draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Noo super Obrona, żenada.
0
Właśnie miał setkę I nie trafił na prawie pusta z kąta xD
2
Tylko ja podczas całej kadencji Valverde straciłem chęć do oglądania większości meczów przez tą wszechobecną I częsta padake jak teraz? Nie mówię, zdarzają się mecze gdy grają ładnie, ale stosunkowo strasznie dużo tych meczacych oczy meczy jak ten, do tych ładnych. Kiedyś od czasów pepa oglądałem.kazdy mecz, A teraz to bardzo często jest dramat przy E.V. :/
1
Co to za jaja xD? Rozny, karny rozny?
5
Jedyny plus jaki widzę to Malcolm. Dla mnie kolejny raz dno to Dembele, koleś przepłacony, za takie pieniądze powinien z takim przeciwnikiem czarować, przypomina Tello, czyli tylko sprint a nóż raz wyjdzie jakiś "drybling" czy dośrodkowanie... Nie widzę tego gościa..
0
Wytłumaczy ktoś jak znaleźć? Zalogowalem się I mam w tym programie email, profil Basic, upgrade I sign out, co robić?
4
Alba nawet jakby grał sam w tym meczu i tak by walił z skrzydła po ziemi bezmyślnie w pole..
6
W fifie mi się z niego zrobił najlepszy pomocnik w historii xD 88 overala i genialne prowadzenie piłki.
2
Co oni pierdola od sergi roberto xD boze jacy Ci z tvp są pojebani
0
2 słupek williana.. Każdy mecz ostatni nasz wygląda tak samo.. podejście pod pole karne i to wszystko
0
No właśnie I co się stało?
5
Barca valverde gra najnudniejsza grę ze wszystkich dotychczasowych odsłon blaugrany... zero okazji bramkowych, fartem Barca jeszcze nie przegrywa po słupku williana..
0
Sam pamiętam jak się naśmiewałem z tego transferu... teraz tylko mogę z pokutą zaklaskać tego co on robi, szacun.
0
Jak to jest, że Barca może miec problemy z finansowym fair Play przy samym opłacaniu kontraktów, a inne kluby MOGĄ wywalić za piłkarza 190 milinów i dać jeszcze zarobki 40 milionów, gdzie tutaj jest sprawiedliwość? Nie rozumiem tego.
1
Gdzieś można obejrzeć cały mecz jeszcze raz?
0
To Marc nie ma 23 lat?
72
W jaki sposób bramkarze robią taki dystans :P
0
Deulofeu pierw podaje ladnie, a potem dobija i strzela brameczkę ;3.
0
Po meczu rezerw Barcy B zarząd pomyślał, że takiego gierka trzeba trzymać na ważniejsze mecze.
0
Czy tylko dla mnie to teraz lepiej wygląda gdy Suarez jest na środku?
1
Boje się, że z Suarezem będzie jak z Ibrahimoviciem. Na siłę go próbują pod styl Barcy podporządkować, on próbuje podawać do tyłu, pressowac, jak to przecież jest cholera rasowy napastnik, lis pola karnego :/.
0
I jeszcze jak on próbuje dryblować, już wiem co on sobie myśli :/ Tam powinien byc Messi.
1
Jak widzę Suareza na skrzydle, Boże, aż chce mi się płakać
..
1
Mimo wszystko wierzę w Sandro. Dobrze się pokazuje, jest silny. Gdy tylko widzę Pedro przy piłce się po prostu załamuje. Nie ma on dryblingu, uderzenia, taki typowy zmiennik by doczłapać do końca.
0
Dzięki chłopaki ;( *chlipchlip*
0
Czy tylko ja już zapomniałem, że w klubie mamy kogoś takiego jak Douglas : D?