0

Dokładnie, za taką głupotę to samo powinno czekać rodziców, masakra


1

38-40 stopni, klimatyzacja to chyba jedne z najlepszych wynalazków człowieka


4

@Hosh
oczywiscie, że wykrwawianie rossji rękoma ukrainy jest w naszym interesie.
I my bardzo dużo zyskaliśmy na tej wojnie, ale nie możemy być miękką fają do obrażania i bicia.

8

patologia xD dobrze wiedzieć, że taka strona jest by na przyszłość lokali unikać z kulturą "napiwkową".
Dostają pensję i jeszcze doliczają usługę serwisową lub za rozmowę po angielsku, cyrk.


2

@Hosh
Nie interesuje mnie to za bardzo, serio xD
Nie jest to w interesie Polski a dla mnie jako obywatela nasz interes jest najważniejszy.
Czas na remont Jasionki i tyle.

11

ale jakie łagodzenie xD Oni będą nam jeszcze warunki stawiać.
Jedyne wyjście to było przeproszenie, posypanie głowy popiołem i wycofanie się z nazwy jednostki na cześć UPA.
Niech biorą przykład z Niemców, którzy całkowicie odcieli się od przeszłości jakby jej nie było


1

@Dari0G Pamiętam nasze zaszłości, dalej jesteś zły czy już sztama?
Pamiętaj, że łączy nasz nienawisć do Tuska.

1

i tak to cała koalicja, tak krytykowali a potem ze skulonym ogonem grzecznie realizują.
Dla mnie jako obywatela dobrze, ale nie widzę by teraz opozycja przeszkadzała w pracy na granicy, krytykowała zasadność (nie mówię o formie) CPK czy Izerre.
Szkoda, że oprócz SAFE platforma nie ma nic takiego swojego co mogłyby dalsze rządy realizować ponad podziałami.


11

niby jestem za wolnością słowa, ale jak myślę o pisowskiej szczujni kurskiego lub gazecie wyborczej, to nóż się w kieszeni otwiera.
Niestety nie ma tutaj idealnego rozwiązania


10

oby Nawrocki zawetował podwyżkę pisowskiego podatku


8

po takim czymś osoba jak Wipler powinna być trwale usunięta z polityki, ale nie w Polsce..


0

no przyszłe tygodnie to rzeczywiscie jedyna ulga w południowym mieszkaniu, nawet rachunki mnie nie powstrzymają by używać :D


0

@Dankho94isback no to wtedy trzeba zaparkować 500metrów, kilometr dalej i dojechać komunikacją miejską wiesz?

2

Ryzykować 1500zł by tylko nie zapłacić 10zł za płatny parking xD
Głupota ludzka jest bezgraniczna


3

Wredni pracodawcy


1

@Comentateiro Janusz, dalej się gniewasz?

2

Ancelotti, kiedy sędzia zagwizdał spalonego przy golu Endricka :D


2

@Rifek oznaczam jeszcze @jacobFCB @MessiForeverTheBest bo polajkowali to może też zainteresowi :)

2

@Rifek wóz techniczny w postaci żony albo pod siodełkiem wożę torbę z zapasową dętką, nabojami CO2, imbusem do koła, rękawiczki, sciereczkami i nożykami do ściągania/zakładania koła.
https://zapodaj.net/plik-e6Kx5dbr8O
https://zapodaj.net/plik-ek12qM5lWj
To moja trzecia przebita na przestrzeni 500km z ostatnich 2 miesięcy...

Generalnie mi na balkonie zajmuje na tym pierdolonym karbonowym kole godzine zmiana dętki bo to koło takie sztywne :/ w terenie to będzie koszmar.

Przez to, że szedłem na boso nie mogę obecnie chodzić bo to był asfalt w 32 stopniach upału i mam wielkie odciski :)))))

Mogłem zmieniać, nawet zatrzymał się kolarz do pomocy, ale przy 110km w nogach i 2km od samochodu byłem tak wku***** że znowu mam panę że powiedziałem peerdole i idę..

1

@jacobFCB 110km na rowerku szosowym w zza ciasnych gaciach i 2km od samochodu złapałem panę i musiałem na boso wrócić ten dystans :)

0

@Azi polecasz któreś?
Ja latam do Czeladzi na rzymskie i Gdańsk Wanga Spa

0

@gumaz 110km na szosie w zaa ciasnych gaciach

7

Słowik co zaorał Trzaskowskiego.
Bardzo dobra robota dziennikarska.


0

@pax
Oj boli pupa paxika, czego się spodziewać :D
dawaj jakiś elaboracik to znowu się spocisz z botem.

0

@pax chłopie z Tobą merytoryczna dyskusja to jak dyskutować z Giertychem :D
Mam nadzieję, że będę mógł mieć kiedys jeszczce ubaw by popatrzeć jak się pocisz z AI.

0

@pax paxiku drogi tak sobie interpretuj xD Popisałeś się nie potrafiąc wyłapać przepychanki z AI.
po prostu na waszą sektę takie coś działa.

0

@MaziFCB
Pisu nie przebije raczej platforma, a zarówno Konfa jak i Razem nie rządziły, także to jest takie gówno wróżenie że byłoby tak samo :)
Dla mnie wystarczy, że przyjdzie konfa i bedzie starać się zmniejszyć deficyt, uciąć idiotyczne wydatki w stylu cienkowskiej, zoptymalizować wydatki NFZ, podwyższyć II próg podatkowy

9

85% podpisanych ustaw - wetomat xD
99% podpisany ustaw - długopis


1

zapytałbym brata @Comentateiro ale mija 7 dzień od bana na naszą znajomość przez polubienie posta @clyde


19

dzień dobry


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?