2

@Kapitan hawk nie jestem wyborcą ani PiS ani PO, po prostu obie partie to jest ten sam ściek wzajemnje obrzucajace się gownem

1

@Kapitan hawk mówię tutaj o genialnym PO, które znakomicie wytyka błędy PiS a nie pamięta swojej nędzy jak rządziło.

3

@Kapitan hawk opozycja jak zwykle mądra gdy jest opozycją bo oderwana świnia od koryta kwiczy, ale gdy już przy Tym korycie jest nie rozni się niczym od tego co był, patrz flashbacki kilka lat temu.

2

Pomiar prędkości, czy w innych krajach jest on bardziej precyzyjny czy tak samo absurdalny jak u nas że mierzy prędkość pojazdu nie rejestrowanego, a nieoznakowanego na kołach.


7

Uff 20 stopni bez słońca, zachmurzenie, idealna pogoda by pracować czy robić coś na dworze A nie taki skwar jak wczoraj

0

@GeFcIo dupa.. jak zwykle bydgoszcz omijają burze..

0

@kulek22 zazdroszczę... w Bydgoszczy ni uja deszczu nie ma..

0

@Amigo_Blanco xD dobry pomysł

0

Takie gorąco... jak tutaj się uczyć na egzamin..

55

Współczuję dzisiaj wszystkim pracującym na dworze, w słońcu. Mijalem już panów ukladajacych kostkę, powinni mieć w takich warunkach płacone co najmniej 30 na godzinę..

0

@michal26 A jeszcze pytanko mnie takie naszło. Są urządzenia jak nawilżacze powietrza. W takie ciepłe dni sprawiają że w domu po prostu jest przyjemniej, nie powinno być inaczej skoro na oko według mnie podnoszą wilgotność?

0

@fajny_football skąd info że sprawdzają co o ich występie piszą w Internecie? Sam jestem uzalezniony od telefonu, Ale taki właśnie jest postęp czasu, trzeba się do tego przyzwyczaić. Kiedyś pewnie tak samo mówili o ludziach którzy zaczynali jezdzic samochodami bo przecie Kunie są A nie jakieś piekielne głośne maszyny .

0

Zapytam was bo miałem dzisiaj nieciekawa historię w autobusie. Skwer 30 stopni w cieniu, autobus nieklimatyzowany. Dość pustawy, ale zaduch niesamowity. Siedzial chlopaczek w słońcu przy otwartym oknie, I dosiadla się do niego babka mimo że naokolo było kilka podwójnych miejsc wolnych I sprula się do niego, żeby zamknął okno bo jej wieje, mimo że na oko była zlana potem. Chłopak mlody zrobił to bez słowa, pytanie co wy byście zrobili w takiej sytuacji? Czy zapyskowanie I sprzeciw byłoby wyrazem braku kultury?

1

@michal26 dziękuję, brzmi mądrze I sensownie. Człowiek każdego dnia czegoś może się nauczyć, a pewnie dzięki temu co tutaj napisałeś będę inaczej teraz patrzył na pogodę, dziękuję.

0

@michal26 Zawsze myślałem, że jak wilgotność jest większa to jakby chłodniej jest, bo powietrze niby takie bardziej mokre, a w madrycie tak jakby bardziej sucho, większy skwar. oO Wytłumaczy mi to ktoś mądrze?

6

- Griezman oglasza, że ochodzi
- de ligt przychodzi do barcy
- Neymar przychodzi do barcy
- Barca nie ma kasy na Griezmana
*telefon Bartomeu do Griezmana*
- Słuchaj Antoine, głupia sprawa..

0

@Copernicus nic mi to nie mówi.

1

@Copernicus co studiujesz? Bo ja nie dość że podczas semestru mam projekty i kolokwia to mam w ch.. teraz egzaminow... zazdroszczę

1

@Kapitan hawk Ale tutaj się nie rozbija kto łamie prawo rozumiesz? Tutaj się rozchodzi o zwykłą sprawę rodzinną, o kłamstwo, czy bliska osoba kłamie.

1

@Kapitan hawk mniejsza o to, tutaj nie rozgrywa się o to co powiedział starszy Pan, naprawdę, a o prawdę osoby która to nagrywała, czy ja się mylę czy ona faktycznie kłamie.

0

Witam z góry mówię, że zdaje sobie sprawę,że może mi nikt nie pomóc. Do rzeczy, poprosiłem bliska osoba o nagranie rozmowy z pewnym starszym Panem na telefon, dyktafon. Ta osoba to rzekomo nagrała, lecz jestem swiecie przekonany że głos tej starszej osoby jest spreparowany bo jest strasznie niezrozumiały, a jak już jest to przypomina głos w wiaderku lub udawanie starszej osoby. Pytanie czy jest miejsce czy osoba audiofil, gdzie można spróbować by ktoś kto się na tym zna powiedział czy jest to możliwe, oczywiście nic za darmo, nie wiem co z tym zrobić, gdzie się udać.

2

To przypadek ze Couthino najlepszym piłkarzem fazy grupowej CA?

1

Brazylia ta Argentyne by z 5:0 wygrała xD jacy oni sa slabi

1

KSW płacze patrząc na wyniki fame mma xD nawet to ich śmieszne fff nie dorówna w procencie sukcesu.

7

I cyk Stano miał rację że to będzie cud jak awansuja. Fart z Belgią I Włochami, Hiszpania zweryfikowala

0

@Esteban_ dlaczego?

3

Team Amadeusz Ferrari

2

DZBAN XDXDXDXDXDXXCDXDCD

0

Messi pochodzący do karnego w ważnym momencie... strach...

1

Poprzeczka xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?