draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neoman2 tak to PiS dzieli Polskę A nie oderwane od koryta PO XD
0
@neoman2 tak tak wcale trzaskowski nie wspiera dewiacji lgbt
0
@neoman2 lepiej promować lewactwo TvnPO
4
@Delolen kogo by nie wystawili I tak ich chora lewacka ideologia lgbt przegra.
1
Komentarz usunięty
0
@Norkusik bo z kobietami w sporcie jest tak,że się nie umywaja do mężczyzn, choćby potwierdza to fakt że "mistrzynie" świata USA przegrywają z męska drużyną FC Dallas do lat 15.... Albo finały na mundialu gdzie pada 5 bramek, loby. Po prostu kobiety w takiej piłce są żałosne, podobnie było w tennisie jak Williams przegrała z jakimś męskim ogorkiem.
1
@jakub88 czy ja wiem, To jak Polska potrafiła tworzyć akcję na euro, grać zespołowo to naprawdę wyglądało topowo
0
@svensonFCB zawsze wolę hajto od dziadka lesnego szpakowskiego który nawet nie rozróżnia piłkarzy
0
2016 - grasz jak równy z równym z Niemcami, Szwajcaria, Portugalia
2019 - ledwo dajesz radę z Łotwa, Nie możesz sobie poradzić z Macedonia
A zawodnicy klasowy jak byli tak są
;____:
1
@Odesseiron tfu pluje na to, wszędzie pchanie bagna lgbt.
9
@BarcaInfo Boze jak to jest kupić top 5 grajka za ~100 A my jakieś drewno opałowe za ponad 200..
3
Tak patrzę na taka Szwajcarię czy Portugalię (ich ladna grę) I myślę że Polska w 2016 potrafila z nimi grać jak równy z równym, A teraz taki pazdzierz Brzeczka męczy się z Łotwa I nie chce pomyśleć ile z taka gra jak ostatnio by dostał od takiej Portugali czy Szwajcarii
2
Wasza trójka ulubionych i najgorszych dziennikarzy sportowych?
Moja trójka ulubionych to:
1. Tomasz Ćwiąkała
2. Tomasz Smokowski
3. Andrzej Twarowski
Trójka najgorszych IMO:
1. Roman Kołtoń
2. Tomasz Hajto
3. Dariusz Szpakowski
3
@Objectivo utożsamia się ze swoimi
1
@vangoor Nie to co wazelina futbolu.
3
Komentarz usunięty
0
@Huor czytałem I w skrócie to dla mnie jest czepianie szczegółów, że np zamiast 3 straży pokazano że przyjechalo 5 jednostek w serialu.
1
Obejrzałem właśnie Czarnobyl. Dzielo, cudo, zbieram język z podłogi.
0
Witam, kolejno lato i znowu dostaje k***** z ciepłem. Pytanie do osób które może posiadają, tak do 6-7 stówek mógłbym wydać na klime, jest sens taki przenośny słupek? Z góry mówię Że najlepiej czuje się w takie dni w aucie gdzie mam boska klime. Pytanie czy taki slupek daje radę czy lepiej wiatrak za stowe bo taki sam efekt. Tutaj przykład https://www.electronic-star.pl/Dom-i-Rozrywka/Klimatyzacja/Chlodnica-powietrza/Skyscraper-Ice-4-w-1-klimatyzator-wentylator-schladzacz-powietrzapilot-Bialy.html?gclid=Cj0KCQjwrdjnBRDXARIsAEcE5YkGn60OuHoHnbueMEUl_Oda-vW2IFPNZ0oYsqqMhXcnjEd9haXcQb8aAgkyEALw_wcB
1
Serce boli, że real przez brak Varu tyle razy wygrywał LM, A my w taki frajerski sposób odpadlismy, długo będę pamiętać..
0
@Barcaa12 dokładnie, niech sie idą pchać w dupala w własne 4 ściany.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BigShaq Messi nie musi biegać, w jednej z Misji futbol chyba Smokowski mówił, że (w telewizji tego nie widać) bedac na kilku spotkaniach na żywo wystarczy usiąść i zobaczyć jak porusza się po boisku Messi, drepta, gdzie patrzy,kiedy rusza. Smokowski był autentycznie zachwycony tłumacząc że tutaj też leży jego geniusz. A Klopp? Myślę że i on by sobie z tym poradzil i umiał ułożyć drużynę w przeciwieństwie do Valverde
10
Wiecie co jest dla mnie najbardziej przykre z Valverde? Mając takiego piłkarza jak Messi który pewnie już się przez 100 lat nie trafi, marnuje jego potencjał bo nie potrafi ustawić odpowiednio drużyny by grała właśnie z nim A nie na niego. Klopp mając kasę (nie oszukujmy się Barca też ma co pokazywała) z gowna widać cuda kręci, także z takim Messim stworzyłby maszynę do zabijania. Szkoda.
0
Czy ktoś ma jakieś informacje co się działo lub dzieje z żoną strażaka Wasi z Czarnobyla? Mowa o lyudmila ignatenko, czy żyje czy jak. Bo szukam I nic znaleźć nie mogę.
4
Hazard w Realu nas zje w następnym sezonie.
1
@tomono Nie żartuj, nawet tej piłki nie widział, nie było tam celowości. Nie każda ręka to karny.
5
Komentarz usunięty
0
Zastanawia mnie jak wygląda zapytanie o cenę lub negocjacje między takimi klubami jak Barcelona A NP PSG, oczywiście nie licząc spotkań twarza w twarz, to wysyłają maile? Mają grupę na fejsie/messengerze, poczta zwykła, wideoczat xD?
8
Jak zrobić z klasowego klubu średni klub z Hiszpanii? Sprawdź już teraz niesamowity kurs coach'a Ernesto Valverde. Kup już teraz A zamiast 500zl zapłacisz jedynie 50!