La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

11

niby jestem za wolnością słowa, ale jak myślę o pisowskiej szczujni kurskiego lub gazecie wyborczej, to nóż się w kieszeni otwiera.
Niestety nie ma tutaj idealnego rozwiązania


2

@draxidox sory, ale to co robiło TVP za PiS czy Republika to żadna inna stacja czy gazeta nie przebije. Są słabe i średnie media, ale takiej szczujni i kłamstw nie przedstawiają żadne inne media.

3

@draxidox nie kupować, nie czytać, nie podawać dalej :)
Czyli zupełnie odwrotnie niż z artykułami na fcbarca.com :D

0

@draxidox a od kiedy to GW jest panstwowym medium za ktore placi pieniadze podatnik?

0

@MOLESTA Gdzie Ci on napisał, że jest to państwowe medium? Człowieku, Ty jesteś po prostu mistrzem „copium”. Ten pisze post o tym, jakim gównem są/były obydwa źródła informacji, a ten tu o jakichś państwowych pieniądzach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?