draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra co ty dajesz chłopie nie znasz się tej
0
City czy Tottenham dzisiaj??
0
Ale ten komentarz na tvp dwóch leśnych dziadków podczas tego finału jest tragiczny
1
@Arkon ja oglądam debatę na tv, jeden laptop napoli juve bez dźwięku, drugi laptop city arsenal b3z dźwięku, telefon la rambla
2
Żółtek dobrze gada
0
Będzie jakaś debata gdzie Duda będzie "na wyjeździe"? Póki co tylko gra przy swoich trybunach
1
@ToWinaSedziego Okocim
0
@fortunate_son tak to właśnie odbieram, wszystkie osoby które się dziwią, że lepiej mi jest teraz niż za rządów PO xD
0
https://x.com/majkel1999/status/1272786414351060992/photo/1 xDD
0
@IronSanHybrid ktoś poratuje o co chodzi i co tam było?
3
@RobsonPL stwierdzam fakt
9
Ronaldo przy takim ciągnięciu by już 16 razy leżał na glebie i płakał
25
Griezman klasa, trzyma równy poziom
1
zamiast obniżki to ja bym im zaproponował podwyżkę o 200%!
pięknie grają
2
@damianex10 zaraz się rozkręci
17
Uwaga, podaje liczbę strzałów celnych Barcy: 0
3
postaw autobus i barka nie wie co zrobić, wystarczy czekać na jakąś konterke i cyk
0
Szkoda tego spalonego Lewego
0
@hasan 7 ja parkuje na tych miejscach nawet jak jadę sam bo prawnie nie maja one żadnej mocy
2
@Odcinkowy nie, Ale nigdy więcej nie chce partii która jedno obiecuje A drugie robi
@damiano996 Ale ja to wiem, dlatego gospodarczo jestem wyborcą konfederacji, tylko z ścieku Pis/po nigdy więcej nie wybiorę PO mimo że kiedyś głosowałem za peło i się tego wstydzę.
3
@Odcinkowy no z pewnością to co zarabiam więcej wszystko się redukuje z podwyżką w sklepach :] dziękuję, że lepiej wiesz jak mi się żyje
0
@Odcinkowy inżynier budownictwa
0
@Odcinkowy napisałem dlaczego, zarabiam więcej, więcej się dorobilem
1
@Przemek2323 mnie też omija właśnie. Nie mam jeszcze dzieci (chociaż plany sa), o mieszkanie się nie starałem.
Po prostu więcej zarabiam i więcej się dorobilem A na B2B jestem od 8 lat.
14
@msmsms A co proponuje opozycja xD w 2015 był płacz, że jak skąd wezmą pieniądze na 500+, hur dur kryzys. Nagle się okazało, że są i w chwili obecnej opozycja już nie kwiczy, że nie ma tylko dają więcej xDD
33
@masq 1 tura Bosak, 2 Duda bo nigdy więcej nie chce peło i żyje mi się lepiej pod dyktaturą pis
0
@FafitFCB uwielbiam polane masełkiem i okraszone cukrem
11
Sasin u Mazurka, od 10 lat (5 za rządów PiS) jest wybierana koncepcja budowy elektrowni atomowej w Polsce xD to niezły progres
0
godzina walki i udało mi się złożyć wniosek o głosowanie korespondencyjne ;__;
19
Budka u Mazurka xD jaki ten człowiek to jest dramat. Mazurek zadaje proste pytanie A ten jakieś banialuki gada