draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cieszenie się z liceum xD przecież to tylko by zdać I zapomnieć, rozumiem technikum albo studia, ale liceum xD??
1
@michal26 za biedny kraj. Niektórzy oszczędzają na przeglądzie, zarowkach, oponach, kupują "samochód" za 500zl I jeszcze mają wydawać 100zl na kamerę. Ja osobiście jeżdżę od 5 lat już z kamerka, I robię to dla własnego dobra bo oglądając polskie drogi czy inne tego typu filmiki na yt można zobaczyć ile skur****** jezdzi po ulicach co choćby wymusza odszkodowanie.
0
Pytanie do osób co się orientują. Zamierzam przesiąść się z swojego s8 + na S10+ które na chwilę obecną kosztuje 4399zl. Pytanie czy cena spadnie przykładowo do września lub na święta czy raczej będzie się trzymać. Wiem że to może być wróżenie z fusów, Ale są osoby które pewnie wiedzą I obserwują spadki wartości telefonów,a pytam bo nie spieszy mi się tak bardzo, bo jakbym spadło o kilka stówek to wstrzymałbym sie te kilka miesięcy na rzecz jakiegoś fajnego etui I dodatkowej gwarancji.
1
@Aaron10 fifa nie ma konkurencji i co roku nic praktycznie nie robi oprócz jakiś kosmetycznych rzeczy... kariera nietknięta od lat, a można byłoby tyle fajnych rzeczy dac, Albo powrócić, ale lepiej pompowac Ultimate teamy I inne które przynoszą najwięcej hajsu.
0
@snoopdegie zawsze mnie zastanawialo jak wszechświat powstał I jak on się rozwijal i dlaczego
0
@Avada Kedavra tam kolega twierdzi że są to telefony powystawowe, może być to prawda?
0
Witam, przymierzam do zakupu S10+. Obserwuje ceny na Internecie I w normalnych sklepach RTV, media expert widzę ceny 4300 itp. Wchodzę na ceneo I są sklepy internetowe jak np dragonist,, bestcena, gdzie te telefony są po 3000-3100, ba!, te dwa sklepy internetowe mają normalnie sklepy stacjonarne w Polsce . Niby oszczędność na tym że towar nie leży na półce, Ale aż tyle? Gdzie jest kruczek? Ryzyko, ktoś kupował? Nawet w carrerourze za 3000 jest.. https://www.carrefour.pl/catalog/product/view/id/1618376/?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc
0
@Solimalhio jak się ma dobre obrony to ciężko też by dużo bramek wpadalo
0
De ligt mówił że oglosi gdzie idzie po lidze narodów, potem po wakacjach, a teraz na czym stanęło??
2
Eh, martwi mnie że kolejny sezon nie będzie mi się chciało oglądać niektórych meczów barcy przez fakt że wciąż jest ten trenerzyna na ławce...
1
@AmigoBlancos ostatnio odpalilem sobie stronkę do podgladania jak wyglądały dane strony przez lata. Wyjątkiem jest strona przescieradel bo tak wystarczy wejść bezpośrednio by przenieść się w czasie.
1
@Pogba problem kiedyś, rozpalenie ognia w jaskini
1
@Aaron10 kiedyś były, ale od 1980 zaprzestano. Wszystko zależy od organizacji, Fifowskie grają o 3 miejsce, Uefowskie nie.
0
Co oni pograli....
1
Ale tam jest wojna na boisku, wystarczy popatrzeć na ich miny
0
0 - 0 po bezbarwnej, karne I Messi nie trafia, Argentyna odpada xD co by się działo
0
@ukaszz smakowalem brata, bo kupił sobie właśnie cejrowskiego wraz z ta cała aparatura (to drewniane naczynie I Ala słomka, zapewne ma to jakaś nazwę Ale nie chce mi się szukać) I średnio mi podeszlo. Może jakbym zaczął pić I forsowac, to bym się przekonał
1
@IronSan budownictwo 3 rok, tutaj ciężko zakuwac bo teorii mało, a więcej trzeba po prostu umieć I rozumieć
1
@Grzesior667 co poradzić, działa na mnie lepiej niż kawa (może placebo)
@IronSan A jak :/
0
Uff, siedzę od 13 I się uczę, tigery trzymają i wyczekiwanie na mecz
2
@Hosh to on raczej jest tym dzieckiem lat 13
0
@bixmix akurat uczę się od 14 I planuje o 2:30 skończyć
0
@cules100pro nie ma się czego przyczepić? Nudziarskie komentowania bez emocji, I te jego ciągle wspaniale, cudownie ....
0
@Grzesior667 dla mnie tragedia jest dziadek Strejlau I Szpakowski, zewlakow również, jedynie Laskowski trzyma poziom
0
@Rewolucja123 dla mnie najlepszy bf to BF2 pod względem Multi.
1
@Barcelismo Barca sprzedaje za grosze, I kupuje przeplacajac, nic mnie nie zdziwi... można realowi pod tym względem buty czyścić
0
@NeroTFP I tyle z Twojego screena, strzelił
0
Federico Valverde co gra, dlaczego jak patrzę na jakieś u21 czy na copa america to wszędzie jakieś mlodziki z realu się pokazują.. kiedyś tak można było powiedzieć o Barcy...
2
Co jest, miało być copa america na Polsat sport extra A gra jakiś szwab z Szwedem w tenisa stołowego...
0
@Colon tam chyba policja ma wylane I eskorty nie robili, Albo miejski im nie przyjechał