0

@Avada Kedavra co ty dajesz chłopie nie znasz się tej

0

City czy Tottenham dzisiaj??

0

Ale ten komentarz na tvp dwóch leśnych dziadków podczas tego finału jest tragiczny

1

@Arkon ja oglądam debatę na tv, jeden laptop napoli juve bez dźwięku, drugi laptop city arsenal b3z dźwięku, telefon la rambla

2

Żółtek dobrze gada

0

Będzie jakaś debata gdzie Duda będzie "na wyjeździe"? Póki co tylko gra przy swoich trybunach

1

0

@fortunate_son tak to właśnie odbieram, wszystkie osoby które się dziwią, że lepiej mi jest teraz niż za rządów PO xD

0

0

@IronSanHybrid ktoś poratuje o co chodzi i co tam było?

3

@RobsonPL stwierdzam fakt

9

Ronaldo przy takim ciągnięciu by już 16 razy leżał na glebie i płakał

25

Griezman klasa, trzyma równy poziom

1

zamiast obniżki to ja bym im zaproponował podwyżkę o 200%!
pięknie grają

2

@damianex10 zaraz się rozkręci

17

Uwaga, podaje liczbę strzałów celnych Barcy: 0

3

postaw autobus i barka nie wie co zrobić, wystarczy czekać na jakąś konterke i cyk

0

Szkoda tego spalonego Lewego

0

@hasan 7 ja parkuje na tych miejscach nawet jak jadę sam bo prawnie nie maja one żadnej mocy

2

@Odcinkowy nie, Ale nigdy więcej nie chce partii która jedno obiecuje A drugie robi
@damiano996 Ale ja to wiem, dlatego gospodarczo jestem wyborcą konfederacji, tylko z ścieku Pis/po nigdy więcej nie wybiorę PO mimo że kiedyś głosowałem za peło i się tego wstydzę.

3

@Odcinkowy no z pewnością to co zarabiam więcej wszystko się redukuje z podwyżką w sklepach :] dziękuję, że lepiej wiesz jak mi się żyje

0

@Odcinkowy inżynier budownictwa

0

@Odcinkowy napisałem dlaczego, zarabiam więcej, więcej się dorobilem

1

@Przemek2323 mnie też omija właśnie. Nie mam jeszcze dzieci (chociaż plany sa), o mieszkanie się nie starałem.
Po prostu więcej zarabiam i więcej się dorobilem A na B2B jestem od 8 lat.

14

@msmsms A co proponuje opozycja xD w 2015 był płacz, że jak skąd wezmą pieniądze na 500+, hur dur kryzys. Nagle się okazało, że są i w chwili obecnej opozycja już nie kwiczy, że nie ma tylko dają więcej xDD

33

@masq 1 tura Bosak, 2 Duda bo nigdy więcej nie chce peło i żyje mi się lepiej pod dyktaturą pis

0

@FafitFCB uwielbiam polane masełkiem i okraszone cukrem

11

Sasin u Mazurka, od 10 lat (5 za rządów PiS) jest wybierana koncepcja budowy elektrowni atomowej w Polsce xD to niezły progres

0

godzina walki i udało mi się złożyć wniosek o głosowanie korespondencyjne ;__;

19

Budka u Mazurka xD jaki ten człowiek to jest dramat. Mazurek zadaje proste pytanie A ten jakieś banialuki gada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?