skrzydłowymi:D
1
@lucas/catalan Kapustka to już chyba jest szrotem z zagranicy:) Niedawno czytałem jak go trener wychwalał pod niebiosy w Leicester, jak to on świetnie wygląda na treningach, a dzisiaj Legia? dziwne...
@Arkon to prawie jak oficjalnie:)
1
@FafitFCB Jakie? Nie widzę możliwości, żeby Leganes mogło kupić zawodnika. Jeśli by tak było to rusza domino, Barcelona od Leganes, Leganes od X, X od Y i przy jednej (1!) kontuzji wykluczającej zawodnika na kilka miesięcy, w Hiszpanii mamy okno transferowe czynne cały rok. Jeśli ma pozostać przepis, że "poszkodowana" kontuzją zawodnika drużyna może kogoś ściągnąć, to jestem za tym, żeby to był zawodnik z kartą na ręku.
0
@Arkon pierwszy juz chyba "oficjalnie"
0
@BarcaInfo to tylko trening! niech wyjdzie na boisko i coś pokaże! Przyszedł taki z gównianego Leganes nie wiadomo po co! było już?:)
Dla mnie to już był świetny ruch, jeszcze zanim przyszedł:)
0
@rodri11 tak:) myslalem ze mi powiesz, dzięki:)
Nie wiem czy znaki interpunkcyjne można nazwać literówka:) ale to miał być „:-)” zamiast „???”
4
@Hiacynk bardziej mnie martwi brak Sterlinga:)
0
Szanowałem go i w ogóle za gole dla Celticu, dla kadry... ale jakoś mam ogromny sentyment do niego po tym jak do nas dołączył ????
0
@Hiacynk stawka 1000. niech gra 02:)
1
@jeyx77x Jak dla mnie to dobra akcja:) Imponujący to był gol Martiala wg mnie:)
0
@jeyx77x aż zajrzałem jak napisałeś... gdzie on minął 3 ludzi?
0
@jeyx77x mówisz o meczu z Watford w lidze?
0
@nammah jak to miało nie być rywalem? tylko dla ludzi z klapkami na oczach to miał być "spacerek". Jasne, że przy obecnej formie Napoli zagrało bardzo dobry mecz, ale jaką mamy my formę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kielon93 Buffon
Puyol
Yaya
Ronaldinho
0
@matirix20 jaka kariera? Kilka dobrych meczów w ekstraklapie nie czyni "kariery". Takich Żyrów, Kucharczykow, Koseckich, Kapustek na pęczki:)
Swoją drogą Stal ma niezłą paczkę jak na pierwsza ligę. Ciekawe jak będą wyglądać w ekstraklasie, bo nie sądzę, żeby tym razem nie udało im się awansować.
2
@IronSanHybrid krasiwa piłeczka:)
0
@4drian0 "Przyjdzie kolejny napastnik w lecie..." strasznie pewny jesteś.
5
@Jakchcesz żebyś się nie zdziwił:)
2
@Colon polecam:)
0
@Gaucho tak trudno napisać Bra.. Bre... Duńczyk?:)