draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@głardiola kolejny który ma info od ciotki wujka który pracuje w szpitalu czy od znajomego znajomej co nie chcieli zbadać
0
@mikiiki podbijam
0
Oglądał ktoś Watahę? Kiedys probowałem 1 odcinek ale zasnąłem, poradźcie czy warto wracać do serialu, na filmweb ma dobrą opinię
0
Wleciało piwerko Okocim Malina z Borówką Amerykańską, a jak tam u was piwosze?
0
Pytanie poważne bo mam parówki z sokolowa które były do 6 marca ważne. Opakowanie zamknięte, pytanie jeść czy nie ryzykować
3
@Karlik08 trzeba Było wtedy przy tych meblach przeprowadzić szturm na nią
63
@Janiama o to ten który miał odejść i wiecznie narzeka
15
Pornhub wprowadził darmowy tryb premium dla Włochów!
To ważny krok w kierunku walki z epidemią wirusa!
19
Złota piłka dla koronawirusa za rok 2020
1
@Pawelec7 jeszcze bardziej przystępny jest fp na fejsie I konto na instagramie. Myślę, że tam więcej osób zagląda
0
Skąd się wzial mem "Boli was wielkie [...]" ktoś tak powiedział? Jakaś grupa kibicowska zaczęła tego używać?
0
@Kuczek w sobotę miałem iść na Rosyjski Balet w Toruniu, trasa została przesunięta na październik..
0
Pytanie czy jakby Barca odpadła z takim murujacym Atletico, po tylu dogodnych sytuacjach, to czy byśmy też nie płakali, że oni grali antyfutbol itp.? Patrz odpadniecie z Atletico w LM Barcy (nie pamiętam roku)
4
Co znaczy ręcznik w bramce
5
Niezły Karius xDD
0
Jak to jest, że Liverpool ma siły by pressowac tak cały mecz...
1
Finał Liverpool - Real
0
Co wyjął Oblak:ooo
2
Dzisiaj - pełne Anfield i puste trybuny na Parc des Princes, gdzie tutaj sprawiedliwość
1
@SuperVegeta szczepionka to co najmniej rok czasu
0
@TR3YWAY no widzieliśmy w tej edycji LM
0
@AdrianStoku PRO8L3M to sztos, moja topka rapu.
5
@kris81 no nie interesuje się, co w tym złego
0
Nie oglądałem walki, ale wytłumaczy mi ktoś ten wpis? "Mateusz Borek: Andrzej Wasilewski pokonał dziś Serhija Radczenkę na punkty" nie rozumiem do czego pije, wiem jedynie że szpilka wygrał walke której nie powinien
3
leżę z dziewczyną w lozku i nie mamy co robić, pomocy
0
@Encore zgłaszam się
0
@contowsky A kleszcz to nie czasem roztocze? Chyba błąd jest
0
@Wilczeq no nie graja w NAJLEPSZEJ LIDZE ŚWIATA SERIE A więc nie wiem
19
Boniek w newonce radio: "Zieliński to obecnie jeden z najlepszych pomocników na świecie" xD niezła fantazja. Niech popatrzy jak gra taki de Bruyne, Kroos czy Arthur
0
@fenix1983 kupiłeś cyfrowa wersje czy pudełko