draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@Kapitan hawk oby nie
5
oglądam właśnie ten kabaret na wiejskiej na żywo na yt, przykre jest strasznie to, że moje podatki idą na pensje tych darmozjadów, bo w 3/4 osób tam to śmiech na sali..
0
@Jakchcesz pewnie byczku
0
Pany nietypowe pytanko, wleciała stowka mandatu w pracy za stanie na zakazie, czy trzeba lecieć na pocztę czy stronka zaplacmandat . pl faktycznie działa?
10
@Jakchcesz że moja była znajdzie szybciej jakiegoś fagasa niz ja nową dupeczke
2
@Janiama porownujesz zasoby ludzkie jakie ma Hiszpania czy Anglia do Polski? Nie mam pytań więcej, wypisuje się z tej dyskusji bo to chyba zwykły trolling
0
@Janiama bo sobie na tym zasłużył? Oprócz 45 minut w Bolonii nie zaprezentował nic ciekawego oprócz przeblyskow z Portugalią i resztę zaciemnia smiechowa grupa I smiechowi rywale.
Jak podchodzić poważnie do człowieka który w CV trenerskim nie ma nic ciekawego do pokazania.
5
@Janiama a Ty co po prostu kumpla bronisz?
0
Oblak się spocil dzisiaj?
2
@Robcom Ale mecz też oglądać może 12 letni mati czy 45 letnia Grażyna I nie wszyscy mają takie pojęcie o futbolu.
0
@Pilka_jest_okragla skislem xD
0
Zieliński XDXD
0
@bartekmess spoko, jesteś tylko 15 osoba która to napisała
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zaraz się poplacze jak Łukasz będzie schodzic :((
0
Boniek I tak powie, że murawa jest najdroższa I najlepsza na całym świecie, cały świat pyta się pzpn'u skąd mamy taka świetna murawę..
1
Grosicki co za wazon..
0
CO on porobil, jak w fifie
1
Jak tam oblak, skąd to zwątpienie
0
Borek "Z jedynką, Oblak, oby spocil się w bramce A nie w strefie mieszanej"
Uwielbiam Matiego.
0
TVP czy Polsat Sport?
1
@CatalanVeBFCB wojtkowi może co najwyżej termos do yerby nosić
0
mam nadzieję, że dzisiaj ręcznik na bramce Słoweńców będzie mokry
2
@Gaucho ronaldo umie lepiej tak, fakt nie opinia
1
@ksobi pozdro dla kumatych
22
@NeroTFP nie potrafię zrozumieć dlaczego kary za znęcanie się nad zwierzętami są tak niskie..
1
@MesQueUnClub_87 kiedyś szef mi powiedział jak młody szczyl jeszcze byłem i chciałem sobie w budowlance dorobić, to na pytanie czy pracujemy 8 godzin skwitował to tak: "młody na 8 godzin w pracy to by mi się z domu nie opłacało wychodzić"
5
@quarto *ten komentarz jest widoczny tylko dla użytkowników fcbarca.com premium*
2
"rakieta tu, rakieta tam, rakieta **** zrobi nam" piękne
https://www.facebook.com/tmkplus/videos/2472506059673687/UzpfSTIxNDgxMjgzODU2NTI0MzoyNjk1MDc1MDA3MjA1NjY4/
0
jakieś wariaty oglądają dzisiaj mecz Virtusów?