draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Popieracie strajk kobiet czy hejtujecie? Zapraszam do dyskusji.
3
@MesQueUnClub_87 @Bykunn @gurales @FeloRPS @FranzMaurer
Dziękuję za opinie. Nigdy nie miałem do czynienia z płytą, jedynie gazowki palnikowe, jestem pod tym względem grzybem, Ale mam nadzieję, że przekonam się do nowoczesności.
0
Zawsze miałem gazowki normalne palnikowe, w nowym mieszkaniu jest płyta indukcyjna. Pytanie do osób które się przesiadly czy psuje ona komfort? Wydaje mi się, że zżera ona dużo pradu, plus po prostu palniki to palniki i na nich wszystko się lepiej robi, natomiast może być to moje wypaczone podejście I chciałbym poznać zdanie osób które miały do czynienia z tym i tym.
0
@Karzel Z tego co piszesz to bardziej to zabezpieczenie jest dla wynajmującego a nie dla najemcy.
0
@Karzel Jakie zabezpieczenie?
0
Siedzi ktoś w nieruchomościach trochę bardziej? Jak dotąd wynajmowałem w życiu mieszkania (trochę ich było) od osób prywatnych. Teraz przeglądając oferty widzę dużo ofert od jakiś pośredników nieruchomości, którzy za wynajem w większości chcą jakąś prowizję w wysokości 1 czynszu lub więcej, ktoś mi powie co ta prowizja daje, czy to mieszkanie jest jakieś super lepsze niż od osoby prywatnej? Oprocz tego, że pozbywam się raty czynszu, kaucji i 2 tysięcy na prowizję pośrednika nieruchomości przy najmie.
2
@MichalZZZ o mindhunterze xDD
2
@barcafan9512 też to odczuwam I szkoda, że nie idzie to w stronę tego, że zima jest coraz zimniejsza, lato chłodniejsze :/
0
@MichalZZZ pierwszy sezon zajebisty, lecz w drugim oczywiście musiał się ukazać wątek homo I wątek czarnoskórych bo bez tego nie może być serialu netflixa co mi się nie podobało
0
@tobiasson92 jak mówiłem na budowie chłopakom, że przywiozę im maseczki I będą musieli nosić to mnie wysmiali xD
0
@krissu8 przede wszystkim nie słuchaj tego co Ci piszą ludzie w Internecie bo to Twoje życie i Twój związek. Porozmawiajcie i nie popełniają pochopnych decyzji. Takie długie związki w tak młodym wieku często się rozpadają, tym bardziej że to Twoja pierwsza I nie widzisz poza nią świata, rozstanie będzie prawdopodobnie najgorszym doświadczeniem w życiu, ale takie jest życie.
Inna sprawa czy nie jesteś osobą która ma problemy z zazdrością?
0
@Damian11 wolę kibicować Rosjanom niż Niemcom czy Ukraińcom
0
@VenoM darkwarez istnieje?
0
@capoN A ja gram w fife 20 od premiery, kariera Real Sociedad 2026/27 I bawię się świetnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Bykunn Ale co tutaj cywilnej odwagi xD koleś Cię gasi jak peta i punktuje merytorycznie A Ty się uczepiłeś, że nie napisał na kogo głosuje xD
@Kleps0n Jak to jakiej xD? Tej jedynej słusznej, najlepszej na świecie z mężem stanu Tuskiem
0
@Klaudix taki wiek
0
@gurales już po
1
Ah nie ma piękniejszego wieczoru niż ten gdy kobieta spina włosy dla Ciebie
45
Krew mnie zaleje
Gdzieś pod polskim barem, wystawiane są mandaty ludziom, którzy czekają na zamówione jedzenie. Sprawdzane są paragony. Ludzie są wypytywani po co przyjechali.
Centrum Warszawy, z 40 osób pod pomnikiem...
2
Czy widzicie jak wygląda księżyc?
W tym dobrobycie nawet on jest większy niż zwykle.
7
Siebie samego zdymisjonuje?
2
@Bykunn okej, dziękuję za obiektywizm
6
@Bykunn dobra czyli pozostajemy przy tym, że PiS to ściek i wszystko co robi jest złe (tutaj się zgadzamy), ale natomiast PO jest super bo przecież dzięki nim wyszliśmy z kryzysu, 500+ od nich byloby spoko (bo w końcu także zadeklarowali się, że będą utrzymywać ciągłość tych świadczeń) no i ogólnie nie ma co do nich się przyczepić, Tusk mąż stanu, Komorowski >>>>>>>> Duda
16
@Bykunn nie ocenisz bo wyjdzie, Że Twoje PO chciało zrobić coś złego xD skoro już tak najezdzasz na ściek PiS to bądź obiektywny mówiąc, że Twoja partia nie jest święta.
1
@VamosGirl z tego co wiem jest 2000zł na zleceniowke, ale potem I tak będzie to trzeba z godzin odpracowac
1
@WoJjTas głosować na pis/po? Nie dzięki
0
Nosicie maseczki czy nie?
0
@lucas/catalan tutaj też dużą rolę gra wilgotność. Przy dużej wilgotności nawet pewnie wirus będzie żyć przy dużej temperaturze, natomiast gdy jest sucho to ciężko mu się utrzymać
0
Od kilku dni trochę więcej po mieście jeżdżę samochodem i mam wrażenie, że na drogach jest 3/4 więcej policji, ma ktoś tak jeszcze?