La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

1

i tak to cała koalicja, tak krytykowali a potem ze skulonym ogonem grzecznie realizują.
Dla mnie jako obywatela dobrze, ale nie widzę by teraz opozycja przeszkadzała w pracy na granicy, krytykowała zasadność (nie mówię o formie) CPK czy Izerre.
Szkoda, że oprócz SAFE platforma nie ma nic takiego swojego co mogłyby dalsze rządy realizować ponad podziałami.


0

@draxidox no śmiesznie to brzmi pamiętając te wszystkie "afery" przy CPK, igreki, dywagacje o prędkościach pociągów, o przepustowości, audyty które miały szokować i w zasadzie ich nie było lub nic nie wykazały (już nie pamiętam)... Pamiętam te wszystkie wystąpienia pana Wilka, który tak na prawdę w dużej mierze stoi za tym że to powstaje. Za inicjatywą wybudowania tego, od początku miał silne argumenty, ładował w Laska (sceptyka).. Ehh śmiesznie się to czyta co Kosiniak napisał znając cały ten kontekst

3

@draxidox @mmaciass Ogólnie to dobrze ze partie jeszcze potrafią kończyć projekty poprzedników, bardziej bawi jak sekta która nie tak dawno z tego kpiła teraz jest fanami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?