1

@IronSanHybrid było wczoraj już

0

@Stanio87 jacy ludzie pamiętliwi, dokładnie o to

0

@koksik2700 jak znajdzie to życie, krzyż na drogę

0

@hefaj6 Ja
@koksik2700 no dzięki :c ale nie ma

37

Eh od 5 lat święta spędzane z drugą połówką. Teraz powrót do domu już sam, depresja, jak żyć
i nie to nie było 0,5

3

Lewandowski, jest szansa
Mila
GOL
GOL
GOL
GOL
Polska dwa, Niemcy zero!!

0

@kubusnitecki włóż do ryżu

5

Ile Messi by dał by dostać jedna taka piłę jakie on posyła reszcie ;____;

0

@Bykunn . (15 znaków)

0

ktory Valverde dzisiaj zabłyśnie? Ten na ławce czy ten na boisku

1

@escarabajo widzę garnitur wyprasowany

17

Trener rudinho nie radzi chyba sobie ze swoimi zawodnikami. Wdal się w przepychanke słowna z Wu Lei
https://mobile.twitter.com/parisplatynov/status/1206899435520827392

2

Ćwiąkała w Misji futbol

3

@MrKink Ceną. (15 znaków)

0

Dj Kris czy Dj Matys? Który lepsze retro daje

4

@Hiacynk właśnie przez swoją otwartość, interakcje z widzami jest tak kochany i bardzo ciężko znaleźć hejtera Michała. Przeciwieństwem jest Roman "dupowłaz" Kołtoń i jego KłamstwoFutbolu.

1

@JimMorrisonFCB kolorowy piec, polecam w opór

2

@barcelonaLM dla mnie interstellar to jest moje top 1 jakichkolwiek filmów które widziałem w życiu. W żadnym innym filmie nie widziałem tak fajnie oddanych teorii względności i tego jak czarna dziura wpływać w teorii może na czas.

4

@NeroTFP ciekawe ile w tym prawdy, że miał tyle dostać

4

łage!!! (15 znaków)

0

barcelona wygląda jak jakiś salzburg xD

5

Drugi komentator ma podwiązane jajka, potwierdzone info

6

Nie podobał mi się nigdy Smokowski jako komentator, Nie siada mi jego barwa głosu. Jako ekspert w studiu, mejwen okej, ale komentator to dla mnie tragedia.

5

Milik brameczka

0

@Transu96 trasa około 6 mi łyka, w mieście 7-8, ale to zależy od nogi oczywiście. Komfort no dla mnie mega, ale zależy co kto czego oczekuje. Pracuje w firmie rok i jedyne co mnie spotkało to problemy z egr'em i dpf'em, także same sprawy ekologii.

0

@Transu96 mam służbowy 2.0 tdi chyba 190km w dsg, zajefajne auto.

6

@mekston chłopie najgorzej jak jakaś bomba z zaczepów nie chce wyjśc

5

@4drian0 ja to często tłumik robię by cały haus nie słyszał, że jestem na poligonie

1

@4drian0 nie rozumiem tej metafory, ale wole nalot dywanowy

1

@barcelonaLM o co?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?