- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
0
Jakich trzech trenerów chcielibyście widzieć na ławce trenerskiej Barcelony? Żeby nie było tak łatwo, to możecie wybrać tylko szkoleniowców, którzy nigdy w historii nas nie trenowali.
Ja chciałbym tu Kloppa z wiadomych przyczyn, Ancelotti też byłby ciekawym ruchem i z trzecim mam kłopot. Trzeciego nie wiem, Pochettino, może Conte?
2
@Hiacynk Żadnych włoskich:) Klopp:) Nagelsman i nie wiem:)
0
@Hiacynk Klopp, Simeone, Bielsa.
4
@Hiacynk Smuda, Fornalik i Hajto.
1
@Hiacynk Klopp, Nagelsmann, Rangnick
3
@Hiacynk Kloop, Xavi, Del Bosque
@NeroTFP Serio chciałbyś w Barcy Simeone z jego autobusową wizją gry? :))
1
@Hiacynk De Boer, Koeman, ten Hag. Barca zawsze musi być trochę granatowo-bordowo-pomaranczowa.
1
@Hiacynk Ten Hag ,Kloop,Nagelsman
0
@MesQueUnClub_87 Potraktowałem to pytanie dosyć marzycielsko.
Zdaję sobie sprawę z faktu, że Simeone preferuje defensywny styl gry, mało atrakcyjny dla oka, ale jestem ciekaw, jak poradziłby sobie i co wycisnął właśnie z tak wielkich piłkarzy, jakich ma Barcelony.
Potencjał kadrowy Atletico i Barcelony to dwie różne rzeczy. Może zmieniłby trochę swoje przyzwyczajenie, mając takich zawodników do gry :)
0
@MesQueUnClub_87 Jeżeli chodzi o ciekawość, to sam chciałbym tu Mourinho albo Simeone, ale podkreślam CIEKAWOŚĆ. Po prostu ciekawe, jakby z takimi piłkarzami funkcjonowali trenerzy o usposobieniu defensywnym. ;p
0
@Hiacynk z ciekawości chciałbyś zobaczyć u nas trenera, który non stop opluwał nasz klub? Dziwny fetysz