escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba albą ale ter Stegen..? Jemu odcięło prąd dzisiaj?
1
@Coutinho007 wlasnie cholera!!:)
1
@Coutinho007 mi się też zdarzy w trakcie sezonu:) ale fakt, po sezonie, z jakimś trofeum, będzie smakowała lepiej:)
0
@fc_barcelona_1899 nk- nasza klasa?
0
@Coutinho007 całuj w co chcesz:)
żartuje:) póki piłka w grze mam nadzieje na wszystko:D tak czy siak:)
0
@Coutinho007 ale dlaczego? graliśmy kupę i jeszcze sporo minie jak chłopaki "łykną" taktykę nowego trenera. Ja i tak spisuje ten sezon na straty. Zaskoczy mnie miło jakikolwiek puchar. Nie mam oczekiwań, poza tym, żeby mój klub zaczął grać w piłkę tak, żeby oczy nie krwawiły:) Tylko tyle i aż tyle.
Zacznę ocenę w przyszłym sezonie.
0
@monciaak kurde drogeria...
3
Ciekawe ile z tych "dymów" i "sprzeczek" to tylko wymysły prasy, a my tu się żremy jakby nie wiadomo co:)
0
@mekston Teraz tak mi się przypomniało, że chyba Pep poza Kimmichem to i Alabę testował na defensywnym... z resztą Alaba gra w kadrze w drugiej linii.
1
@mekston Naprawdę ten chłopak mnie zaskakuje:)
0
@takisobiektos za superstrzelcem z zeszłego sezonu. Krzysztofem Piątkiem. Taki zawodnik, który przeszedł z Cracovii to Genoi, tam nawalił bramek, potem po pół roku poszedł do Milanu i też nawalił bramek. A ci co sie spuszczali w zeszłym sezonie, dzisiaj udają że nie znają go.
Kojarzysz?
0
@Stoiczkow Ja darzę go sympatią właśnie za to, jak zaczęła ładnie dla oka i inaczej niż wcześniej, grać kadra Niemiec pod jego skrzydłami:) wczęsniej byli dla mnie wręcz obrzydliwi:D jak dziś Atletico:D
0
@Homeopata8989 do tego Young, Moses:)
0
@Hiacynk A kto to jest Ibra?:) Inter nie da mu człapać jak drużyny w poprzednich meczach Milanu:) Jeszcze zatęsknią za Krzysiem:)
0
@Pawelec7 Hotel Mera Sopot.
0
@Hiacynk Lautaro już zagra?
0
@ViscaBarca123 Przepaść po Sancho.
0
@draxidox Ten co zrobili chłopaki z Eleven? Jeśli tak to mega. Zwłaszcza te momenty o których mówisz. Jak spotykają go ludzie. Piękna sprawa.
1
@Hiacynk Kluivert:) Nie pamiętam który sezon, ale bardzo dawno temu:)
No i z "niepiłkarskich" MJ23:)
0
@Homeopata8989 Alaba do niedawna też był kotem na lewej obronie. Dzisiaj gra na środku bo nie ma alternatywy żadnej, ale myślę, że juz na lewą nie wróci:)
3
@Homeopata8989 tylko wspomnę, że trener Mirandés to żaden jakiś tam nołnejm czy ogórek:) kilkanaście lat zawodnik Bilbao:)
0
@marcin000019 Legia - Górnik 0:1 jeśli dobrze pamiętam. Na pewno przegrana Legii, chyba 1998. Jeśli kadra, to Polska - Włochy na Łazienkowskiej, wynik 3:1, rok 2003 :)
0
@Messibestplayerintheworld między nimi dwoma wole Pereza:)
0
@Dayan016 Vidal, a pomocnicy oddawaliby strzały z dystansu... to by dopiero było:D
2
@Chwytliwy Żadnym bym nie pogardził, chociaż Sane (jeśli wróci do formy) jest mi bliższy:)
9
@Katalonbar Godny odnotowania jest również jeden występ z bronią:D
3
Tak jak było w przypadku Vermalena, który schodził z boiska z kolejnym urazem było mi po prostu przykro. Szkoda faceta. Tak dziś jest mi szkoda tego dzieciaka. Przecież on mógł myśleć o złotych piłkach, balonach i innych kucykach po takim sezonie w BVB. A dziś jeden uraz niewyleczony a za chwilę drugi i w koło macieju. Chłopak ma 22 lata, jak w otoczeniu nie będzie psychologa to gość się załamię. Bo nie wierzę, żeby nie obeszło go to co się dzieje ze jego ciałem.
5
@Jakchcesz Ja jestem na nie ze względów pozasportowych. Uważam go za świetnego grajka, nie ma nawet o czym mówić. I jestem na NIE, ale jeśli przyjdzie to będzie piłkarzem mojego klubu, więc będę mu kibicował i go tolerował. Nie lubię Suareza, ale go toleruję:)
3
@Kengo Mbappe.
0
@Homeopata8989 Wiesz.. za rok/dwa jak odpalą diamenty z Brazylii to może nie będą chcieli i wtedy my:)