1

@Wilczeq Widzę świetna zabawa na "trybunach":D

0

@contowsky To jest naprawdę kiepska wiadomość. Jednak widzę nieprecyzyjne przekazanie informacji "... przy piłce meczowej (!) " koniecznie z (!). Nie jestem znawcą od tenisa ale 4:6, 6:5 i przewaga przy swoim serwisie to nie jest chyba piłka meczowa a piłka na 6:6 doprowadzająca co najwyżej do tie breaka w drugim secie.

0

@ForcaMilosz Nie sprecyzowałem. Dużo mniejsze podstawy a większe bonusy:)

0

@Chwytliwy Myślę, że każdy ma swoje miejsce, w drużynie Setiena tez są ludzie od "gry" i od "bronienia".

0

@Chwytliwy No ale również zupełnie co innego niz Le Celso.

0

@Tomason Marzenia ściętej głowy. Ja bym chciał, żeby każdy miał podstawę i był rozliczany za minuty, asysty, gole, wyniki meczów itd.

0

@robsesh Ja nie mówie o nołnejmach:) Howard jest "grubasem" w tej lidze i nie ma o czym mówić:)

0

@Chwytliwy Nie do końca, piękny pan w środku pola z wąsem:) Carvahlo grał u niego pierwsze skrzypce, chyba już Setien nie był trenerem.

1

@Tomason Przecież oni dostają horrendalne kontrakty:) Przykład Howarda jest wyjątkiem pewnie ze względu na częste kontuzje ostatnio jak również już wiek "bliskoweteranowy".

0

@MichalZZZ Na TT pisał, że jest sezonowcem i kibicuje Sociedad:)

0

@Dawideq dzięki za info.

1

Bardzo się cieszę :)

1

@MESSIah16 Ja nie rozumiem skąd tyle gównoburzy na tej stronie w tym temacie... faul, kartka, do widzenia. Piłkarze z pola bronią rękoma, żeby tylko gola nie było, inni faulują by tylko nie dopuścić do straty gola czy nawet szansy na zdobycie go. Przecież takich fauli jest dużo. Skąd gównoburza? Nie wiem.

1

Jak tak patrzę na minę trenera to jakby mi go trochę szkoda było, ale z drugiej strony on ma te minę od 3 lat. I chyba jakoś jemu nie jest mnie szkoda jak się smucę oglądając Barcelonę pod jego wodzą:)

0

@Messibestplayerintheworld Nie. Jestem fanem tego gościa. W tej chwili Fati czy Perez mogą mu buty wiązać.

0

@szymonekk Nie był to brutalny faul, więc myślę, że nie ma o czym mówić.

1

@Suzu który gardzi naszym klubem, z czym się nie kryję. Dobry wybór.

0

To ja tez zmienię temat. Nie wchodziłem wczoraj w trakcie francuskiego hitu bo pewnie i tak tu były smuty o Czawim:)
Do oglądających:
Czy Navas nie powinien dostać czerwonej kartki przy drugim golu Monaco?

0

@szymonekk Dlaczego w ogóle jest polemika na ten temat? Wychodził sam na sam. Faul, czerwo, dziękuje. O co ta afera?

1

Skąd się wzięły plotki o Poche? Bo był na derbach Barcelony oglądać "swój" Espanyol?

3

@ViscaBarca123 Ja chyba jednak team Setien jeśli jest naprawdę poważną opcją.

0

@KoziBe ten sezon gorzej niż ostatnio. Do tego straszne męczarnie klubowych mistrzostwach świata. Katarska liga jednak idzie troche w ślady Japonii czy Chin. Obecny lider ściągnął np Mandzukicia. Pada duzo goli, często tracą bramke jako pierwsi a potem ładują 4 czy 6. Ma świetnych napastnikow jak na tamtą ligę, do tego Gabi z Atletico w środku pola.

3

@Aaron10 pasowalby na kierowcę naszych ważnych osobistości:D

0

@Janiama ja wolę nic nie wygrywać przez pół roku „wdrażania” jego wizji, niż zacząć w przyszłym sezonie budowę. Oczywiście jego przyjście teraz nie znaczyłoby, że nic nie wygramy.

0

@marcin000019 cały dzień wczorajszy to 3/4 takich samych komentarzy. Dziś od rana to samo, No mam dość. Moge? Oczywiście moge nie wchodzić i nie czytac. Ale lubię tu wchodzić i czytać ciekawostki czy inne rzeczy. Dlatego tez musiałem wyrzygać swoją opinie.

0

Nie ukrywam, że rzygam już „Czawim”. „...Za szybko, za wolno, kolesiostwo, nie postawi się swoim kolegom, trawa była za krótka za mokra i mało zielona...”
Moim osobistym, prywatnym, małoznaczącym zdaniem, nie będzie gorzej niż z obecnym trenerem.

Do tego jeśli ktoś zna Xaviego tylko z Kataru, ewentualnie z końcówki jego kariery w Barcelonie, polecam przeczytać kilka wywiadów z nim. Jak on czyta piłkę, piłkarzy, jak zwraca uwagę na szczegóły ... właśnie to do mnie przemawia.

0

@Hiacynk transfer do Chelsea to fejk czy jest cos na rzeczy?

0

@Transu96 Vela to nie jest wynalazek. Bez żartów.

0

@marcin000019 Zlatan pol meczu przeczłapał. Cagrliari dzisiaj żenujące. No i Zlatan miał jednak lepszych partnerów niż Piątek tydzien tenu Suso.

0

@barcelonaLM zobaczymy:) bedzie ciekawy mecz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?