20

@Kapitan hawk oby nie

5

oglądam właśnie ten kabaret na wiejskiej na żywo na yt, przykre jest strasznie to, że moje podatki idą na pensje tych darmozjadów, bo w 3/4 osób tam to śmiech na sali..

0

@Jakchcesz pewnie byczku

0

Pany nietypowe pytanko, wleciała stowka mandatu w pracy za stanie na zakazie, czy trzeba lecieć na pocztę czy stronka zaplacmandat . pl faktycznie działa?

10

@Jakchcesz że moja była znajdzie szybciej jakiegoś fagasa niz ja nową dupeczke

2

@Janiama porownujesz zasoby ludzkie jakie ma Hiszpania czy Anglia do Polski? Nie mam pytań więcej, wypisuje się z tej dyskusji bo to chyba zwykły trolling

0

@Janiama bo sobie na tym zasłużył? Oprócz 45 minut w Bolonii nie zaprezentował nic ciekawego oprócz przeblyskow z Portugalią i resztę zaciemnia smiechowa grupa I smiechowi rywale.
Jak podchodzić poważnie do człowieka który w CV trenerskim nie ma nic ciekawego do pokazania.

5

@Janiama a Ty co po prostu kumpla bronisz?

0

Oblak się spocil dzisiaj?

2

@Robcom Ale mecz też oglądać może 12 letni mati czy 45 letnia Grażyna I nie wszyscy mają takie pojęcie o futbolu.

0

@Pilka_jest_okragla skislem xD

0

Zieliński XDXD

0

@bartekmess spoko, jesteś tylko 15 osoba która to napisała

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zaraz się poplacze jak Łukasz będzie schodzic :((

0

Boniek I tak powie, że murawa jest najdroższa I najlepsza na całym świecie, cały świat pyta się pzpn'u skąd mamy taka świetna murawę..

1

Grosicki co za wazon..

0

CO on porobil, jak w fifie

1

Jak tam oblak, skąd to zwątpienie

0

Borek "Z jedynką, Oblak, oby spocil się w bramce A nie w strefie mieszanej"
Uwielbiam Matiego.

0

TVP czy Polsat Sport?

1

@CatalanVeBFCB wojtkowi może co najwyżej termos do yerby nosić

0

mam nadzieję, że dzisiaj ręcznik na bramce Słoweńców będzie mokry

2

@Gaucho ronaldo umie lepiej tak, fakt nie opinia

1

@ksobi pozdro dla kumatych

22

@NeroTFP nie potrafię zrozumieć dlaczego kary za znęcanie się nad zwierzętami są tak niskie..

1

@MesQueUnClub_87 kiedyś szef mi powiedział jak młody szczyl jeszcze byłem i chciałem sobie w budowlance dorobić, to na pytanie czy pracujemy 8 godzin skwitował to tak: "młody na 8 godzin w pracy to by mi się z domu nie opłacało wychodzić"

5

@quarto *ten komentarz jest widoczny tylko dla użytkowników fcbarca.com premium*

2

0

jakieś wariaty oglądają dzisiaj mecz Virtusów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?