La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 774 Culés

1

Wataha, Bieszczady - fajny utwor z napisow koncowych.

https://soundcloud.com/bieszczady/08-oj-ne-budu-ne-budu

konto usunięte

1

@Colon Bieszczady, muszę się znowu wybrać.

konto usunięte

0

@Colon Jakoś tak Żywiołak mi się przypomniał. Zaraz coś sobie znajdę.

0

@palindrom1 to daj tu.

1

@tristan87 byłem 1-5 stycznia. Kilka dni wcześniej spadł śnieg. Mimo ze jestem zdecydowanie letniowodny niż zimowosniegowy to widoki na szczycie przepiękne.

konto usunięte

1

@tristan87 No piękne rejony i zawsze tam człowiek spędza wyjątkowy czas. :)

0

@escarabajo jakie trasy robiles, gdzie nocleg?

konto usunięte

0

@escarabajo Ja ostatnio to w lecie byłem, też jest klimat.

0

@Colon wynajęty domek. Trasa taka jaką mnie brat przeciągnął:) A na poważnie nie wiem. W Wetlinie mieliśmy nocleg. Początek trasy był oddalony od nas kilka km. Weszliśmy pod chatkę Puchatka i poszliśmy dalej. Łącznie 6-7 godzin, mam nadzieje że chociaż troche wyjaśniłem. Jak mówię, nie chodzę po górach nie znam się :)

0

@escarabajo nie wstawiales juz kiedys fotki z kobieta, zima na szczycie?

edit. to jednak nie Ty :) brat?

1

@tristan87 To jak wyglada w pięknej słonecznej zimie daje mi podstawy by wierzyc Ci na słowo:)

konto usunięte

0

@Colon Dawno nie słuchałem, ale warto sprawdzić cokolwiek Żywiołaka, bo jest to charakterystyczna muzyka mocno czerpiąca ze "słowiańszczyzny":


0

@Colon nigdy nie wstawiałem tu fotki:)

To jednak nie ja:)
Brat tez nie:)

konto usunięte

0

@Colon "Same Suki" znasz?


1

@palindrom1 znam tez normalne kobiety.
https://www.retardo.dk/videos.php?id=6482

@palindrom1 fajnie to wszytko brzmi, tez wyzej tez.

konto usunięte

0

@Colon "don't tell my mom, please."
Ach ci starsi koledzy podpuszczacze :)

0

@tristan87 Ja w tym roku już byłem :D Dwa razy pętla zrobiona :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?