draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid było wczoraj już
0
@Stanio87 jacy ludzie pamiętliwi, dokładnie o to
0
@koksik2700 jak znajdzie to życie, krzyż na drogę
0
@hefaj6 Ja
@koksik2700 no dzięki :c ale nie ma
37
Eh od 5 lat święta spędzane z drugą połówką. Teraz powrót do domu już sam, depresja, jak żyć
i nie to nie było 0,5
3
Lewandowski, jest szansa
Mila
GOL
GOL
GOL
GOL
Polska dwa, Niemcy zero!!
0
@kubusnitecki włóż do ryżu
5
Ile Messi by dał by dostać jedna taka piłę jakie on posyła reszcie ;____;
0
@Bykunn . (15 znaków)
0
ktory Valverde dzisiaj zabłyśnie? Ten na ławce czy ten na boisku
1
@escarabajo widzę garnitur wyprasowany
17
Trener rudinho nie radzi chyba sobie ze swoimi zawodnikami. Wdal się w przepychanke słowna z Wu Lei
https://mobile.twitter.com/parisplatynov/status/1206899435520827392
2
Ćwiąkała w Misji futbol
3
@MrKink Ceną. (15 znaków)
0
Dj Kris czy Dj Matys? Który lepsze retro daje
4
@Hiacynk właśnie przez swoją otwartość, interakcje z widzami jest tak kochany i bardzo ciężko znaleźć hejtera Michała. Przeciwieństwem jest Roman "dupowłaz" Kołtoń i jego KłamstwoFutbolu.
1
@JimMorrisonFCB kolorowy piec, polecam w opór
2
@barcelonaLM dla mnie interstellar to jest moje top 1 jakichkolwiek filmów które widziałem w życiu. W żadnym innym filmie nie widziałem tak fajnie oddanych teorii względności i tego jak czarna dziura wpływać w teorii może na czas.
4
@NeroTFP ciekawe ile w tym prawdy, że miał tyle dostać
4
łage!!! (15 znaków)
0
barcelona wygląda jak jakiś salzburg xD
5
Drugi komentator ma podwiązane jajka, potwierdzone info
6
Nie podobał mi się nigdy Smokowski jako komentator, Nie siada mi jego barwa głosu. Jako ekspert w studiu, mejwen okej, ale komentator to dla mnie tragedia.
5
Milik brameczka
0
@Transu96 trasa około 6 mi łyka, w mieście 7-8, ale to zależy od nogi oczywiście. Komfort no dla mnie mega, ale zależy co kto czego oczekuje. Pracuje w firmie rok i jedyne co mnie spotkało to problemy z egr'em i dpf'em, także same sprawy ekologii.
0
@Transu96 mam służbowy 2.0 tdi chyba 190km w dsg, zajefajne auto.
6
@mekston chłopie najgorzej jak jakaś bomba z zaczepów nie chce wyjśc
5
@4drian0 ja to często tłumik robię by cały haus nie słyszał, że jestem na poligonie
1
@4drian0 nie rozumiem tej metafory, ale wole nalot dywanowy
1
@barcelonaLM o co?????