draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodząc do technikum dojeżdżałem pociągiem i wracałem pociągiem, nieraz czekałem po 2-3 godziny bo mi po prostu uciekł i żyje. Miałem czas się pouczyć, na znajomych i hobby. Dzieci niech przestaną lamentować bo wejście w dorosłe życie, praca, może sprawić, że zatęsknią za tym.
8
@Ratamahatta już widzę jak przychodzi do Barcelony genialny Bernardo Silva I utrzymuje poziom z Monaco w City xD
Valdek zaraz by z niego zrobił Malcom'a.
6
Powiedz gdzieś publicznie, Że to Niemcy napadli na Polskę i mordowali Polaków to zostaniesz oskarżony o nietolerancje, rasizm I że to nie byli Niemcy A naziści.
0
@Wichurek z Messim I Suarezem czy bez, to dalej jest gra gdzie oczy w większości czasu krwawą.
71
Za kilka lat era Valverde będzie wspominana jako zaprzepaszczenie okazji posiadania takiej ekipy jak i najlepszego zawodnika wszechczasów.
0
@FCMichalo jedno slowo: Valverde
13
Dobra dobra, przyjedzie jakieś Leganes na Camp Nou, Messi hattriczek, 5:0 I cyk dla naszego kochanego trenera nowy kontrakcik. Jakaś szybka kompromitacja w LM na wyjeździe by się chłopaki nie przemeczali I można skupić się na pucharze króla.
11
4 Na 9 punktów zdobyte. Valverde chce zobaczyć jak źle musi prowadzić zespół by go w końcu zwolnili, może wcześniej się skompromitować w LM?
9
Perez niczym niekontuzjowany Dembele, piłka odskakujaca od nogi.
0
Fati po bramce strata za strata, niczym niekontuzjowany Dembele.
12
Valverde pokaże że zepsucie Dembele i Coutinho, to nie był przypadek i powtórzy to z De Jongiem I Griezmanem.
2
Pierwsza połowa jak tydzień temu, czyli beznadzieja.
0
@abramov89 Liga SportCLUB może
3
Spokojnie, zaraz się rozkręci.
0
@Kubsoleon co Ty gadasz
0
@cules100pro Tak? A ja kiedyś widziałem identyczne.
2
@MarioVeB! Powiedz to wszystkim mającym Messiego w awatarze lub choćby herb Barcelony inteligenta osobo.
13
Ale bym sobie takie posty @BarcaInfo poczytał :|
0
@skakun95 już niedługo Messi będzie miał komu podawać jak tutaj przy bramce na 3:0 , a nie do jakiegoś Dembele.
0
@gontex jestem akurat w hotelu 20 min drogi od lotniska, już raczej poczekam
0
Właśnie zobaczyłem, że jest takie coś jak kiss and fly na Chopinie. Do 7 minut bezpłatne, po 7 minutach 30 zł.. także lepiej się uwijac
0
@tbas
@NGRonnie10
Czyli tak jak myślałem, że lepiej poczekać aż da cynk I szybko podskoczyć, Dziękuję.
0
Pytanie do osób które odbieraly kogoś z lotniska Chopina w Warszawie, czy tam można gdzieś stanąć I poczekać czy lepiej że osoba na którą czekam dała mi cynk że przyleciała I mam przyjechać. Czy tam podjazd pod "przyloty" jak prowadzi Google maps jest płatny?
0
@krzychu1526 budynek w tle dość nowy, naprawdę to przez tyle lat nie zeszło samo z siebie?
2
Dziękuję wszystkim, człowiek przyjedzie ze wsi czyt. Bydgoszczy I się czuje zagubiony.
0
Pytanie do Warszawiaków. Kupiłem bilet dobowy na 1 strefę, mogę nim jechać metrem I skm'ka? Czy trzeba dodatkowe bilety kupować .
1
@Hushovt od dobrych kilku lat moje ulubione piwo
0
@LukaszFan zbyt duże starty marketingowe.
0
@format1977 To wciąż nie łamie żadnych zasad regulaminu tego portalu A im więcej ludzi takich jak Ty będzie się tego czepiać, tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że to była dobra decyzja .
0
@format1977 to że mogę? A co kieruje osobami ustawiającymi sobie Messiego?