2

@głardiola kolejny który ma info od ciotki wujka który pracuje w szpitalu czy od znajomego znajomej co nie chcieli zbadać

0

@mikiiki podbijam

0

Oglądał ktoś Watahę? Kiedys probowałem 1 odcinek ale zasnąłem, poradźcie czy warto wracać do serialu, na filmweb ma dobrą opinię

0

Wleciało piwerko Okocim Malina z Borówką Amerykańską, a jak tam u was piwosze?

0

Pytanie poważne bo mam parówki z sokolowa które były do 6 marca ważne. Opakowanie zamknięte, pytanie jeść czy nie ryzykować

3

@Karlik08 trzeba Było wtedy przy tych meblach przeprowadzić szturm na nią

63

@Janiama o to ten który miał odejść i wiecznie narzeka

15

Pornhub wprowadził darmowy tryb premium dla Włochów!
To ważny krok w kierunku walki z epidemią wirusa!

19

Złota piłka dla koronawirusa za rok 2020

1

@Pawelec7 jeszcze bardziej przystępny jest fp na fejsie I konto na instagramie. Myślę, że tam więcej osób zagląda

0

Skąd się wzial mem "Boli was wielkie [...]" ktoś tak powiedział? Jakaś grupa kibicowska zaczęła tego używać?

0

@Kuczek w sobotę miałem iść na Rosyjski Balet w Toruniu, trasa została przesunięta na październik..

0

Pytanie czy jakby Barca odpadła z takim murujacym Atletico, po tylu dogodnych sytuacjach, to czy byśmy też nie płakali, że oni grali antyfutbol itp.? Patrz odpadniecie z Atletico w LM Barcy (nie pamiętam roku)

4

Co znaczy ręcznik w bramce

5

Niezły Karius xDD

0

Jak to jest, że Liverpool ma siły by pressowac tak cały mecz...

1

Finał Liverpool - Real

0

Co wyjął Oblak:ooo

2

Dzisiaj - pełne Anfield i puste trybuny na Parc des Princes, gdzie tutaj sprawiedliwość

1

@SuperVegeta szczepionka to co najmniej rok czasu

0

@TR3YWAY no widzieliśmy w tej edycji LM

0

@AdrianStoku PRO8L3M to sztos, moja topka rapu.

5

@kris81 no nie interesuje się, co w tym złego

0

Nie oglądałem walki, ale wytłumaczy mi ktoś ten wpis? "Mateusz Borek: Andrzej Wasilewski pokonał dziś Serhija Radczenkę na punkty" nie rozumiem do czego pije, wiem jedynie że szpilka wygrał walke której nie powinien

3

leżę z dziewczyną w lozku i nie mamy co robić, pomocy

0

@Encore zgłaszam się

0

@contowsky A kleszcz to nie czasem roztocze? Chyba błąd jest

0

@Wilczeq no nie graja w NAJLEPSZEJ LIDZE ŚWIATA SERIE A więc nie wiem

19

Boniek w newonce radio: "Zieliński to obecnie jeden z najlepszych pomocników na świecie" xD niezła fantazja. Niech popatrzy jak gra taki de Bruyne, Kroos czy Arthur

0

@fenix1983 kupiłeś cyfrowa wersje czy pudełko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?