draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Czytaj czytaj, by zmadrzec nigdy za późno.
0
@Mario96w ryj to u Ciebie w rodzinie chyba mają
0
@Janiama co teoria to głupsza xD
2
Dobrze,że wraca Dembele, oprócz krwawicy oczu z powodu tego co gra Barca E.V., będzie można się z kogoś pośmiać.
2
Konfederacja, obniżka podatków, walka o polskie wartości, walka z szambem lgbt. To mnie do nich przekonuje. No i oczywiście by zabrac punkty procentowe PiSowi.
0
@Rewolucja123 wygrali z NIP, Myszkami to chyba dobry prognostyk.
0
Virtus Pro, Polacy się dzisiaj odradza na scenie CS'a?
6
A może jakaś petycja by Barcelona grała wszystkie mecze ligowe i LM na własnym stadionie? ://
3
@michaleu Ale VALVERDE przecież wygrał 2x mistrzostwo Hiszpanii!!!!!! Co hejtujesz.
2
@ściah no tak bo wszyscy co oglądali mecz, kibice, sam Ćwiąkała, ( wystarczy spojrzeć na komentarze w media społecznościowych) się mylą, tylko grupka obrońców Valverde ma rację, że to trener na miarę Barcelony I nie potrzeba zmian..
0
@badej60 made my night
0
@Drozdu7 kolega @Janiama znajdzie coś na obronę
3
Ciekawe ile muszą meczów przegrać jeszcze by go zwolnili....
1
@Osioł też mając takiego "trenera" na ławce wolalbym ławkę w Juventusie. Przynajmniej nie miałbym obaw o cofanie się w rozwoju co robią zawodnicy przychodzący do Barcy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP ktoś wytłumaczy o co chodzi dokładnie? Jaki jest kontekst.
6
@Arkon no lepiej cały czas głosować na starych dziadów POPiS którzy tylko obrzucaja się gó***** przy korycie. Skąd można wiedzieć jak oni by rządzili skoro nigdy nie mieli okazji, a poprzeczkę żenady POPiS ciężko byłoby przebić.
0
@Sirkamillo99 podzielam, w ogóle nie ogarniam jej fenomenu. Zastanawia mnie jak wygląda bez tej tony makijażu, zapewne inną osobą.
0
@AdrianGajewski2005 Astra xD tania
0
@Homeopata8989 zawsze lepszy od Borkow czy innych Koltoniow którzy boją się o swoje posadki by powiedzieć jak jest, A nie używać wazeliny futbolu bo potem Boniek nie pozwoli lecieć samolotem z kadrą.
0
@Trojanek23 La Rambla na pewno pomoże.
0
@scotti oesu kolejny..
4
@konrad1661 Jako że zawsze byłem wychowany, że trzeba jeść wszystko, więc jak mam coś po terminie zamknięte (oprócz mięsa) to jem i nigdy mi nic nie jest. Osobiście mi by było szkoda wyrzucić I tyle xD
0
@ArterkHD też mi się tak wydaje, dlatego nie wiem czy miałem szczęścia czy tak jest w 20, od razu się zgodzili na 2 letnie wypożyczenie, veratti za śmiesznie 60 milionów euro. Trochę dziwne to dla mnie.
0
Kto się orientuję jak w poprzednich fifach, w karierze wyglądała sprawa wypożyczenia np
Neymara?
Gram w fife 20 Barcelona I zdziwiony jestem, że bez problemu na 2 lata Neymara można wypożyczyć z PSG z pensją 50/50.
1
@Messibestplayerintheworld A pamiętam te śmiechy z niego, sam byłem jego wrogiem na początku po tych wpadkach. Jaka z niego zrobiła się ściana.
3
Gwałt, chore dziecko, zagrożenie życia matki, tylko wtedy.
Najbardziej mnie rozwala jak jakaś małolata zajdzie w ciążę I chce aborcji. Trzeba było myśleć przed.
7
@ksobi Cały cykl fify bawię się znakomicie w karierze, także nie widzę powodów do zmian. Całe karty I budowanie składów mnie nie jaralo .
9
@Konias4318 ja co roku kupuje fife I tylko kariera. Nigdy mnie fut nie przekonal.
0
Jak tam nowa fifa 20? Już nie mogę się doczekać jak do domu wrócę, kariery pozaczynane?