- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 972 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 972 Culés
4
Jak spędziliście sobote?
Ja na działeczce zdałem dzieciarnię rodzinie i obiboczyłem się na hamaku przez chyba 3 godziny. Cudowny czas.
Miłego wieczorka dla Rambli. :)
1
@jacobFCB Byłem na dachu.
1
@jacobFCB 110km na rowerku szosowym w zza ciasnych gaciach i 2km od samochodu złapałem panę i musiałem na boso wrócić ten dystans :)
2
@jacobFCB Podobnie żona zostawiła mnie z dwoma łobuzami i poszła na babski wieczór, a my: trochę mundialu zerkamy, trochę puzzle układamy.Lego - Pełen relaks...:)
1
@jacobFCB Trzy godziny snu, koszenie, truskawki, odkurzanie, arbuz, domowa siłka, lody i potem czas na piłeczkę do rana, choć tym razem chyba pośpie w przerwach jako że będzie po dwie godziny
2
@jacobFCB Od kilku godzin gram mape w civ VI z przyjacielem. Poszczegolne ruchy sa juz na tyle dlugie, ze czekajac na swoja kolejke moge od czasu do czasu cos naskrobac na Rambli.
1
@jacobFCB Z rana wysypisko (co jakiś czas muszę zawozić kartony bo Zalanda do żony przychodzą hurtem) , zakupy, drink i mała wycieczka rowerowa. 25 km ale przy 20 odcięło mi całkowicie nogi przy tym upale
2
@FcPortoFan1999 Oski, a co się stało z dachem?
2
@Czajka90 Trzeba go troszkę polepszyć.
1
@jacobFCB Ja kajaczki na Sanie, 5 godzinny spływ. Teraz siedzimy rodzinną ekipą przy ognisku na polu namiotowym przy rzece nad Slonnym, wracamy jutro. W piątek w czwórkę przyjechaliśmy tu rowerami, reszta ekipy dojechała samochodami i busem z całym sprzętem.
1
@jacobFCB Rano klasycznie jak to przy sobocie, ogarnięcie chałupy. Potem przygotowanie obiadu, sprzątanie auta, następnie dla odciążenia głowy niecałe 50km rowerem i akurat zdążyłem na początek meczu NED-SWE :D
2
@draxidox a jakbyś złapał pane 40km od samochodu? pytam poważnie, bo ostatnio spontanicznie tak się wybrałem na 50 km kółko moją damką i w połowie drogi zacząłem się zastanawiać co by było gdyby...
2
@jacobFCB Turniej syna w Lubochni zakończony zwycięstwem turnieju w 2016 roczniku
2
@Rifek wóz techniczny w postaci żony albo pod siodełkiem wożę torbę z zapasową dętką, nabojami CO2, imbusem do koła, rękawiczki, sciereczkami i nożykami do ściągania/zakładania koła.
https://zapodaj.net/plik-e6Kx5dbr8O
https://zapodaj.net/plik-ek12qM5lWj
To moja trzecia przebita na przestrzeni 500km z ostatnich 2 miesięcy...
Generalnie mi na balkonie zajmuje na tym pierdolonym karbonowym kole godzine zmiana dętki bo to koło takie sztywne :/ w terenie to będzie koszmar.
Przez to, że szedłem na boso nie mogę obecnie chodzić bo to był asfalt w 32 stopniach upału i mam wielkie odciski :)))))
Mogłem zmieniać, nawet zatrzymał się kolarz do pomocy, ale przy 110km w nogach i 2km od samochodu byłem tak wku***** że znowu mam panę że powiedziałem peerdole i idę..
2
@Rifek oznaczam jeszcze @jacobFCB @MessiForeverTheBest bo polajkowali to może też zainteresowi :)