draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@skakun95 już niedługo Messi będzie miał komu podawać jak tutaj przy bramce na 3:0 , a nie do jakiegoś Dembele.
0
@gontex jestem akurat w hotelu 20 min drogi od lotniska, już raczej poczekam
0
Właśnie zobaczyłem, że jest takie coś jak kiss and fly na Chopinie. Do 7 minut bezpłatne, po 7 minutach 30 zł.. także lepiej się uwijac
0
@tbas
@NGRonnie10
Czyli tak jak myślałem, że lepiej poczekać aż da cynk I szybko podskoczyć, Dziękuję.
0
Pytanie do osób które odbieraly kogoś z lotniska Chopina w Warszawie, czy tam można gdzieś stanąć I poczekać czy lepiej że osoba na którą czekam dała mi cynk że przyleciała I mam przyjechać. Czy tam podjazd pod "przyloty" jak prowadzi Google maps jest płatny?
0
@krzychu1526 budynek w tle dość nowy, naprawdę to przez tyle lat nie zeszło samo z siebie?
2
Dziękuję wszystkim, człowiek przyjedzie ze wsi czyt. Bydgoszczy I się czuje zagubiony.
0
Pytanie do Warszawiaków. Kupiłem bilet dobowy na 1 strefę, mogę nim jechać metrem I skm'ka? Czy trzeba dodatkowe bilety kupować .
1
@Hushovt od dobrych kilku lat moje ulubione piwo
0
@LukaszFan zbyt duże starty marketingowe.
0
@format1977 To wciąż nie łamie żadnych zasad regulaminu tego portalu A im więcej ludzi takich jak Ty będzie się tego czepiać, tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że to była dobra decyzja .
0
@format1977 to że mogę? A co kieruje osobami ustawiającymi sobie Messiego?
1
Widzieliście nowy quiz etoto? Czy tylko ja czułem żenade oglądając I słuchając Koltonia?
0
@damianex10 może ktoś wyjaśnić? Nie za bardzo ogarniam Polska ektraklape
0
@SeeleyBooth jakoś w pierwszej połowie nie widziałem by grał spektakularnie.
0
@Encore tak tak za 5 lat odpali, chyba jak będzie grać a jakimś Betisie.
0
@kamilos1214 zaraz wchodzi 20 A Ty o 17
0
@blaugrana1980 Oh wielki inteligent, wracaj do swojego żłobka.
0
@blaugrana1980 nie rozumiem
2
Trzy miejsca na gorące dyskusje, dwie z nich to dyskusje @LuisSalvano xD.
Ale będzie sikanie jakby jakimś cudem Ney jednak trafił do Barcy.
0
@Rewolucja123 e tam, Nie ma VP to nie oglądam
0
@kkbarca no Bo przecież to jest stulejarstwo xD tak twierdzi elyta.
0
@Ghandi bo cycki chciało się zobaczyć dziennikarki? Mhm
0
@Odesseiron widzialem I to już nawet kilka Ale to w żadnym stopniu niż obliguje mnie,że jak jakaś dziennikarka wstawi do neta swoje zdjęcie to nie mogę go zobaczyć.
2
@lukas10 Google maps wbrew pozorom zużywa bardzo mało pakietu.
4
@FcBarcaVamosMyClub nigdy mi się szczerze nie podobały jakieś wyszukane imiona, zawsze jak słyszę jakieś w stylu Tycjan, Poliksena, Luna itp. Itd. To mam czyste "WTF" wypisane na twarzy.
Z tych dwóch już bym został przy Łucja, ale szału dla mnie ono nie robi, just my opinion.
0
@Transu96 kurde bela, chyba czas wykupić, ale aż tak się opłaca bez tych czarnych plamek?
0
@damianex10 ciekawe xD cały TT obejrzany I były tylko z cenzurą.
0
Ogólnie ta Bojarska dodała to z cenzurą czy bez?
0
@panczo oglądałem i oprócz błyskow z ogórkami, jednego z Realem, widziałem kopiacego się po czole zagubionego średniaka co.tylko umie szybko biegać.