0

@Uukasz_93 z Torino remis:) liczy się 90 minut:) widać ze z bukmacherka na bakier:)

A na poważnie to fakt, natomiast z brescia to nieporozumienie. To ile brescia zmarnowała to kryminał.

1

@KaJoFCB u nas przyzwolenie na strzały z dystansu ma Leo. Reszta nawet jak może to ma zakodowane „wycofać/szukac/podać do Leo, byle nie strzelac”. Niestety trwa to juz wiele lat.

0

@jaras121 wyleciał bramkarz, po czym był karny, wiec raczej nie ma mowy o pluciu czy biciu chłopca.

0

@jaras121 zakładam ze faul, ale co ja tam wiem :)

1

@MESSIah16 Co osoba to opinia. Dla mnie w kosza tylko MJ, w piłce tylko Ronaldinho.

0

@wikitor321 Dla wielu był i nie ma o czym mówić. Im dalej w las tym więcej "Messich". Moje czasy To MJ, później Kobe, następnie Lebron, za chwile to może być Gannis. Myślę, że co pokolenie to każdy ma swojego Messiego koszykówki. Kobe wybitną jednostka był, na pewno ponad przeciętność.

0

@Vxb93 tak

0

@ShowMe @cat_r37 Czyli właśnie to o czym mówię, że może będzie chciał trener dać na defensywnym DeJonga a Busiego trochę wyżej.

0

@ShowMe Wydaję mi się, że Setien coś już z tym robi. W wielu akcjach z Valencią, Busi był wyżej od De Jonga i czasami nawet od Arthura, ku memu zdziwieniu. Może to takie "podchody" właśnie pod ŚPD dla De Jonga?

0

@Hiacynk no to jestem skoro zapraszasz:)

0

@takisobiektos może, ale takiej padaki jak gra Milan to Inter długo nie zagra:)

0

@krzychu1526 Pragnę wtrącić, że do długiego weekendu 11listopada, poprzedniego roku, byłem również fanem " latte maciato" tudzież macchiato, gdyż lubię "damską kawkę" z mleczkiem. Jednakże Rzym zweryfikował moją sympatię do tej "kawy", gdyż okazało się że te właśnie latte macchiato to nic innego jak ciepłe spienione mleko, bez kawy :( tyle lat żyłem w niewiedzy:(

0

@takisobiektos Jak oglądałem ich "popisy" z Brescią to i bez Lukaku ich ogarną:)

0

@KacperVEB nie wiem czy to jego komentarz, ale był takowy.

1

@snake99 Maxi Lopez juz był u nas:)

1

@MrShakira zmień na "go", masz "bo":) i tak, chciałbym go tutaj:)

3

Jeśli już ktoś przyjdzie, to mam nadzieję, że będzie to zawodnik, który nie będzie szukał do porzygu Leo, tylko uderzy sam. To jak w meczu z Valencią spartolił Arthur i chyba Busi podając do Leo zamiast uderzając to jest jak dla mnie katastrofa.

0

@FC1899Barca W końcu się udało:) Może być gruba atrakcja:)

2

@PatrykBarcelona Jak również byłym kolegą Sergi Samperem. Z Vermalenem chyba się minęli.

0

@matirix20 I Sarabii który też tam ma liczby.

1

@monciaak kupowałem 2 dni przed meczem w kasie. Przeciwnik - Potężny Apeol. Mizerny mecz:) Wymęczone 1:0. Ale za to pierwszy rząd więc pamiątki są (zdjęcie w avatarze:)

0

@Triv44 Pewnie "mamy" tyle samo co Klopp, woli dać zmienników:)

0

@LoveValverde Tam jest puchar FA, Carabao cup, puchar wspólnoty, puchar królowej, puchar na otarcie łez, puchar zielonej murawy i 13 innych. Wcale się nie dziwię, że "wali" te puchary. Ile można. Za chwilę zdobędzie to na co czekają wszyscy kibice Liverpoolu od wielu wielu lat. Czyli ligę angielską, która jest ważniejsza dla nich bardziej niż LM. A że ligę angielską za chwilę dosłownie zdobędą, to śmiało mogą się pokusić o oszczędzanie sił na obronę LM.

0

@Shoxhieee W tej chwili Dembele nie ma podjazdu do Sterlinga. Gość ma niesamowite liczby, tak w City jak i w kadrze. A nie zapominajmy o Bernardo Silvie i Sane. Skrzydła mają na lata. (tak wiem, że Sane ma odejść, ale jeszcze nie odszedł)

0

@Odesseiron naprawdę? Cieszyłem się, że odchodzi po ostatnich wyczynach, ale że Monchi chce osłabić klub? Dziwne...

0

@FC1899Barca Piękna sprawa. Napastników brak, bramkarzy brak:) Legia daje radę.

0

@kamilos1214 rewelacja, polecam:)

0

@barcafan9512 agentka chyba młodsza niż w Archiwum X:) i ten akcent :D

1

@jedrek7000 az byłem w szoku jak to zobaczyłem. Ile podobieństw.

0

@escarabajo strata oczywiście a nie świata. Nie moge juz edytować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?