1

Właśnie wróciłem z filmu "Dżentelmeni". Polecam gorąco, gangsterki z lekka dolą komedii.

0

Stresci ktos o co chodzi z Polonią Warszawa? Transparentami na Legii itp.

2

@Nano22 Podniesienie opłat parkingowych jest bardzo dobre. Skoro w miastach brakuje miejsc parkingowych powinno się te ceny podnosić do tego stopnia by zawsze wjeżdżając były wolne miejsca. Może to fakt, przez pracę w zarządzie dróg w Bydgoszczy, ale skoro Cię nie stac na miejsce parkingowe 10-15-20 zł za godzinę to jedź sobie komunikacją miejską, proste. Ruch samochodowy z miast musi być wypychany i się z tym trzeba pogodzić, a modelowo za 30 lat w miastach bedą jeździć tylko tramwaje, autobusy. Modelowym przykładem jest Kopenhaga.

0

Quebo jakaś depresja? Hm?

0

@Łukasz II dlaczego przyszła wariacie??

0

@IronSanHybrid no mamy busiego, rakietę, Vidal i Frenkie prawie też, mamy tych defensywnych pomocników....

3

sluchaj enersto i janina głupia sprawa...

0

@Triv44 przecież cały sezon przed nami jeszcze.. szczególnie okienko transferowe w lecie

4

@BarcaInfo wtedy też patrząc był kto wykańczać, neymar, suarez w prime'ie. Teraz jakby dembele dostał taką piłę to by pięć razy się połamał albo strzelił w bramkarza jak w meczu z Liverpoolem.

1

@Hushovt a kolejna nocka na parkingu

0

Nocna zmiana, odbiór

0

@nadachu no i to mi się podoba, zgadzam się że tych parówek z biedronki nawet psu bym nie dał, a co do chleba to też oczywiście jestem zdania, że chleb z piekarni > sklepowy. Po prostu myślałem, że jesteś kolejna osoba z Internetu która powie, że akurat przy okazji jest piekarzem xD

64

Widzieliście to? Rakitic podał przed polem karnym do Messiego który myślał że zagra z nim na klepke I odegrał mu fajnie by ten podbiegl, a Rakitic po podaniu stał jak widły w gnoju

0

@nadachu no tak tak, wszystko na podstawie swoich dyrdymałow

3

@Hiacynk Deco 20, w szkole się ze mnie śmiali, że waże 20 deco ;__;

2

Przed chwilą obejrzałem ten mini dokument o powrocie Młynarczyka do Porto po 20 latach (tak film jest już od niecałego roku na yt). Polecam wszystkim którzy nie widzieli, sam nie wiedziałem, że mieliśmy tak wybitnego bramkarza, którego na ulicy bardziej rozpoznają w Portugalii niż w Polsce. Sam przed tym filmem nie poznałbym Pana Józefa, a łzy same się cisną oglądając to.

1

Ależ Unia ma świetny pomysł. Podatek za 10 lat od mięsa który sprawi, że za kg będzie się płaciło dwukrotność tego co jest teraz.. dobry plan.

9

@DonMatteo901 piękne słowiańskie nazwisko sędziego

6

Gdzie wy ten chleb kupujecie? Dzisiaj w Lidlu w Bydgoszczy, zwykły chleb 1,79. Cena taka sama od pół roku, dwa lata temu stał 1,59..

0

Nocna zmiana odbiór.

0

Śmiesznie, że taki włodarz Polsatu (jeżeli faktycznie to prawda) ma pretensje o to, że jego pracownik chce się też realizować na yt xD. Telewizja za kilkadziesiąt lat umrze, a takimi krokami przyczyniają się tylko do tego.

0

@Transu96 czterobrygadowka?

1

@Goh Medieval 2 z modem bellum crusis

0

0

Jaki fart XDDD (15 znaków)

0

Laskowski genialny humor xD Niedoszły lekarz na majku

0

Komentarz usunięty

1

@Kapitan hawk profesor Kobayashi opublikował raport

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

67

Naukowcy udowodnili, że pies wachajacy 5 sekund kufer innego psa otrzymuje więcej prawdziwych informacji, niż człowiek oglądający całe fakty TVN

Zapraszam do dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?